• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: ta Changing Faces mě mrzí že jsem jí neslyšel vždycky podá supr výkon, přišel jsem až na Hybrid Minds

    AKISAN: jo ten zvuk na Bassdrop byl fakt zprasenej na to že tam byl tuším EAW... no i čtvrtek byl na Bassdrop hroznej ale to bude asi tim že smacka prostě nemůžu slyšet a byla to první vystoupení a zároveň hrůznost co jsem slyšel na LIRu když jsem stavěl stan v campu, dokážu si k tomu představit lepší soundtrack ;-)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: lucky u
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: je fakt, ze jsem tomu vicemene nevenoval pozornost, parkrat jsem prosel kolem a prislo mi to v poradku, asi jsem mel zrovna stesti na tu lepsi cast lineupu :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: pravdu díš ale na Bassdrop..kolem kteryho sem chodil furt ke stankum za kamosema.... vetsinou djs co neumeli moc michat a HLAVNE otresnej zvuk....opakuju krom ctvrtka...to bylo ok.

    Ad cesky/sk djs...co sem slysel tak supermega TomSmall, AKA, Clive+Rudeboy a Changig Faces!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: if we ever padlo...souhlas takze do roku 2007 )))
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: HDSe sem tentokrát neslyšel, ale jeho sety jsou vždycky super, talent.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: ja to proste nemuzu slyset uz, vubec :D a promin za tu nejednoznacnou odpoved, ale nepamatuju si to uplne presne (urcite padlo If We Ever a pak tusim jeste neco z Now More Than Ever) :)

    ad vic podii, nevidel bych to tak tragicky, proste meli lidi po celej festival sanci zajit i na neco jinyho, ten Bassdrop mel fakt peknej ruznorodej lineup (hodne me mrzelo, ze tam soupli tak pozde ve ctvrtek/patek T & Sugah, ktery bych bejval rad videl nekde driv...idealne na vetsim). jinak co se tyce nejlepsiho CZ/SK setu, tak za me jednoznacne vyhral svym openingem Blackoutu HDS, jednou jedinkrat za festival byla sance poslechnout si circa 2010 techstep/neurofunk aka presne z ty ery, kdy to jeste nebylo uplne v prdeli (Strange Science, Tor, Creep Out etc.). velmi dobre tradicne zahral Standa (byl jsem prvni pulku, pak jsem utekl prave na Hodase), Theya a po ni Blofeld, 2K se Swegem nebo M4Y4. specialni pochvalu zaslouzi Changing Faces, protoze zahrala fakt vyborne, bohuzel tretinu setu zkurvili performeri se svejma bubinkama a picovinama v circle pitu, kterej si udelali hned pod stagi behem setu, nechapu...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: díky bwoy.....cenim si toho...Spektraci taky pochvalili davam tomu stejnou míru jako tobě...high5 ,)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: aj sorry ještě jsem poněkud KO ale s tím posledním trackem Mist:ical Dub jste mě úplně dorazili :) super warm up před spektráčema
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    a souhlas, nektery podia uplne zbytecny...krom ctvrtku. treba Bassdrop a par dalsich...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: my se pisem Deadly Viperz takze DV ale dekujeme moc)))))))
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: hele ten dilinjovo set společne se spectrasoul (jen si možná mohli odpustit tu poslední cca 15ti minutovou dubstepovou pasáž) a DW byl podle mě to nejlepší z celý soboty teda aspoň první půlka co jsem slyšel pak jsem byl odtáhnut na technimatic který mě bavili, kupodivu mi toho dilinju nezkazil ani mc felon kterej si překvapivě držel dost zpátky...
    jinak z toho dalšího co jsem slyšel tak Hybrid Minds super, na High Contrasta jsem vydržel asi 10 minut pak jsem utekl to samé na andyho C a Prototypes, Dj Hype hrál šíleně bublanin toho jsem už nezkousl a odešel jsem po cca 15 minutách ICICLE live šel dolu šíleně se zvukem až jsem tam řval na zvukaře ať stím něco udělají pak to aspoň zesílili ale i přesto ten zvuk byl jako pod dekou a nejlíp byl slyšet mc kterej to s přehledem všechno přeřval, ale taky dost záleželo co zrovna hrál track od tracku se to měnilo ale jinak celkovej fealing toho živáku byl fajn... druhej set frictiona a ráno rockwela nechci moc hodntit ale kalit se na ně dalo navíc jsem od nich nečekal nic světobornýho takže podle mě zahráli i lépe oproti mému očekávání... z cz/sk djs co jsem slyšel tak většína zahrála pěkně namátkou vyzvihnu Blofelda, Philpa TBC, Stanthu, kluky z Authenticu (Peejay & Panorama), Clive & Ruda, X-Morph, Džejár v jeho house setu, Toky, Tom Small...
    Z tracků co jsem slišel asi nejvíckrát za celej LIR byl Comix - all i ever 5x, 4 x Logistics - Together kupodivu hazarda - mr. happy jsem slyšel asi jen 2x ale to bylo daný tím kde jsem se převážně pohyboval...
    co nechápu byla dramaturgie třetího venkovního podia který tam bylo dle mého názoru zbytečný taktéž další 4 podia na kterých hrálo cca 50% djů o kterých jsem nikdy neslyšel a doufám že raději snad už ani neuslyším ale chápu že pro zachování různorodosti produkce a toho aby si zahrálo pár kamarádů je to asi nezbytné, co mě nejvíc nasralo byla čtvrteční fronta kdy jsem od devíti do 11 čekal ve frontě před páskovacím stanem a utekli mi tak sety DLR, ANT TC1 na kterýho jsem se těšil asi nejvíc a D-bridge, prostě když čekám 30 000 lidí a u vstupu nechám zbudovat jen 4 koridory pro odbavení z nichž navíc jeden byl asi jen pro platinu tak si myslím že to je dost málo...
    jinak z malých podii se mi líbilo to který bylo venku v campu tuším (shanty nebo zero point podle plánku) kde byla super výzdoba ve stilu psytrance party a která pro mě byla během pátečního odpoledne darem z nebe ale alespoň dj který tam hrál nějak po poledni, zahrál supr liquid-deep selekci.
    nakonec co se týče další organizace tak bych řekl že byla suprová nikde žádný další zádrhel na to že to bylo na novém nevyzkoušeném místě, příště udělat jen větší kapacitu u páskovacího stanu a dávám za jedna takhle je to jen jedna mínus.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: a sem na to hrdej)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Jinka nejvic hláška z celyho LIRU...

    "Víš jak si bude říkat Schooler za 20 let? "

    "Nevim...."

    "OLDSCHOOLER!" :oD
    VEX
    VEX --- ---
    Jste zvrácení.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: to si me pekne odlfakl s odpovedi kamo))

    a ten jemu tam ten Mr. Happy sedl nejvic ze vsech djs z celyho festivaliu..prave ze do tech classics a prurezu to padlo krasne)))
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: Byl avizovanej např. i Pixoš z Madhousu. Jestli to proběhlo, nevim. Během soboty tam (Madhouse) u některejch setů pobíhali týpci od areny s kamerama, tak předpokládám, že bylo/bude i to.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    GENERIXX: DnBArena zaznamy delala a uz to hlasili na fejsicku, ze budou postupem zverejnovany, ale mam za to, ze tocili jenom Main/Factory, ale jiste to nevim. nekdo rikal, ze prej ale kvalita streamu letos otresna...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MARIHAI: maximalne pokud delala DnbArena zaznamy z livestreamu nebo pripadne Gluuu tv. Portal natacel pouze Warehouse stage a opening shows.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    bude zaznam? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam