• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: nevim jestli tam budu, mám nějakou chřipku či co, horečku a v noci se mi zdá o prasátkách se sombrerama. Vskutku zvláštní nemoc... :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    WILLHELM:mám to. to bude šimon!:)
    v úterý bych zašla na čaj - tak doufám, že tam budeš:)
    KAREN
    KAREN --- ---
    .)))
    ISIS
    ISIS --- ---
    koukejte jak mi krásně rostou prtky :) ...doufám že ty ve skruži jsou aspoň způlky tak pěkné! vycvakněte mi je prosím jestli někdo budete mít cestu kolem :) děkujuu

    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    WILLHELM: och...tak to vůbec netušim...nikoho takovýho sem nezaznamenala.....
    ISIS: :))
    ISIS
    ISIS --- ---
    ja na to taky koukala. ale mlcim 0:)
    KAREN
    KAREN --- ---
    tak sem dneska koukala u klementina - prislo mi, ze tam sou v nekterejch mistech jen vypadany kostky, jinde je tam nanos hliny na nakym asfaltovym mixu, ty jitrocele apod. rostou prakticky z kostek (ktery se tim asi ruzne rozsoupaly). nepride mi to zrovna jako prihodny misto...
    ISIS
    ISIS --- ---
    ani ja..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pozn. ja to nejsem :)
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: Ne, begónie jsou u nějakýho jinýho tmavodlouhovlasého vousatého pána, jehož jméno jsem založil někam hlouběji a nemohu ho najít...
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    je no jediný kvítí co já momentálně k dispozici jsou ty begónie malý a ty jsou mám za to u Wilhelma ( ty co zbyli z tý skruže)
    TSOH
    TSOH --- ---
    aha tak to vypada ze tam nedorazi na osmou nikdo s kytkama pokud se nepletu co ?
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ISIS: maláá:/
    ISIS
    ISIS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: ráno v šest jsem s vidinou parného dne vyrazila s krátkým rukávem do brandejsa 0:) ... myslím že mokrý tenisky už nestojej za řeč .... :/
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ISIS: no taky je tam pěkně hnusně teda:(a esli máš mokrý polobotky tak je to o nemoc!!!:)
    ISIS
    ISIS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: ani já. promokly mi boty a ráno píšeme z dějin a jsem teprve u marie terezie :/
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    TSOH: já se dneska nedostavim!!!!!!:((
    sem v práci do dýl:/
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    OZNÁMENÍ:
    Nejmilejší party z Áni!

    Opět se projevil můj neduh tříštění koncentrace do mnoha směrů. Potřebuju se naučit dotahovat věci do konce.
    Náš zahradní projekt je sám o sobě dost velkolepý, takže můj čas a energii bude rozhodně potřebovat.
    V rámci efektivity jsem si proto zvolil roli v týmu. Budu pracovat na tvorbě GG zázemí tady v čajovně. A pokud čas dovolí zkrášlím nejbližší okolí čajovny.
    Je to místo chráněné, možnosti Van Dam(l)ů minimální.
    Budu se snažit množit, shromažďovat rostliny a nástroje, informace, verbovat jednotky...
    Souzní to i s mou netelefonomobilností. Budu zakořeněn na známém místě.

    Jen abyste věděli, že má nynější a aktivní neúčast v blízké budoucnosti nepramení z nezájmu o věc.

    Jsem stále s vámi...
    Navždy váš

    Will I Am, Ideový tanečník



    KAREN
    KAREN --- ---
    MATEEJ: ja taky hlasuju po prisavnik, mivali sme ho doma na plote, roste rychle, na podzim super barvicky... oproti brectanu o dost svezejsi rostlina)
    KAREN
    KAREN --- ---
    SIUDELAOIPOOIK:


    ! no uulet.)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam