• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    ZURG: já :)
    ZURG
    ZURG --- ---
    Kdo všechno plánuje jet v pátek normálně busem? Že bychom mohli jet nějak pohromadě :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    RAILA: Do zítra do večera, at mám šanci se zabalit na JIndřišské, páč na Jezeří vyrážím ze Souše:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    RAILA: Když tak napiš, co vám chybí za doplňky, dokud mám čas to shánět:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Tak přátelé:)
    Už se to blíží.
    Jen připomínám. Pánové-černé kalhoty a neutrální boty.
    Dámy-žádné tenisky..opět neutrální balerínky nebo černé botky...kupu gumiček a sponek a zcela povinně budete mít každá SVOU vlastní tužku na oči a řasenku. Nestojí to moc...stačí tomu věnovat chvilku, čas máte:)
    Ostatní zařídím.
    Nezapomeňte teplé oblečení, spacáky a žrádýlko, nějaké to dobré vínko se neztratí(to prosím neplatí pro mladší osmnácti, jasné;;;)))mrk, mrk:))
    Úmrtnost vyřešíme na místě:)
    Saku a Kája nám zachrání program po ztrátě autorského čtení, navíc se k nám přidá Tomáš Buřt, takže nebude problém zajistit org systém průvodců a hlídačů v zámku.
    Kdyby cokoli, dejte mi vědět:)
    Mihaii:))?Jak by ses cítil jako Konferenciér a komentátor?
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Když se Madla stihne do čtyř dostat do Mostu, mám ještě jedno místo v autě. Z mostu ovšem..odjíždíme ve čtyři.Když přijede dřív, tím líp:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Jak? vždyt už jsi mi to psal. Jediné, co potřebuješ je kazeťák...Muziku máš? Kostým spíchnete:)skřeťáci to řeší:)))
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    pro ogry:skuhen a já jsem furt jaksi nedostali žádné instrukce co mame nebo nemáme dělat
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SELLIGAN:
    GREATDRAKE: tak jsem si všimla, že je to space shuttle, coz bude asi fakt male :) Jeden ridi, druhy kouka na obrazovku, co kdyby narazili na meteorit a treti opakuje to co rika pocitac :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SELLIGAN: Psal jsem, že mám místo pro 2 lidi s bagáží či tři bez bagáže. Morgain psala, že má hodně věcí, proto to nepovažuji za pravděpodobné.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GREATDRAKE: jen 3 lidi v aute? a nevejde se vam tam jeste Madla? potrebovala bych ji nekam jeste upichnout, nase auto je narvane az po strop...
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    MORGAIN: Ok, tím jsme tedy s Fraelem asi obsazeni. Já též dříve nevyrazím
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GREATDRAKE: Měla bych tedy zájem o cetu autem ideálně až kolem 17:00 z Prahy. Dřív je pro mě nereálné, jsem v práci.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Kristynka i Johanka meli udelane kostymy...skoda, ale kdyztak v tom budou behat kluci, je mi to jedno :)

    je dost deti na Jezeri, ktere prijedou hrat?

    my prijedem vsichni i navzdory novym a spatnym okolnostem, ktere vznikly u nas...
    pokud nebude predstaveni moc casto, muzu behat mezitim jako skritek
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Vida, tenhle aspekt jsme v našem pičování před akcí (nová móda) úplně opomněli.
    Tak asi nebude třeba vymýšlet nové věci pro plonkové lidi, jen jimi nahradíme odpadlíky...
    RAILA
    RAILA --- ---
    A už je to tady:) úmrtnost necelý týden před akcí:) nu což, s tím se nedá nic dělat:)
    Takže jsme mínus dva skřítci(deex a sender), nebude pípa a nemáme Kristýnku a Johanka je asi mimo...
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    GREATDRAKE: :) tak já se hlásím
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Taky bych brala odvoz autem v pátek z Prahy. Deex nejede a Sunder s Renn také ne a já asi povezu nějaké věci na Sen noci svatojánské a nevím, jak to jinak dovézt.
    LALALEE
    LALALEE --- ---
    Tak poslední novinky: Dostala sem sádrovou dlahu na pravou ruku, co by v praxi nebylo až tak hrozně zlý, jako fakt, že prostě nemám finance na to vyrazit na výlet na Jezeří. Je mi to líto, ale budu to muset odpískat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam