• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SNOOKEY: to mě těší ale stačilo..... já mám odmoderováno a tolik puvabnich devcat se vystridal za ty roky u majku :oD

    Kamcza+Annita mi prijdou supr dvojka a treba je to v tom Crossu bude i víc bavit :)
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    AKISAN: Portal bude určitě moc rád za přidání Tvé roky k dílu a věřím, že si Cross určitě obhájíš :))**
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Jinak sem kousek dal a i kdyz sem o tom nepochyboval, tak Annita a Kamil moc fajn a v tom Crossu by se mi pristi rok moc libili ,)
    ESKA
    ESKA --- ---
    GENERIXX: Já nevim, podle mě by to ten lesk a třpyt ani mít nemuselo ;) To sezení u stolů a návštěvníci jen nahoře... Abaton byl top .)
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    VEX: ale vždyť v Lucerně se taky dějou zvěrstva v podobě konzíků různých, mnohem divočejších, žánrů...fakt to není žádný extra vyvoněný posh prostor :D ale fajn to tam je
    VEX
    VEX --- ---
    SNOOKEY: Zase si vem, že pulka lidi co choděj do crossu na dramíčky, o kterejch ty ceny jsou, do lucerny ani nepáchnou, protože by je tam dost možná ani nepustili:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    No a mame tady prislib do budoucna :) zacina se nam to dnb hodne politizovat....

    VOTE FOR PEDRO!!
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESKA: ten to nemá protože tam, přijde půlka lidí s pocitem, že je k tomu někdo donutil nebo se vysmát těm co to vyhráli. Ten lesk a třpyt je na nás všech. Když se k tomu půlka scémny staví takhle, jak se staví a mají akorát kecy místo toho aby tomu trochu přidali a mohlo to být super po všech stránkách, pak se není co divit. Už teď ale víme, že přístí rok to bude celé jinak.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    LKD: za poslední dobu tam byli třeba Cashmeer Cat, Stanton Warriors, Jaga Jazzist, Cinematic Orchestra, Die Antwoord atd
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LKD: myslis Lucernu...Lucerna music bar je mladsi a mensi bracha....a delaj se tam taky ruzny udalosti, koncerty atd.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Já si proste myslim ze v LUCERNE nějaky ceny, ktery v dnesni dobe globalne a sami od sebe zajimaj jen hrstku lidi, nemaj co delat, a naopak v tom Crossu by mi to prislo pekny, utulny, pekne blizko lidem (kterych tam bylo vzdycky dost a ta interakce nas s publikem byla paradni. Navic bylo super jak se ty lidi vzdycky pekne pak nacpali do backstage a tam se kalilo, placalo, vtipkovalo atd...bylo to fajn atmo.
    LKD
    LKD --- ---
    Lucerna Music Bar, to je tam, jak hraje Gott a vyprodavaji to hiphoperi?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SNOOKEY: ...žádný dišpuntát)
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    VEX: Jasně, awards do klubovny :D hele já si teda myslím, že je to celkem v pořádku v tý Lucerně. Je to hezký prostor, fakt lepší na takové vyhlašování, lépe tam vidíš na všechno a všechny, v klidu posedíš...to, že to tam nebylo zaplněný už je věc jiný diskuze.. ale proti jinýmu gustu..
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    TOMEEK: a odkud teda letí? :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOMEEK: tohle bude nehorazne hrubej vecirek ,)
    VEX
    VEX --- ---
    ESKA: Tak aspoň jednou za rok si zahrajeme že dramíček je něco co neni ne?
    ESKA
    ESKA --- ---
    GENERIXX: no a mě to tam právě vůbec nesedí. Dostává to tam takovej falešnej lesk a třpyt, což prostě nemá.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: :-D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FREEDA: vesli a dvakrat tolik ,) #justsayin

    to sme tam dokonce tenkrat meli i kapelu a nastroje a vesli sme se vsichni.....to si jeste poslouchala šmouly :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    FREEDA: o tomhle to fakt není. Na stage v Crossu se vejde celá cew bez problému. Představ si ji bez dj pultu. Stáli jsme tam ve třiceti a bylo to v pohodě.

    Já jsem za lucernu, protože je to pro nás pro všechny takové hezké vytržení z těch klasických klubů, má to nádech oficiality a obecně mi Lucerna přijde na takovejhle počin skvěle vyhovující místo. pravda je, že by to tam chtělo více lidí, jinak to pak vypadá a působí všelijak.

    Btw, záznam zde: https://www.facebook.com/dnbportal/videos/953756164710075/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam