• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SOLDIK: BluMarTen:

    a problem with the debate is that a lot of the pro-DJ crowd seem unable to distinguish between 'art' and 'craft, and refer to DJing as the former when it's really the latter.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    funny :)))

    Mistabishi: You don’t like drum & bass any more. We get it. You’re not a fan of DJing. We got that a while back (late October 2009 I believe). But calling TeeBee a Euro-clone and saying Noisia and Mefjus productions sound full of fart noises?

    #TBT: When Mistabishi made great music...
    http://ukf.com/words/tbt-when-mistabishi-made-great-music/14347
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MARIHAI: jinak ze se k tomu jeste vratim, myslim, ze dneska se tahle myslenka da smele obratit o 180 stupnu...velmi casto prave to, co vidis v tracklistech a lineupech, reflektuje spis co maji v hlavach radovi navstevnici parties, nez co by meli radi insideri.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    PECIK: nj tak je na case konstantovat ze pro odborniky je dnb mrtvej :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MARIHAI: ok, fair point, na druhou stranu si zase myslim, ze urcity kategorie si ten vstup zaslouzi.
    MARIHAI: mate s KYN: mozna pravdu, uvidime, ja doufam, ze se to na ucasti nijak negativne nepodepise.
    MARIHAI: nech se prekvapit ;)
    PECIK
    PECIK --- ---
    ILL_EEL: tu uz dela Hacken a stejne nas musi nutit
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    MARIHAI: presne no, pro insidery bych udelal jen rozsirenou anketu na nyxu,)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    A do tretice

    Hlas odborniku kterej by mel dublovat album roku, track roku atd mi prijde nezajimavej.

    Co by mi prislo zajimavy by bylo nejaky oceneni pro pozoruhodnej vykon na scene v jakykolv oblasti. A mohl by to bejt kdokoliv, dj, producent, promoter, agent, bloger, moderator radia. Zas tolik zajimavej veci se nedeje aby bylo potreba rozdavat tech cen vic.

    Neco jako pocin roku s nejakym zajimavejsǐm nazvem jako treba grand prix nebo vim ja. A koncim s brainstormem.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    FALLENGEMINI: Dve kola je hodne narocnej ukol pro lidi.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Ne ze by na tom zalezelo. Ale kdyz ta anketa vznikala, byla v tom vyrazna motivace reflektovat to co maj v hlavach radovy navstevnici dnb parties. Protoze to co maj radi insideri se vi/da poznat a vali se to ze setu/clanku/line upu.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    RONDO: neudelala mu svickovou...
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: 1. díky, žes to vzal jako chlap bez zbytčnejch emocí. 2. díky za odpověď. 3. takhle je to docela fér. Jen mi pak připadá trochu zbytečný zatahovat do toho porotu, když ten hlavní přínos má bejt eliminace píčovin (který mi osobně přijdou vtipný a vypovídající a nechal bych je tam - pokud vzniknou) 4. problém/zbytečnost vidim ve více kolech hlasování. Ta dosavadní účast nebyla kdovíjaká a tohle by ji mohlo ještě zkrouhnout. 5. hlavně je dobře, že nechceš míchat hlasy, případně zvýhodňovat ty porotcovský (to sem si tam projektoval z toho, co sem pochytil z předešlý diskuze)
    RONDO
    RONDO --- ---
    aaa, už začínám tušit, jak budou vypadat ty odborné nominace
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    RONDO: ..spíš neudělala
    RONDO
    RONDO --- ---
    Já se furt ptám, co tomu Bifíkovi udělala, že ji takhle vyloučili ze scény.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    RONDO: vid... ja ji mam rad vic jako dnb djku, nez techno :o)
    RONDO
    RONDO --- ---
    Chudák Lucca.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    mě taky můžeš, zajímá mě jak to vůbec chcete vyřešit... pak bych se i případně zapojil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam