• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    NEWBIE
    NEWBIE --- ---
    Z Prahy zřejmě nikdo autem nejede, takže navrhuju Kavkou z Dejvic 17:25 do Mostu 18:46 http://jizdnirady.idnes.cz/detail/?p=MTA2NzM3NzQ4JTE5ODU5NCU- ,zatím to vypadá na tři lidi (Newbie, Pertakoin, Morgaine). Byl by někdo ochotný nás před sedmou nabrat na 1. náměstí (případně kdekoli podle řádu) a přivézt nás na Jezeří?

    Později už bychom na zámek přijeli za tmy a dřív je možná moc dřív, připadá v úvahu příjezd do Mostu v 16:43, 15:57, 14:05 z Dejvic o hodinu a půl dřív.

    Kontaktní údaje jako telefonní čísla bych řešil přes poštu.
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    KADOUS: To je v klidu, táhnout se odněkud z jižních Čech na v podstatě půldenní akci je beztak asi zbytečné, a když do "zachraňování" a pomáhání Jezeří vleze rodinná akce, je to furt pochopitelnější, hodnotnější a s vyššími cíli nežli třeba larp ;))
    HELA
    HELA --- ---
    Tady máte něco pro pobavení: když už piráty, tak se vší parádou:D
    Sdružení chce zatopit severočeské doly vodou z Baltu a vytvořit moře - iDNES.cz
    http://cestovani.idnes.cz/sdruzeni-chce-zatopit-doly-vodou-z-baltu-a-vytvorit-u-mostu-more-ph6-/po-cesku.aspx?c=A120924_163543_usti-zpravy_alh
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    RHIAN: Když mně se k tomu na sobotu přidala ještě rodinná reunion s babčinejma narozkama. Neni nejmladší, tak si netroufnu to zapíct.
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    KADOUS: Jaj, škoda :-( A škoda, že je to tak z ruky, bych Tě přemlouvala, ať obětuješ aspoň tu sobotu, kdy si stejně občanku ani doktora nezařídíš.. ale z jihu je to daleko :-(
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Tak změna. Vyplešatět bude muset někdo jiný anžto mi dnes psali z nový práce, že v pondělí nastupuju a mam mít potvrzení od doktora a platnou občanku. Jellikož momentálně nemam ani jedno, místo na sever poputuji na jih do místa trvalého bydliště zařizovat výše zmíněné a mnohé další.
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    DORIAN: Working on it.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    KADOUS: Určitě. A taky by jsi měl být plešatý :)
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Bych se rád pomalu zeptal, co bych měl jakožto César dělat a zda jest nutno, abych se kvůli tomu oholil.
    RAILA
    RAILA --- ---
    MIHAI: Tak jest:)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    RAILA: Poloprůvodce ve smyslu Anežky - jo, to bych asi měl dát :)

    Styčný důstojník - pro mě za mě... předpokládám, že jde jen o "úspěšný průběh akce na místě" a vše ostatní (ubytování, zázemí, zásoby, scénky a scénáře, lidi, kostýmy a tak podobně) bude dopředu zařízeno tebou a že se ke mě dostanou včas (do středy) informace o tom co a jak je v plánu.
    RAILA
    RAILA --- ---
    O autech nevím, více jak polovina lidí je ze severu, tak se asi, Pražáčci, zkuste doptat, aby vás vzali třeba z mostu:)

    Je objednaná gulášová polévka:)S rohlíky:)

    mám tunu látek..doporučuji znovu projít stříčka googla, at tušíte, jak to na sebe navíjet, spánáků je opět mraky:)
    NEWBIE: super:)

    MORGAINE: děkuji moc:)šperky se budou hodit:)
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    Takže, omylem jsem to asi vymázla: beru jedny sandále velikosti 37 a půl navíc, a hromadu šperků.
    A taky hledám odvoz, smutně koukám prstíčkem hrabu.
    NEWBIE
    NEWBIE --- ---
    Šedesát gramů světle šedé bodypaint barvy, disk ze zásob FTVS UK, světle šedé spodky a spousta dek a čaje do mezičasu a z Ondry bude http://upload.wikimedia.org/...edia/commons/thumb/5/5f/Greek_statue_discus_thrower_2_century_aC.jpg/250px-Greek_statue_discus_thrower_2_century_aC.jpg
    Bez pohybu, bez reakce, stoická póza, k atmosféře by se hodilo nějaké povídání o antickém umění, nejen sochařství, pokud už tohle téma nebude vybráno jinde.

    Jak s dopravou? Objednáme si vlastní autobus, nebo dorazíme jednotlivě? V případě, že někdo pojedete v pátek z Prahy, měli byste dvě místa v autě?
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Netřeba, papu zařídím:)
    KAKANA: Tak jako jestli sladíš fotbalový dres a antickou tógu, tak jsi borka a klidně:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Tak mám teda něco kupovat krom toho vína?
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    RAILA: jako fotbalový? :D
    LUOHRAM
    LUOHRAM --- ---
    Tak teď už to vím jistě. Nepojedu, protože práce. :-(
    Užijte si a pořádně zapařte, ať vás slyším až do Prahy. :-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KAKANA: Taplý hadry pod kostým..dresy a tak..
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    Bude se hrát jen v sobotu, ju?! Co mám sehnat šéfe? A co mam dodat, do orgygangu, druhý šéfe :D Těšim se!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam