• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXCanon EOS xxxD a xxxxD Canon EOS 1000D, 1100D, 400D, 450D, 550D, 600D, 650D, 40D, 50D, 60D)
    Klub všech majitelů a příznivců Canonu 450D (a 1000D, jelikož má podobné parametry a shodné příslušenství). Rady, tipy, triky, zkušenosti.

    Majitelé fotoaparátů hlaste info pro nástěnku

    , do pošty nebo ve formátu *INFO_EOS* a zde informace
    rozbalit záhlaví
    TWARR
    TWARR --- ---
    ROZA_I: vsechny objektivy od canonu se znacenim ef a ef-s na 1000d naroubujes
    ROZA_I
    ROZA_I --- ---
    ještě jedna blbá otázka:) průměr závitu na objektivech je stejný? Případně jak se liší?

    Třeba tenhle by splňoval moje požadavky ale nevim jestli ho tam našroubuju:)))

    http://eshop.fotolab.cz/product/objektivy/canon/canon-ef-17-85-mm-f-4-5-6-is-usm/?osCsid=051b36bb9eea5158e41496f39dee5b45
    TWARR
    TWARR --- ---
    ROZA_I: unava v praci, nevnimam poradne no, klasika :)
    ROZA_I
    ROZA_I --- ---
    TWARR: no však tam píšu že nemusí být nutně nový:)
    TWARR
    TWARR --- ---
    ROZA_I: nejdriv si rekni, jestli za kazdou cenu chces novej, nebo bazarovej, od toho se ti ta nabidka otevre, nebo naopak uzavre:)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    VECTOR: tak pak doufám že nebudu číst v poště nadávky za blbou radu :D
    ROZA_I
    ROZA_I --- ---
    mohl by mi tady někdo poradit jaký objektiv koupit (a nemusí být nutně nový)
    na eos1000D.
    široký rozsah zoomu (+ -, 17-85), rozumná cena (tj. do 10tis.) IS samo:) jo a ještě tam chci stupnici vzdálenosti pro manuální ostření.
    Kdyby někdo měl osobní zkušenosti s něčím takovým bylo by fajne
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    LSDMASACRE: tak jsem to objednal, dam pak vedet :)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    VECTOR: co jsem počítal tak je na cenové úrovni meike který se u nás prodává do 1500kč takže by taky něco mohl podle mě vydržet...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ja mam neznackovy meike a docela v pohode, neco sem tu o nem psal. zkus si to vyfiltrovat.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Pokud budu kupovat battery grip, je nejaky velky rozdil mezi znackovymi a no-name?
    TWARR
    TWARR --- ---
    VASAX: mno ale stejne, kdybys na to nahodou nasadil slunecni clonu, tak by se s tim fakt kroutilo jeste blbejc a to si myslim jeste tak, ze by se muselou kroutit primo clonou:))
    VASAX
    VASAX --- ---
    TWARR: Nejde ani tak o chmatání nebo že je pidi ale taky o jeho chodu a přesnosti...s tím ostřit někam na bližší vzdálenosti je za trest. :-)
    DXXE
    DXXE --- ---
    VASAX: to je riziko ktere jsem ochoten podstoupit vymenou za moznost zverejnovat mnohem kvalitnejsi vystupy...ale ne, lenora je fakt svine :o)))
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    TWARR: jo, to mas pravdu .. ja bohuzel zatim nic jinyho neznam :-)
    TWARR
    TWARR --- ---
    MR_DAN: no je to ten, co ho ma na prednim clenu ne? kolikrat jsem si chmatnul zepredu na sklo a vubec je to takovy prtavy:)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    VASAX: tak kdyz rikas :-) [ MR_DAN @ Z nocnich cest Prahou ]

    ja hlavne na to ostreni budu muset trochu potrenovat oko .. prijde mi, ze mam proste takove docela rozmezi, kdy mi to prijde ostre a to bych mel zuzit na minimum, protoze to pak fakt ostre neni :-D
    TWARR: to je ironie, nebo vazne? :-)
    TWARR
    TWARR --- ---
    a hlavne ta 18-55 ma fakt primo epesni ostrici krouzek pro manual:))
    VASAX
    VASAX --- ---
    VECTOR: Facebook trpí jednou závažnou věcí jako třeba dříve u nás rajče a to pidifotkami s velkou kompresí (i když rajče s tou kompresí šlo ještě dál...), proto souhlasím s GHOSTSTALKERem. Já tam dávám taky fotky, ale jen jako duplicitu pro lenivé přátelé, dokumentaci, nebo preview toho, co bude u mě na stránkách v galerii.
    MR_DAN: Zaživa sežrat? Prosím, tady a možná ještě v Amatérské fotografii jsme hodní, vysloveně milá ale hlavně nejvíc hodní. Proto nám taky říkají nyxoví hodňáci ;-).

    MR_DAN: Jako ostření ručně s 18-55 není zrovna výhra. Za špatného světla to bude ostřit blbě, to se týká určitou měrou i ostatních objektivů. Je to vcelku logické
    DXXE: Problém pak je že někteří lidi jsou líní na to kliknout :-D.
    DXXE
    DXXE --- ---
    VECTOR: fuckbook ty fotky neskutecne przni...ja tam davam jenom linky (treba na picasu..)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam