• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LKD: jojojo a nejen ze to bude BIG ale i prinosny urcite.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: no...to je dobrej dotaz?! haha))

    Kyne?
    jinak tady mas posledni i s tracklistem

    [ AKISAN @ dnb mp3 - sety, podcasty, mixy, etc.. ]
    LKD
    LKD --- ---
    "Letošní rok tady (v ČR) česká scéna, my všichni, zažijeme takový poměrně velký posun kupředu, protože v létě tady proběhne mezinárodní konference, která je zaměřená na drumandbass. Bude na ní mluvit spousta osobností z celého světa, ať už to budou umělci, jejich manažeři, agenti, majitelé labelů. Já věřím, že ta konference mimo jiné ukáže, že drumandbass není jenom ta hudba, jenom ty mejdany, které máme všichni rádi, ale že to je věc, za kterou je spousta práce, lidi z celého světa," potěšil návštěvníky CZ DNB awards šéf festivalu LIR.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KYN: tos nenapsal :D Tohle nemá cenu komentovat ani, krásně to zapadá do toho o čem tu mluvíme :)
    KYN
    KYN --- ---
    GENERIXX: Dyť Venca to tu sleduje jak nikdo jinej. Tak jakypak maily. A picovali jsme uz predtim.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESKA: resilo se to tady xkrat, chces to na stribrnym tacku pod nos? :D

    Spousta věcí se posrala, spousta věci se dala udělat jinak a lépe a s každou chybou všichni rosteme, tak jsem zvědavá, zda to na příštím roce bude poznat. Já loni vyhrožovala, že se do toho vložím a pokusím se pomoci jak to jen půjde, jsem zvědavá, esli někdo další bude následovat :)
    LKD
    LKD --- ---
    ESKA: tak to jsi asi vyloučený ze scény, sry )
    L4MA
    L4MA --- ---
    takovejch slov a pritom soldik, m4y4 ani generix nic nevyhrali... zbytecnej contest. :)

    akiro nebo kyne, existuje nejakej archiv snake pit podcastu, prosim?
    ESKA
    ESKA --- ---
    GENERIXX: mě se teda nikdo na nic neptal a žádnej mail sem taky nedostal :)))))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SNOOKEY: tak do tho ja nemam co mluvit...max muzu tady pripominat))
    GENERIXX: pripominam)))
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    AKISAN: to o tom žádná, byli super.. myslela jsem tu změnu místa*
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SNOOKEY: to mě těší ale stačilo..... já mám odmoderováno a tolik puvabnich devcat se vystridal za ty roky u majku :oD

    Kamcza+Annita mi prijdou supr dvojka a treba je to v tom Crossu bude i víc bavit :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESKA: vždycky se najde něco, co nebude někomu vyhovovat.

    A když máte nějaký připomínky, bylo by fajne je třeba sdělit Vencovi, když se tady a v mailech na to několikrát všech ptal a ne tady pak s křížkem po funuse pyskovat. Vážně jsem zvědavá, kdo z vás připomínkařů v květnu zareaguje na řešení přístího roku. Fakt mě to baví :D :D
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    AKISAN: Portal bude určitě moc rád za přidání Tvé roky k dílu a věřím, že si Cross určitě obhájíš :))**
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Jinak sem kousek dal a i kdyz sem o tom nepochyboval, tak Annita a Kamil moc fajn a v tom Crossu by se mi pristi rok moc libili ,)
    ESKA
    ESKA --- ---
    GENERIXX: Já nevim, podle mě by to ten lesk a třpyt ani mít nemuselo ;) To sezení u stolů a návštěvníci jen nahoře... Abaton byl top .)
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    VEX: ale vždyť v Lucerně se taky dějou zvěrstva v podobě konzíků různých, mnohem divočejších, žánrů...fakt to není žádný extra vyvoněný posh prostor :D ale fajn to tam je
    VEX
    VEX --- ---
    SNOOKEY: Zase si vem, že pulka lidi co choděj do crossu na dramíčky, o kterejch ty ceny jsou, do lucerny ani nepáchnou, protože by je tam dost možná ani nepustili:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    No a mame tady prislib do budoucna :) zacina se nam to dnb hodne politizovat....

    VOTE FOR PEDRO!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam