• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESKA: resilo se to tady xkrat, chces to na stribrnym tacku pod nos? :D

    Spousta věcí se posrala, spousta věci se dala udělat jinak a lépe a s každou chybou všichni rosteme, tak jsem zvědavá, zda to na příštím roce bude poznat. Já loni vyhrožovala, že se do toho vložím a pokusím se pomoci jak to jen půjde, jsem zvědavá, esli někdo další bude následovat :)
    LKD
    LKD --- ---
    ESKA: tak to jsi asi vyloučený ze scény, sry )
    L4MA
    L4MA --- ---
    takovejch slov a pritom soldik, m4y4 ani generix nic nevyhrali... zbytecnej contest. :)

    akiro nebo kyne, existuje nejakej archiv snake pit podcastu, prosim?
    ESKA
    ESKA --- ---
    GENERIXX: mě se teda nikdo na nic neptal a žádnej mail sem taky nedostal :)))))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SNOOKEY: tak do tho ja nemam co mluvit...max muzu tady pripominat))
    GENERIXX: pripominam)))
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    AKISAN: to o tom žádná, byli super.. myslela jsem tu změnu místa*
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SNOOKEY: to mě těší ale stačilo..... já mám odmoderováno a tolik puvabnich devcat se vystridal za ty roky u majku :oD

    Kamcza+Annita mi prijdou supr dvojka a treba je to v tom Crossu bude i víc bavit :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESKA: vždycky se najde něco, co nebude někomu vyhovovat.

    A když máte nějaký připomínky, bylo by fajne je třeba sdělit Vencovi, když se tady a v mailech na to několikrát všech ptal a ne tady pak s křížkem po funuse pyskovat. Vážně jsem zvědavá, kdo z vás připomínkařů v květnu zareaguje na řešení přístího roku. Fakt mě to baví :D :D
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    AKISAN: Portal bude určitě moc rád za přidání Tvé roky k dílu a věřím, že si Cross určitě obhájíš :))**
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Jinak sem kousek dal a i kdyz sem o tom nepochyboval, tak Annita a Kamil moc fajn a v tom Crossu by se mi pristi rok moc libili ,)
    ESKA
    ESKA --- ---
    GENERIXX: Já nevim, podle mě by to ten lesk a třpyt ani mít nemuselo ;) To sezení u stolů a návštěvníci jen nahoře... Abaton byl top .)
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    VEX: ale vždyť v Lucerně se taky dějou zvěrstva v podobě konzíků různých, mnohem divočejších, žánrů...fakt to není žádný extra vyvoněný posh prostor :D ale fajn to tam je
    VEX
    VEX --- ---
    SNOOKEY: Zase si vem, že pulka lidi co choděj do crossu na dramíčky, o kterejch ty ceny jsou, do lucerny ani nepáchnou, protože by je tam dost možná ani nepustili:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    No a mame tady prislib do budoucna :) zacina se nam to dnb hodne politizovat....

    VOTE FOR PEDRO!!
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESKA: ten to nemá protože tam, přijde půlka lidí s pocitem, že je k tomu někdo donutil nebo se vysmát těm co to vyhráli. Ten lesk a třpyt je na nás všech. Když se k tomu půlka scémny staví takhle, jak se staví a mají akorát kecy místo toho aby tomu trochu přidali a mohlo to být super po všech stránkách, pak se není co divit. Už teď ale víme, že přístí rok to bude celé jinak.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    LKD: za poslední dobu tam byli třeba Cashmeer Cat, Stanton Warriors, Jaga Jazzist, Cinematic Orchestra, Die Antwoord atd
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LKD: myslis Lucernu...Lucerna music bar je mladsi a mensi bracha....a delaj se tam taky ruzny udalosti, koncerty atd.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Já si proste myslim ze v LUCERNE nějaky ceny, ktery v dnesni dobe globalne a sami od sebe zajimaj jen hrstku lidi, nemaj co delat, a naopak v tom Crossu by mi to prislo pekny, utulny, pekne blizko lidem (kterych tam bylo vzdycky dost a ta interakce nas s publikem byla paradni. Navic bylo super jak se ty lidi vzdycky pekne pak nacpali do backstage a tam se kalilo, placalo, vtipkovalo atd...bylo to fajn atmo.
    LKD
    LKD --- ---
    Lucerna Music Bar, to je tam, jak hraje Gott a vyprodavaji to hiphoperi?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SNOOKEY: ...žádný dišpuntát)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam