• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    PRAASHEK: co je to za lidi? a proc je jich tolik?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: ajo, tudíž jenom jakože "badass here"


    🤱🤱🤱🤱
    👤👤👤👤👤
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: nenahrazuje slovo, vyjadruje neco jako emoci.. v psane forme chybi mimika tvare, pripadne ton, kterym by veta mohla byt prectena, tedy dokresluje vyznam sdeleni :)))))))))))))))))))) ¯\_(ツ)_/¯
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SINEAD: mě by tady v tomhle zajímala jiná věc - jak v té první větě zpracovat verbálně ten symbol lebky? Příznám se, že grafické emotikony a přidruženou výrobu považuju za infantilní, otravný a zdraví škodlivý odpadní produkt, nicméně většinou to dokážu s trochou sebezapření spolknout, pochopit a interpretovat. Tady ale nevim...

    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    MATHES: anatomia hlasiviek a spevak zo Sepultury ako exemplarny priklad mocnych hlasiviek?
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    NOFNAK: teoreticky kousek prace tou AI nahradil, ale ma jen staticke html a hlavne se pta, zda to chce videt a pak posle lokalni adresu :)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    SINEAD: Poslal odkaz na umístění stráněk na svém lokálním počítači. Tedy nebyl schopen ani ten web publikovat na server a má představu, že nahradí web designera AI.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FRK_R23: ehm, nedík :)

    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    FRK_R23:
    MAKROUSEK: Uh, děkuji. Díky vám jsem konečně pochopil i "Is this loss?" meme.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SAJAGI: To je loss. Takovy memicek, googli.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SAJAGI: Tvůj meme skill je směšně nízký!

    Loss | Know Your Meme
    https://knowyourmeme.com/memes/loss
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GROBENIUS: Díky za upřesnění - jj, tahle reference je tam určitě (nenapadlo mě ji zmiňovat).
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    ILTU: možná jde o aktualizaci "Ježíš vyhání obchodníky z chrámu" pro současné poměry
    ARAON
    ARAON --- ---
    REFALLENONE: Nutno dodat, ze to neni cele. I kdyz zbyvajici policka nijak na vtipnosti nepridavaji.

    ILTU
    ILTU --- ---
    ATUARFIK: Děkuji, jsem ráda, že mě tahle zpráva minula :-(
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ILTU: Autor naznačuje, že nabádat Ukrajinu k vyvěšení bílé vlajky není moc křesťanské. Možná je tam ještě nějaká další vrstva, že Ježíš je podobný někomu konkrétnímu a pánové vzadu jsou taky někdo identifikovatelní, ale to už bude muset vysvětlit někdo jiný.
    Měli by mít odvahu vyvěsit bílou vlajku, řekl papež o Ukrajině - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-meli-by-mit-odvahu-vyvesit-bilou-vlajku-rekl-papez-o-ukrajine-247458
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam