• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VEX
    VEX --- ---
    Jste zvrácení.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: to si me pekne odlfakl s odpovedi kamo))

    a ten jemu tam ten Mr. Happy sedl nejvic ze vsech djs z celyho festivaliu..prave ze do tech classics a prurezu to padlo krasne)))
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: Byl avizovanej např. i Pixoš z Madhousu. Jestli to proběhlo, nevim. Během soboty tam (Madhouse) u některejch setů pobíhali týpci od areny s kamerama, tak předpokládám, že bylo/bude i to.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    GENERIXX: DnBArena zaznamy delala a uz to hlasili na fejsicku, ze budou postupem zverejnovany, ale mam za to, ze tocili jenom Main/Factory, ale jiste to nevim. nekdo rikal, ze prej ale kvalita streamu letos otresna...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MARIHAI: maximalne pokud delala DnbArena zaznamy z livestreamu nebo pripadne Gluuu tv. Portal natacel pouze Warehouse stage a opening shows.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    bude zaznam? :)
    ESKA
    ESKA --- ---
    L4MA: Ano, Metalheadz me naprosto drumandbassove uspokojila na cely zbytek vikendu. DLR, Ant TC1, Goldie, Ulterior Motive ale hlavne, hlavne Lenzman. Jsem tam se schoolerem rvali jak maly holky :) Opravdu skvely set.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: jeste hral asi 2 nebo 3 tracky z Hospitalu okolo Tough Guys Don't Dance ery, ale to tam sedlo, Mr. Happy nakonec si mohl fakt odpustit))

    PANORAMA: na to muzu rict jenom lol. jenom z tech tracku, co hral, a vypsal jsem tu, musi bejt jasny, ze si to bud pletes s tim setem na mainu nebo jsi trochu mimo.
    KBN
    KBN --- ---
    KBN: snad JAR ne? a mám pocit že the outside agency jsou NL nemýlím-li se
    KBN
    KBN --- ---
    odkdy je counterstrike UK ??


    něco mi uteklo?
    PANORAMA
    PANORAMA --- ---
    FALLENGEMINI: nevim, slysel jsem tak dvacet minut a bylo to fakt o nicem. takovejhle set bych cekal na ty main stagi. na shogun stagi s takovouhle selekci imo vubec hrat nemusel.
    PANORAMA
    PANORAMA --- ---
    let it roll myma ocima

    nejlepsi set liru nejspis zinc. skvele zamichany klasiky, cca 95-2005 a chvilema hral tusim ze tri. jinak naprosto bozi lenzman a d bridge vcelku zklamani - prislo mi, ze hraje hodne prumerny deepovky. vcelku prijemny prekvapeni byl dillinja, kterej je zjevne hodne dobrej dj a hral spoustu starejch veci. poslednich dvacet minut bohuzel sklouznul do totalnich kokotin. break nakonec nedorazil a hral misto nej amc. nakonec to mozna bylo jedno, protoze by to ten playaz mc stejne zkurvil.

    zajimavy je jeste, ze spousta zahranicnich djs vytahlo ty samy dlouho nehrany klasiky. minimalne ctyrikrat jsem slysel shadowboxing, together od logisticse, true romance a jeste par, na ktery si uz nevzpomenu.

    docela me letos prekvapilo i neuro, kdyz jsem okolo nejakyho prochazel, bylo to vcelku poslouchatelny. mozna se do toho zanru zase vraci groove.

    na playaz stagi byl spatnej mc, kterej byl jeste navic idiot na ntou. byl treba hnusnej na barmanku, a kdyz sem na nej koukal, co se deje, tvaril se jako by me chtel zabit. pozdeji za mnou prisel, beze slova vzal moji ruku a kouka na hodinky. tak mu je natocim, aby na to lip videl a on odejde aniz by rekl dekuju. nakonec to zavrsil tim, ze za mnou prisel a ptal se me, jestli mam v usich kapesniky misto spuntu. tak sem mu rikal, ze to nejsou kapesniky, ale ze je mi jasny, ze si dela srandu. a on se neuspesne snazil tvarit, ze to byl uprimnej zajem o moje zdravi. proste kokot.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Velmi
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: takze si rozumime
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: chapu, duse chtela uz klid)) ja taky nedavno priznal, ze miluju Qurrito z KFC))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: promin, uz jsem to nemohl vic tajit
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: ja myslel, ze to je nase male tajemstvi!! ;)
    FALLENGEMINI: nad AMC sem zlomil hul uz davno...a takovej to byl paun!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: co dalsiho krom mr happy? Ja dal bez 8minut uplne celej set :) ale priznavam, ze moje pamet uz neni, do bejvavala)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    FALLENGEMINI: nic si z toho nedelej, ja trsal v matrixu na akiru, hm.
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: od toho jsou gainy a korekce, aby se to dohnalo. Samozřejmě to dj "neopraví" uplně, ale ty skoky v hlasitosti byly tady uplně tragický.

    Byl tam DJM 900, tam se to imho přes filtry moc hrát nedá, resp. nedokážu si to s tou brutální rezonancí, co tam ty filtry maj představit...

    Ukončil bych to tim, že jsem rád, že se ti to líbilo a přeju ti to. Snad tenhle pocit převažoval u většiny publika.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam