• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: tak nejlepší set dole to určitě nebyl to bych si vzpomněl i na lepší ale k tomu lepšímu co se tam objevilo patřil určitě. každopádně lidí tam zůstalo plno až do konce dokážu si představit že by jste tam hráli ještě tak hoďku do plnejch kdyby to neutli v cca půl šesté
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    FALLENGEMINI: Pixie za ty roky, co hraje, určitě má schopnost srovnat do latě i takový zlobidlo, jako je Matouš, takže těm komentářům tentokrát docela i věřím. Ale stejně si to radši poslechnu sám; nahrávka bude?
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: The Sect zahral skvele, ale co predvedl Saxxon...dost mozna nejlepsi set na spodni, co na DT pamatuju. nektery veci az na hrane jump-upu/techstepu, jak rikas :) a i presto, ze nahore od 3 probihal dle nekterych komentaru na facebooku nejlepsi drum & bassovy b2b clash vsech dob, tak i dole zustalo narvano az do konce.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    SYXAO: Už to nejsou klauni, je to zase jump-up :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KYN: no proto je to v závorce .)
    KYN
    KYN --- ---
    SYXAO: co se stane v Polsku, zůstane v Polsku :)
    SYXAO: aha, no tak super :) (akorát bych tomu, co dělá sigma liquid neřikal, ale chápu, že se ten výnam od 2002 posunul)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: kdoví jestli tam nehraješ na tajňačku pod názvem jiný crew teda takhle zahejbat kynovi :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KYN: tak liquid (a emoliquid viz sigma na evropě2) už je nějakej ten pátek zpět imho narvaný LF v crossu několikrát po sobě plná spodní stage na DT až do rána myslím že to je dostatečnej důkaz...

    AKISAN: vidíš to jsem zase zaspal asi já
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: Jump up uz "je zpet" ;)
    SYXAO: vim! Psal sem Matousovi, at tam nastoli poradek)))
    KYN
    KYN --- ---
    SYXAO: kdy byla ta vlna liquidu? já sem ji předpovídal a doteď sem si myslel, že to byl omyl :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    zatím nikdo ? ....včerejší double trouble v crossu (neplést s meccou) :) opět super pohyboval jsem se převážně na spodní stagei všichni djové předvedli super sety, saxxon hrál cca z 90% svoje věci a saxxon remixy a edity, místama to zavánělo až jump upem ale sedlo to tam jak hrnec na prdel takže fér...
    ...btw do roka a do dne předpovídám po vlnách deepu, liquidu, ne(u)cra návrat jump upu na výsluní aka klauni jsou zpět...
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SYXAO: polisz biznes a hraju tam Češi
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    SYXAO: a esku :o)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: hele poláci mají taky svého akiru

    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: Je to tak. Prvni dopravni prostredek jsem dostal po dedovi, byl to konsky povoz. To jen tak pro zajimavost.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: fuj...tomu he snad navzdy konec))
    SOLDIK: tak chapu, ze kdyz uz si pred lety prijel z toho vaseho balikova mezi lidi, tanecni drogy a nejaky svetla, ze te to malem zabilo)))))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SYXAO: Dobre, Mateji :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SOLDIK: ticho :D
    Bart Simpson-Já to nebyl
    https://www.youtube.com/watch?v=52yMzZYh8-c
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    TOMEEK: To pozor. To neni poprve, ci si nekdo dovolil rict ze je svetel nadbytek. No proste je, matejska hadra.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    FALLENGEMINI: Protože lineup Imaginationu staví náš friendly NEIGHBOURhood lenoch, co sice zve někoho někam už roky a roky, ale pořád to vypadá, jako by ještě nikdy nikoho nikam Nezval.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    zlatej strobac a mlha... :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam