• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    L4MA
    L4MA --- ---
    SHARNY: :D mame stejny prani. kdyz pri tom setu pustili asi na 40 sekund Running Blind, tak me to uplne vytrhlo z letargie, ale po par desitkach vterin to zas bylo horsi nez kdyz pustis motorovku do hrncu. :) oni uz nedavaj ani toho Messiase, asi aby jim to nekurvilo ten krystalickej zvuk. :)

    SYXAO: souhlas s Fabiem, presne tak to bylo! :)

    SLAMITCH: +1!!!
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: Ale já to vim:)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    tohle je uplne nejvic na velkym zvuku, a tim myslim tak moc, ze z toho na tom velkym zvuku povolujou sverace (jeste navic s tou "nechutnou" projekci obrich chapadel pres vsechny ty obrazovky)

    Tentacles (Outer Edges)
    https://soundcloud.com/noisia/tentacles



    a tohle se bude libit pravdepodobne i SHARNY:mu a VEX:ovi :)

    https://www.youtube.com/watch?v=ewecwff-vRA
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    AKISAN: Tvl, já bych to snad i zkusil, protože ať se snažim jak se snažim, tak mi to pořád nepřijde relevantní, jestli ta stage jde vidět z vesmíru nebo ne...
    Na mě to prostě působí tak, že se to celý žene už do nesmyslnejch rozměrů. Já bych prostě pořád byl radši, kdyby udělali zajímavej špinavej funky roller, kterej pojede i na bednách u mě doma, než ty těžkopádný věci bez groovu designovaný na podobný transformery. Asi už prostě nejsem cílovka, nevim :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: opravdu bych nejen tobe pral, abyste si to dali na tom brutal zvuku, na ty stagi s tou projekci atd...bylo to kurevsky VELKÝ!
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    GENERIXX: ajo BC - Oxygen není zač
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SYXAO: Oxygen > Disco Dodo > Facade VIP a díky :*
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SYXAO: ...pokračování den třetí ...kolem druhé jsem se šel kouknout na kamp stage kde už si připravoval flashky jeden z naší družiny TOD kterej zahrál super liquidovej setík na začátku setu ležel u beden jeden kterej byl moc na konci setu byl stan příjemě zaplněn a všichni tancovali a jako třešnička na dortu se pak strhnul i potlesk... poté následoval pomalu přesun na port stage kde TOD začínal o hodinu později a zahrál celkem příjemnej liquid deep až deepneuro set ... poté následovala malá prohlídka areálu a jelikož jsem doznal toho, že už sluníčko tolik nepálí tak i malá osvěžující sprška a chill v kempu. a na sedmou cesta na madhouse kde pokládala placky na gramce GENERIXX, která dala převážně neuro, ano tím myslím skutečný neuro, set jak víno btw super ten mix na disco dodo do čeho si to prosímtě nandala? nějak mi to vypadlo... no potom následoval úprk na LSB na mainu kterej hrál příjemnej liquidovej setík s hodně vokálama a malá procházka na jídlo a na port kde zrovna dohrával tom small... a pak rychlá evakuace na main kde právě začínal budovat atmosféru Fabio ano říkám atmosféru protože to co rozjel jsem už dlouho neslyšel mixáž většinou dlouhé mixy střídal s krátkými jak se to hodilo ale všechno pěkně čisté tracky nechával hrát dýl než jsme dnes všichni zvyklý a postupně si budoval atmosféru kdy na začátku se lidi pohupovali jen v bocích a ke konci už všichni pěkně hejbali i nožkama přičemž tak 90% z toho co hrál jsem neznal stylově to byly atmosferické deep/liquid až klubové tracky bez vokálů. Pro mě osobně higlight festivalu. po poslechu několika tónů od dimension jsem utekl na port stage kde jsem byl pak po většinu večera a která mému uchu lahodila nejvíc tak jen namátkou Changing Faces, Silence Groove & Humanature, Lenzman, Macca & Los Contreras dávali moc pěkně od deep až po našláplejší liquid, s malou návštevou hlavní stage kde pouštěl diskošku Kudrnáč a který mě za poslechu intra Calibre - Mr. majestic vyhnal když to utl v tom nejlepším. Dalším higlightem byl šéf fokusu Dreazz který zahrál opět moc pěkně btw neví někdo co je to opět hrál za remix Shakedown - At night v originále https://www.youtube.com/watch?v=EgO3r1U8ub0 .... během dreazze jsem si odběhnul na necelých 20 minut na vedlejší techno stage kde diktoval skutečné techno náš slovenský soused Toky, který byl pro mě zjevením z roku 2003 kdy jsem ho slyšel naposledy, skvělá mixaž a techno jak řemen, převážně hodně polámané ze známých válů dával olga + josef a podobně, navíc se u toho výborně bavil a šlo vidět, že ho to i potěch letech pořád baví, pro mě osobně velké překvapení. po poslechu konce setu od Drezze jsem dal cca 15 minut Salt & Malaky opět supr převážně tvrdší liquid a deep a poté jsem byl odtáhnut na Mob Tactics nevím jestli byly oba přeci jen blbě vidím na dálku, Mob Tactics hrál převážně neurodeep až necro ale v jeho podání mě to místy i bavilo poté jsem šel posbírat zbytky naší družiny na main stage a za poslechu BSE jsem byl pomalu odtáhnut na factory stage kde zrovna dohrával insideinfo který mě i celkem bavil, převážně moderní zvuk neuro, částečně i díky světelné show která zde byla btw světla a projekce na factory stagei mě bavila asi ze všech nejvíc byla vtipně a hlavně chytře poskládaná tak aby to zajímavě fungovalo... poté už nastoupil pixie který dával neuro, jump up a moderní zvuk mixoval celkem svižně a zábavně mimo jiné padla tuším BC- the nine, Ch+S - no problem a nějakej Tc mám i pocit...no a pak byl konec. jinak co se týká organizace tak ta byla celkem ok až na pár nedostatků, jediný co nechápu je že jako ,,pivo" se tam prodává budvar, asi největší patok co unás je navíc slušně naředěnej vodou ale to nemůžem dokázat žejo... , jinak záchodů celkem dost jen kdyby lidi nebyli takový prasata, možná by se příště mělo dát víc těch toiek /mušlí aby po pár hodinách nepřetékali je to fakt nechutný. jídlo taky celkem ok no už nevím co dál napsat, každopádně festival hodně povedenej a už se těším co nám LIR crew přichstá na jubilejní 10. ročník
    VEX
    VEX --- ---
    GENERIXX: jj já vím. Je to dělaný na velkej sound system. Ale aby to byla jediná hodnota tý muziky už mi přijde trochu laciný.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    VEX: tady u toho se obrovskym zpusobem projevuje ten efekt hlasitosti. Kdyz si to pustim doma - nuda na druhou. Ale kdyz si k tomu pridam zvuk co ti hejbe strevama, fakt to funguje. A dobre.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: ooooh, tak ted se zcela seriozne cervenam az na prdeli :) Zaznam pry bude,ale kdy a jak to vazne netusim. Nataceli to i s videem, kameraman tam behal jak divej. Dam vedet hned jak se neco dozvim ;)

    Btw, musim se letos teda priznat, ze se celej LIR konecne dostal do faze, kdy tomu nemam zas tak uplne co vytknout. Bylo to tentokrat fakt dobry a dokonce si vzali k srdci par (nejen) mych pripominek z let minulych, coz cenim. Sice tam je porad co vylepsovat a neco by se dalo i slusne vyhejtit do nebe, ale suma sumarum uz to konecne neni zhejtovatelny komplet odshora dolu.
    VEX
    VEX --- ---
    SLAMITCH: Je to škoda no, taky mi to přijde dost prázdný. Nebo jen nerozumim týhle muzice.
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    AKISAN: Sorry, ale tohle je nuda na ntou. Jak tam nekdo pekne napsal:
    Sounds design: 10/10
    Composition: Jack U/10
    LKD
    LKD --- ---
    Kdyz uz jsme u toho:

    Noisia:
    Friday night, while we were in the final minutes of setting up the stage for our first ever Outer Edges show, we received the news that our album had been leaked. We think you can imagine how bad we felt at that moment :'(
    We realise it's 2016, and things like these happen all the time. Still, it's quite a setback. All the plans we've made have to be scrapped and replaced by something less ideal, because we have to react to this unfortunate situation.
    So far in releasing this album, we've made a conscious effort to make every track that's available somewhere, available everywhere. If you pre-ordered the album on Itunes or our webstore, you received the new track the same day it was first premiered on Soundcloud. We believe that users of all platforms should be able to listen to our music pretty much the minute it's available anywhere else. In this philosophy, the availability of our whole album on illegal download sites means that we have to make it available on all platforms.
    So here's our reaction:
    We have immediately changed all our previous plans and made the whole album available to buy on our web store (https://store.visionrecordings.nl/) right now. All other digital platforms will follow this Friday August 5th, that was the quickest date we could manage. The physical products (Vinyl/CD/Merch) are still in production so their release date will remain September 16th.
    Even though we are unhappy about this leak, we're still really happy with the music. We really hope you will enjoy it as much as we've enjoyed making it.
    Love,
    Thijs, Martijn, Nik

    PS. Thanks to whoever leaked our album, next time please do it after the album is out, maybe we can coordinate? Oh wait, that wouldn't really be leaking... And besides, we don't negotiate with terror..leaking persons. No, instead we will fold, and adjust our entire strategy. Take that! We hope you get stung by a lot of mosquitoes this summer, and maybe also next summer.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: bylo....hlavne pri noisia kdyz slehaly plameny, na obrazovkbach breakoval ten malej nigga a jeli live CHOOOOOOSING FOR YOU)))
    VEX
    VEX --- ---
    LKD: tvl mega ta stage. v noci to muselo bejt z rozumný vzdálenosti hrozivý.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    LKD: Martijn v tom Hybris triku od Rudy, top :)
    LKD
    LKD --- ---
    Team Outer Edges.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: sou jinde, vubec bych to nesrovnaval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam