• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    RAILA: Když bude hroznový víno...
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    RAILA: Opravdu chceš pojmou Antický den jako klasické "strašení" (prostě obě jarní a podzimní akce)?
    Při posledním rozkvetlém zámku (aspoň co si pamatuju) probíhaly standardní prohlídky s výkladem a jediným bonusem byla květinová výzdoba. Letošní Antiku jsem chápal spíš jako drobný bonbónek než jako monstrakci.
    Vzhledem k tomu, že na "naší klasickou" akci uprostřed sezóny není nikdo zvyklý, nečekám žádné davy a proto by se "naši" průvodci dost možná kopali do zadku nudou. A na druhou stranu návštěvníci by mohli remcat, že měli zájem o prohlídku a ne divadýlko.

    Nevím, kolik duší už se upsalo, ale nepředpokládám, že se jedná o zástupy nadšených dobrovolníků.
    Když vycházím ze svých předpokladů, vychází mi jen jediné řešení - zaměřit se na interaktivní scénky jak na pevných místech, tak i mezi lidmi na nádvoří.

    Mimochodem, jaká je vize této akce ze strany zámku (kastelánka a spol)?
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Přesně!:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KADOUS: Cesar nemusí nic dělat:) César prostě je:) Ale velmi by mi bylo ctí, kdyby sám César provázel a zároven byl součástí scénkových vtípků:))
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    RAILA:
    SELLIGAN: Koukam, že už jste domluvený. A co bych tam měl dělat?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: :))) kdyz jsem si predstavila Kaju v roli Cesara uplne se mi vybavila tahle jeho samoliba scena z Asterixe a Obelixe - http://www.youtube.com/watch?v=dfBAOozLJH4
    ale Kaja se na to naprosto hodi :)

    RAILA
    RAILA --- ---
    Tak máme Bětku, Martina, Barču a Harryho, čekáme na vyjádření ONdry, pražský Ondra a Pertakoin potvrdili:)
    Takže jsme téměř obsazení:)
    Kájo:) Co kdybys hrál Césara?:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    MORGANA_ANAZUZ: Dopravu vymyšlím:) žádné zbytečné tahaní:) Budeš?:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MORGANA_ANAZUZ: je toho docela hodne Zuzko...cela obrovska taska a jeste budu sit nejake kape z kusu latek a tak..to bys asi neutahla..
    MORGANA_ANAZUZ
    MORGANA_ANAZUZ --- ---
    jednu dámskou tuniku skutečně mám, myslím, že i dvě pánské. Ještě to zkontroluju. Věci od Yvet můžu vyzvednout a dovézt.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Paráda, tak to co nejdřív rozhodit kdo kde a bude a hurá na vymýšlení :))
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Připomínám, že na chodbě máte koně. Celkem velkýho koně...
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    ZURG: Vida, díky! Já si možná díky své chabé fyzice a matice pamatuju ze semináře filosofie snad už jenom "Noli tangere circulos meos" :)

    Přátelé, a vůbec tam nemáme ale Caesara! Přidat k nějaké opulentní žranici! :)
    ZURG
    ZURG --- ---
    RHIAN: V sudu byl Diogenes.

    Alexandr: "Co mohu pro tebe učinit, moudrý Diogene?"
    Diogenes: "Ustup mi ze slunce." ;)

    (Alexandr: "Kdybych nebyl Alexandrem, chtěl bych být Diogenem.")
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    AD kostym - pro damy doporucuji zadat si do google obrazku kouzelne slovo "chiton" je tam hromada obrazku primo i s navody jak z kusu latky chiton uvazat na mnohe zpusoby

    pro pany pak samozrejme slovo "toga" :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: říkám na rovinu, nie čas robiť scenar:) rozhodme to:)
    RHIAN: další místnost:)super..už se to začíná rýsovat:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Teď už to jen rozhodit mezi lidi a do určitých místností. A jestli nemáš čas psát scénář, tak to chce narovinu říct, že lidi co jsou v jedné místnosti si prostě vymyslí co tam budou dělat, zatím je na to dost času, takže to nějak dáme dohromady.

    Jináč měla by jet snad Pavlínka, Kamča a Anička tak kdybychom mohly být spolu v jedné místnosti, tak by to bylo super. Jen nevím co přesně by pro nás bylo, to mě bohužel nenapadá
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    A ještě by možná nebyla od věci nějaká narážka na olympiádu, přece jen je to poměrně aktuální téma.. že by někdo tématicky házel třeba po návštěvnících diskem :)) nebo nějaký atletický trénink třeba v některé z místností.. což?
    RAILA
    RAILA --- ---
    LALALEE:
    KATHY_:
    RHIAN: A značná část prohlídkového okruhu je vymyšlen:)Beru...:)Hrozna vám nakoupím:)i nějaké ty placky, ty se pekly:)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Né domů, do sudu marš! :)))
    Nebo to byl zas někdo jiný? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam