• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    ELS
    ELS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: O tom mi vyprávěj... 8O :P O:)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ELS: no já sem i fyzicky k ničemu, z toho si nic nedělej.)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ELS: no já sem i fyzicky k ničemu, z toho si nic nedělej.)
    ELS
    ELS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: Tedy co se mě týče, jsem naprostej zahradnickej analfabet, ale tahle myšlenka se mi prostě líbí a pokusím se být jakkoli nápomocná. I když jsem teď i po finanční stránce dost k ničemu... :/
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    obrovskej ohlas koukám, takže dovolila bych si sestavit předběžně malej tým:)

    DRAGON:
    ELS:
    KAREN:
    ISIS:

    8-D děkuji Vám za přízeň přátelé...
    chtělo by to ještě nějakýho chlapa ale....:")

    tady to silně sklouzává k neaktivitě, takže zítra se pokusím zjistit, co a jak na městě...
    kdybyste někdo chtěl z vlastní iniciativy vymyslet jaký květiny tam třeba, nebo tak,.....:)
    bylo by milé...:)



    LEMS: zahradníku, udělej dobrej skutek, hecni se, překousni ego a poď nám pomoct aspoň s návrhem, což?:)
    KAREN
    KAREN --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: hmm takze jz - hodne slunce, chce to vybrat naky rostliny, ktery to ustojej...
    ELS
    ELS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: Hm, no, ehm, vynasnažím se O:)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: hmm:) dobře já - funguje to
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SIUDELAOIPOOIK:


    no tyvole nevim jak tam dát tu záložku, aby to bylo vidět - otestuje tohle , kdyžtak přemažu
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    KAREN: no vidiš mapku,to sem přehlídla...nahazuju...čekej
    KAREN
    KAREN --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: jo to je jasny - proto sem se ptala na tu svetovou stranu. taky z toho nepoznam, kolik tam je hliny atd. (mozna by se moh podniknout prvni pruzkum pri odpleveleni)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    KAREN: de o to mít nějakej návrh, něco hotovýho s čim tam přídeš a ono to pak docela odsejpá:))
    nedivila bych se kdyby nám na to ještě dali prachy.))
    no nebudeme předbíhat....třeba by to šlo i bez řešení s nějakým hlavounem na praze 10:))

    KAREN
    KAREN --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: jj, je to prave obrovsky, chce to nejak promyslet... a jestli to chces resit s mestem, tak to taky zabere nakej cas, zejo?
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ISIS: držim palce kočko!:))
    ELS: tamtadadá:)) a né že budou takový rauchenpauzičky jako na tom biu!:)))
    KAREN: no já bych právě nechvátala, aby to nedopadlo tak mizerně jako minule....nechala bych klidně 14 dní,3 tejdny na přípravu...ono se to nezdá, ale je to poměrně velkej lán...
    KAREN
    KAREN --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: a nakdy bys to videla? ja mam tendle tejden i kus pristiho docela humbuk, ale rada bych prilozila ruku k dilu (i kdyz teda se v tyhle lokalite vubec nepohybuju), na partizany si hrat nemusim;))

    vypada to pekne velky (a pekne hezky), tam by se pomalu hodily i naky kere... nebo neco nenarocnyho? jaka je to svetova strana, nemohla bys nahodit mapku?)
    ELS
    ELS --- ---
    Tak já taky jednou konečně nebudu jen stát a pozorovat opodál, ale též se hláásíím... :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: zuzi, jestli preziju dnesek a nebude mi hrozit nic dalsiho ,tak zdvihaam vsechny co najdu pobliz :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    čekám na zdvižený ruce:)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: a tentokrát bych ráda aby LEMS buďto pomohl a poradil už na začátku, nebo aby mlčel navěky!!
    :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam