• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ILTU
    ILTU --- ---
    REFALLENONE: To je fakt vostrý.
    Je to u nás taky tak divoký? (Jak nejsem ani, maká, ani štíhlá, asi by si na mě tak netroufli, i kdybych se jim líbila, takže fakt netuším ;-)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ILTU: dobrý kontext je v tomhle videu
    10 hours of walking but this time she talks back (BEST CATCALL parody)
    https://www.youtube.com/watch?v=35KqGNa1FGA

    Tady slečna to zkusila už pře devíti lety, akorát ji ta nabídka k sňatku nevyšla.
    COOLER
    COOLER --- ---
    GILHAD: Na prvnim hrdina, co vyvadi zenu z miry. Na druhem je prekvapeny, ze to funguje a na tretim nevi, co s ni ma delat. Celkem realisticky scenar.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Zaujal mě vtip se šnekem v ústavu, tak jsem hnedka googlil, jestli to někdo počítal. A i takhle obřímu šnekovi by šlo zmizet chůzí, ale musela by to být pěkně svižná chůze!
    Reddit - Dive into anything
    https://www.reddit.com/r/theydidthemath/comments/ukznd1/request_how_fast_would_a_snail_move_when_scaled/

    Kdo nemůže na reddit, tak vtip tady:
    [CYBERKOTLIK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ALCATOR: Spíš mi přijde, že to autor zamýšlel jako "To by byla psina, kdyby to najednou začalo fungovat", protože ten chlápek na druhém obrázku vypadá, že vůbec netuší, co se děje a na třetím, že z toho není zase tak moc nadšený ...
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    ILTU: Chybí tam popisek "Takto si muži představují, že to funguje"
    ILTU
    ILTU --- ---
    GLADILAF: Aha...
    GLADILAF
    GLADILAF --- ---
    ILTU: Myšlenka vtipu je v tom, jak by to asi vypadalo, kdyby pískání ženám imponovalo.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    PALEONTOLOG: the art
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PATISLAV: diky, kdybys to nerek, tak sem to neuvidel
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PATISLAV: its a art
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    lol, tak teď když jsem najel na náhled toho odkazu, tak jsem si sám odpověděl...
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    [APIN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    Nějak tam nic nevidím, kromě toho, že to vypadá jako AI generated. Ale skoro 50 plusů? Asi mi něco uniká.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    HAR4NT: Ta "Tarja z Nightwish" mi přijde strašně vtipná. To už je nějakých 20 let, co jí z Nightwish vyhodili, ne?
    FROSTICZ
    FROSTICZ --- ---
    Vtipne mi to ani neprijde.

    Je bubak/strasidlo, ze se rodi malo deti.
    Ale ve skutecnosti (odkryta pravda je, ze) se jen rodi malo bilych deti. Celkovy pocet lidstva porad roste.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    NELLAS: jak jako "zkus a dej vedet"? To sis me asi s nekym spletla.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HAR4NT: aha, tohle, jasně, díky.

    Nicméně NELLAS má taky pravdu, ta druhá je Allisa z Arch Enemy (máš to za ní i napsaný).
    Tarja by ani nedávala moc smysl, nevím o tom že by se kdykoliv jen přiblížila growlingu. Zato Allisa je vyhlášeně hardcore.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: nn, urcite je to Katy Perry, mam nad posteli jeji plakaty
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Mé google-fu tvrdí, že se jedná o Allisu White-Gluz z Arch Enemy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam