• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: naopak, treti stage je go-go :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KYN: Ja bych ho klidne zaskatulkoval coz vo to.
    KYN
    KYN --- ---
    MARIHAI: Tktk, marky nejde zaskatulkovat. Pamatuju kdyz jeho nejhranejsi producenti byli c4c)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    L4MA: Marky hral vzdycky takovej pelmel. Hraval i bad company, dom and roland atp.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: tak ono to bylo postavený tak že buď třetí stage nebo vůbec
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: baba, 3. stage je no-no.

    MARIHAI: tezko nehrat neuro? marky? :)

    SYXAO
    SYXAO --- ---
    MARIHAI: na imaginationu byl marky na podzim a myslím že na téhle párty breaking the boundaries to není zas až tak složitý zvlášť v jeho případě ;-)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: tak se mi to libi))
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Když promo, tak promo, Budeme mít nadějný, prověřený a srdcový hosty.



    https://www.facebook.com/events/292920247737772/
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: ad promo chápu že to ondra prostě nemohl dát ofiko ven, ale o to víc to mohl šířit klasickou šuškandou tenhle nástroj je hodně mocnej.... a na udělání nějakýho mega proma těsně před akci kdy už to bylo jasný že přijede byl taky čas sice omezenej ale byl....
    ....jinak teda ve výsledku 3 stage většinu noci slušně zaplněná, první a druhá stage většinu noci poloprázdná. no a pár lidí co jsem jim psal nešlo jen proto že to bylo na třetí "stagei"

    AKISAN: nikdy se mi nestalo že bych odešel z markyho setu byť jen na záchod tohle bylo poprvé a to je pro mě něco jako ježíš pro křesťany. Prostě mě ten set nebavil (myslím tím selekce) narozdíl od Fabia
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: MARKY je vzdycky nejlepsi DJ kdyz nekde hraje ,)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    a těžko nehrát neuro když to jsou prostě co se týče energie největší bomby co se v současnosti produkujou. Byl jsem fakt překvapenej jak obrovskej rozdíl je mezi mojí oblíbenou peckou Break - Confidential a víceméně jakoukoliv Mefjusovinou
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ja slyšel markyho na imaginationu někdy na jaře a byl nejelpší ze všech co jsem tam slyšel :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI:
    FALLENGEMINI: tak ukecame kluky at pustej ten set ven celej offiko a pak budeme v debate pokracovat ,)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: jojo promo uz je celkove dneska jinde a slo to dost dolu ... na tamto nereaguju, me nenachytas :oD
    VEX
    VEX --- ---
    TUBUS: Otázka proma je vlastně docela zajímavá. Z minulosti jsem byl promotérama naučenej, že se v pátek mrknu do tohohle auditka nebo do diskuse Letáky a budu zhruba vědět, co se od pátku do soboty bude dít. Dneska se mi zdá, že už to skoro nikdo nedělá. Snad jen Neighbour a občas Stantha s Fallenem sem hoděj info. Jsem minorita bez FB, ani mě to už moc netankuje, občas mrknu na program crossu, ale vidim, že se to celkově trochu změnilo:)
    AKISAN: No tak jsi tady potvrdil, co kluci píšou - nebude hrát liquidy - stadionová selekce - profesionalní dj
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    jinak +1 za It's A Secret, kdyby do toho nemichal tu druhou sracku, mozna bych mu i odpustil :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: ja stojim tam nekde vzadu a nudim se. ja vim, ze par tracku daval, ale bavil jsem se o setu celkove, ne o vlastovkach :) energie v kotli je pomerne jasne dana tim, co u nas momentalne frci. je uplne jasny, ze by tam lidi okusovali zabrany, kdyby seslal Dead Limit. ale to je pro me stadionova selekce, kterou predvadelo 9 z 10 djs na camp stagi. promin, ale od Markyho, jako zkusenyho selektora a pana DJe po technicky strance ocekavam, ze se nenecha strhnout tim, ze mu tam tesne po zapadu slunce stoji par tisic lidi a predvede neco, co se na druhej set vecera na hlavni stagi hodi. za me to tak nebylo. poslednich 15 minut bych mu i odpustil, kdyz vezmu v uvahu, ze po nem byl opening + Friction. ale tech vyletnenejch a hopsavejch veci tam bylo fakt kurevsky malo, na ukor plechu, ktery si mohl slyset na LiRu kdekoliv jinde a predevsim od kohokoliv :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RONDO: no jasne, tohle prece hral celej set ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam