• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: a tentokrát bych ráda aby LEMS buďto pomohl a poradil už na začátku, nebo aby mlčel navěky!!
    :))
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    pěkný dobrý den
    předem hlásim, že akce letná se neúčastnim

    dovolila sem si ale vyfotit jedno zákoutíčko, který bych do budoucna nějak mmm hezky vyřešila....
    po těch rozbrojích ohledně mojí milovaný skruže (mimochodem afrikány krásně kvetou:)


    je t ve strašnicích, kousek od metra a skateparku

    neni to sice moc partyzánský ale chctěla bych s městem dohodnout i na tu zeď, že by se přemalovala.mám s tim poměrně dobrý zkušenosti, lidi když vidí iniciativu, návrh a ví že je to nebude nic stát (nebo symbolicky.)tak sou poměrně přístupný nápadům...
    jinak tady v tej předzahrádce jak je vidět je plevel:P
    šel by do toho někdo?:)

    Chci ssebou určitě ISIS: !:)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    DRAGON: stara dobra anglie.
    ISIS
    ISIS --- ---
    DRAGON: :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    od rijna se tu udelala jedna pitoma skruz na Palmovce a projevil se tu zase prechytralej nyx.
    Vsichni maji na misto akce plnou pusu kecu na misto toho, aby se neco delalo. Hlavne budeme chytri a resit drenaz a sazenicky.... achjo. a doufam, ze tohle zase rozjede novej flame, aby vsichni mohli na misto setkani se a udelani nejaky pekny veci, co zahreje u srdicka, resit radsi v teple domova u lampicky nyx a jednu jedinou skruz dalsiho pul roku.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAFO: good point, man
    ASM
    ASM --- ---
    TRAFO: Presne tak...sem tady na to upozornovala uz v breznu, kdyz se resila hlina... :)
    [ ASM @ Guerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení) ۶ ▓ ]

    MOMENT
    MOMENT --- ---
    TRAFO: velmi dobre ten postreh o splynuti s mestem.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TRAFO: jestli nechceme udelat jeden projekt za pul roku tak ne. ale takhle bych skutecne nerada dopadla. takze doufam, ze ti je jasny, ze takhle to nejde.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TRAFO: v tom, ze jenom radis a neprilozis ruku k dilu?
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TRAFO: to mam jako cekat, az mi ze seminka vyroste slunecnice? :D hele, cekani na godota taky nedopadlo dobre :D
    jojo, jsem cekala, rozumbrado :DDD
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TRAFO: heh na slucecnice mam :-)) ale i tak stoji jedna kytka 70-150 v kvetinarstvi. a krast slunecnici z pole? na to nemam cas ani zaludek... prijde mi to stejny jako krast v obchode.
    ok, tak prines na priste prohnojenou hlinu... nebo kompost. pevne verim, ze mas v ten cerven cas.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TRAFO: jako ze tu orchidej ukradnu nekomu v zahrade?
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    jinak... aby se tu jenom nekecalo.....

    jak vyhovuje ucastnikum datum čtvrtek 11.6.???? zhodnotila jsem to jako dostatecne daleko, a zaroven v patek nebyvaji zkousky, takze i pro studenty ok??? mam to odklepnout nad prispevky, aby si to vsichni zapsali do diarku? :)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    MAESTRO_007: je dobre mit pevny nazor, stat si za svym. to dela diskuzi, prilisny strkani ocas mezi nohy a bezpaternost - "jako abych si nikoho nerozhadal radsi" se mi primo hnusi.... takze za svoji semaphora styl se nestydim... verim veci, ktera tu vznika. s jesitnosti to nema co delat.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    ASM: presne, klidne tam vysadim prohnojenou zeminu a na ni padesat orchideji.... kdyz mi na ni LEMS s TRAFEM daji penize....
    KAREN
    KAREN --- ---
    TRAFO: vidisto, a ja ho znala z Turgoru, tj. Praha....
    ASM
    ASM --- ---
    no ja jen dodam k tomu vsemu, ze pani studovani urbanisti a spickovi zahradnici maji jine ksefty a hrabou si na svem pisecku...mame krasne parky, namesti...o tom zadna...ale lide ziji a pohybujou se po celem meste a zacali si vsimat i tech mene peknych, zanedbanych mist mesta, ktere stoji za to ozivit..proc ne...pro me za me byt jen jednou kvetinou...neni to zadna prdel to hradit ze sve penezenky s myslenkou, co z toho by tam mohlo zbyt za tyden...
    Lems je zrejme zvykly na precizni praci, radsi vic jak min vseho...dnesni doba konzumu je proste takova...lide uz se netesi z malych veci...je jim nabizeno stale vic a vic...tak se neni cemu divit, kdyz amaterska prace prijde nekomu zbytecna...
    fandim...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAESTRO_007: co nadelas, jesitnost neni jen muzskou vysadou :)

    co se Lemse tyce, tak mel pravdu, jiste, ale stylem jakym se tu prezentuje napriklad u mne prisel o veskere kredity, dostal sem se do stadia, kdy uz jeho rady nemam potrebu ani cist, protoze ten styl dialogu, ktery rozjel, nemam uz z podstaty rad.
    A to, ze je hornik ho neomlouva ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam