• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    ESKA
    ESKA --- ---
    GENERIXX: Já nevim, podle mě by to ten lesk a třpyt ani mít nemuselo ;) To sezení u stolů a návštěvníci jen nahoře... Abaton byl top .)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESKA: ten to nemá protože tam, přijde půlka lidí s pocitem, že je k tomu někdo donutil nebo se vysmát těm co to vyhráli. Ten lesk a třpyt je na nás všech. Když se k tomu půlka scémny staví takhle, jak se staví a mají akorát kecy místo toho aby tomu trochu přidali a mohlo to být super po všech stránkách, pak se není co divit. Už teď ale víme, že přístí rok to bude celé jinak.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    LKD: za poslední dobu tam byli třeba Cashmeer Cat, Stanton Warriors, Jaga Jazzist, Cinematic Orchestra, Die Antwoord atd
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LKD: myslis Lucernu...Lucerna music bar je mladsi a mensi bracha....a delaj se tam taky ruzny udalosti, koncerty atd.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Já si proste myslim ze v LUCERNE nějaky ceny, ktery v dnesni dobe globalne a sami od sebe zajimaj jen hrstku lidi, nemaj co delat, a naopak v tom Crossu by mi to prislo pekny, utulny, pekne blizko lidem (kterych tam bylo vzdycky dost a ta interakce nas s publikem byla paradni. Navic bylo super jak se ty lidi vzdycky pekne pak nacpali do backstage a tam se kalilo, placalo, vtipkovalo atd...bylo to fajn atmo.
    LKD
    LKD --- ---
    Lucerna Music Bar, to je tam, jak hraje Gott a vyprodavaji to hiphoperi?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SNOOKEY: ...žádný dišpuntát)
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    VEX: Jasně, awards do klubovny :D hele já si teda myslím, že je to celkem v pořádku v tý Lucerně. Je to hezký prostor, fakt lepší na takové vyhlašování, lépe tam vidíš na všechno a všechny, v klidu posedíš...to, že to tam nebylo zaplněný už je věc jiný diskuze.. ale proti jinýmu gustu..
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    TOMEEK: a odkud teda letí? :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOMEEK: tohle bude nehorazne hrubej vecirek ,)
    VEX
    VEX --- ---
    ESKA: Tak aspoň jednou za rok si zahrajeme že dramíček je něco co neni ne?
    ESKA
    ESKA --- ---
    GENERIXX: no a mě to tam právě vůbec nesedí. Dostává to tam takovej falešnej lesk a třpyt, což prostě nemá.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: :-D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FREEDA: vesli a dvakrat tolik ,) #justsayin

    to sme tam dokonce tenkrat meli i kapelu a nastroje a vesli sme se vsichni.....to si jeste poslouchala šmouly :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    FREEDA: o tomhle to fakt není. Na stage v Crossu se vejde celá cew bez problému. Představ si ji bez dj pultu. Stáli jsme tam ve třiceti a bylo to v pohodě.

    Já jsem za lucernu, protože je to pro nás pro všechny takové hezké vytržení z těch klasických klubů, má to nádech oficiality a obecně mi Lucerna přijde na takovejhle počin skvěle vyhovující místo. pravda je, že by to tam chtělo více lidí, jinak to pak vypadá a působí všelijak.

    Btw, záznam zde: https://www.facebook.com/dnbportal/videos/953756164710075/
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    AKISAN: Věc názoru, nic víc. Já si nedokážu představit to, jak by se například na podium v Crossu vešla LIR crew, když se nevešli ani na podium v Lucerně :D #justsayin .... podle mě ten prostor pro vyhlášené vítěze je důležitý, nikde se nikdo neobchází, nemusí nikoho odstrkovat. Já si prostě při tom počtu, co včera dole byl, nedokážu představit, že by to bylo v Crossu + návštěvníci.
    PECIK
    PECIK --- ---
    slava vitezum!

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: ty mi chces rict, zes nevzal svoji divku do lucerny na takovou galaudalost? :)

    styd se,,,part2
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FREEDA: tak jeden píše že tam nikdo nebyl a druhej píše ze Cross moc malej....tak ted nevim...

    Ja zazil vsechny v Abatonu a az na jeden vsechny v Crossu..a v Abatonu to melo svoje kouzlo a byl to fajn takovej "andros" ale v Crossu to bylo absolutne top atmo i ty mejdany pred a po vyhlaseni. Za me ta Lucerna uplne kokotska a rikal sem to uz minulej rok.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    LKD: Shadowbox je crew o více lidech a tím pádem s více názory. Awards už za Beasta nebyli podporovány napříč. Já posílal mail všem, už někdy v listopadu, když mi Vašek zaslal pravidla ankety. Z došlých odpovědí bylo zjevné, že to za těchto podmínek plošně podporovat nebudeme. Nemyslím, že bych jen remcal, vznesl jsem připomínky ke zvolenému systému, který prostě není transparentní.
    DABE
    DABE --- ---
    PSYEK:
    VEX:
    vy dva jste totiz nejvetsi tragedi!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam