• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: :-D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FREEDA: vesli a dvakrat tolik ,) #justsayin

    to sme tam dokonce tenkrat meli i kapelu a nastroje a vesli sme se vsichni.....to si jeste poslouchala šmouly :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    FREEDA: o tomhle to fakt není. Na stage v Crossu se vejde celá cew bez problému. Představ si ji bez dj pultu. Stáli jsme tam ve třiceti a bylo to v pohodě.

    Já jsem za lucernu, protože je to pro nás pro všechny takové hezké vytržení z těch klasických klubů, má to nádech oficiality a obecně mi Lucerna přijde na takovejhle počin skvěle vyhovující místo. pravda je, že by to tam chtělo více lidí, jinak to pak vypadá a působí všelijak.

    Btw, záznam zde: https://www.facebook.com/dnbportal/videos/953756164710075/
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    AKISAN: Věc názoru, nic víc. Já si nedokážu představit to, jak by se například na podium v Crossu vešla LIR crew, když se nevešli ani na podium v Lucerně :D #justsayin .... podle mě ten prostor pro vyhlášené vítěze je důležitý, nikde se nikdo neobchází, nemusí nikoho odstrkovat. Já si prostě při tom počtu, co včera dole byl, nedokážu představit, že by to bylo v Crossu + návštěvníci.
    PECIK
    PECIK --- ---
    slava vitezum!

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: ty mi chces rict, zes nevzal svoji divku do lucerny na takovou galaudalost? :)

    styd se,,,part2
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FREEDA: tak jeden píše že tam nikdo nebyl a druhej píše ze Cross moc malej....tak ted nevim...

    Ja zazil vsechny v Abatonu a az na jeden vsechny v Crossu..a v Abatonu to melo svoje kouzlo a byl to fajn takovej "andros" ale v Crossu to bylo absolutne top atmo i ty mejdany pred a po vyhlaseni. Za me ta Lucerna uplne kokotska a rikal sem to uz minulej rok.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    LKD: Shadowbox je crew o více lidech a tím pádem s více názory. Awards už za Beasta nebyli podporovány napříč. Já posílal mail všem, už někdy v listopadu, když mi Vašek zaslal pravidla ankety. Z došlých odpovědí bylo zjevné, že to za těchto podmínek plošně podporovat nebudeme. Nemyslím, že bych jen remcal, vznesl jsem připomínky ke zvolenému systému, který prostě není transparentní.
    DABE
    DABE --- ---
    PSYEK:
    VEX:
    vy dva jste totiz nejvetsi tragedi!
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    VEX: Styď se!
    PSYEK
    PSYEK --- ---
    VEX: Ja jsem mastroval ten tvuj singl, takže ještě navíc můžeš i za mojí ostudu!
    RONDO
    RONDO --- ---
    VEX: takže ty kombíš doma na tajňačku neuro s žabákama? proč mi furt posíláš ty deepy co nikoho nezajmaj :P
    VEX
    VEX --- ---
    KEITHHSTER: To já dělám jen proto abych měl příští rok důvod přijít:D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    VEX: Teda že se nestydíš !!!!!!!!! :D
    VEX
    VEX --- ---
    KEITHHSTER: Tak to se teda stydim, že jsem celej večer promarnil u Abletonu:D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    VEX: Pochopil sem... No lidi co neprisli ! ;)
    VEX
    VEX --- ---
    KEITHHSTER: No spíš sem se měl zeptat čí je to ostuda?
    KYN
    KYN --- ---
    LKD: Maja remcal vzdycky :)

    Mne to promo pred prvnim kolem prislo tragicky, kdyby nedosel mail na shadowbox, ze muzem hlasovat v odborny casti, tak bych o tom nevedel. Asi to bylo cileny vic na moravu haha
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    FALLENGEMINI: Me prijde fajn si dojit v nedeli do lucerny , vzit kamosku, uzit si vecer a jit dom .. Trosku je nechapu . Me se to Vasku libilo. Good job .
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    na predavani dorazilo priblizne 130 lidi, z cehoz nejake dve tretiny byli lide "ze sceny", (nejen) tady je nutne uznat chybu, vzhledem k pozdnimu ohlaseni udalosti samozrejme spousta dalsich nemohla dorazit
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    VEX: No myslim tak malej zajem ... Tam bylo fakt par desitek ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam