• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: sou zákeřnejší no))) a hlavně když jde o párek.....
    KYN
    KYN --- ---
    VEX: Vůbec nechápu výáznam tý věty. Překlad do češtiny by byl?)
    VEX
    VEX --- ---
    Mě nejvíc baví jak ty holky do sebe jdou vždycky úplný bomby ať už jde o hadry nebo třeba o párky.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    GENERIXX: amen
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    FALLENGEMINI: jo no, je tu spousta tech co na otazku "chces byt slavnej" odpovedi "radsi si to budu delat po svym a nebudu mit pocit prodejny kurvy"... Nekteri to neudelaji a zaprodaji se cemukoliv pokud too prinese money/fame/likes :) Ale tihle si vetsinou nestezuji ze nejsou nikde na spici ;)

    Oba v podstate mluvime o tom samym. Proste to vzala tou "fame" cestou, ktera spouste z nas nic nerika, ale to neznamena ze je by defaultr spatna. Pro nas to prakticky znamena, ze je dobry ekonom, nikoli dj. Fair enough. Proste nenaskocime na hypetrain, nebudeme ji nijak zvlast portezovat, podporovat a life goes on... ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ale je roztomilá (srdickovej emojin)
    KYN
    KYN --- ---
    L4MA: bravo :) Směju se a vlastně i trochu souhlasim :))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    GENERIXX: to je ale prece soucast toho mindsetu - kdyz to chces a jdes si za tim, tak si k sobe sezenes schopny lidi, co ti s tim pomuzou. a na druhou stranu je ti tohle houby platny, kdyz si od nich nenechas poradit...o tom by spousta DJs nebo projektu nejen v ramci drum & bassu mohla vypravet, jaky meli nadejny vyhlidky a nikam to nedotahli, protoze dali prednost vlastnimu egu - neinformovanymu/omezenymu pohledu
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    FALLENGEMINI: ona je jen postavou ve hre jinych lidi. Sama vi picu, porad by delala ve svym klubu a delala svy radio, ale kucka z managementu rekli, ze uz se to nehodi a ze to ma poslat do kytek, tak to udelala. Fakt asi nechapete jak funguje v tomhle pripade jeji management ;) Snazili jsme se zjistit neco ohledne jejiho bookingu atp, takze mame lehce zakulisnich informaci primo od clenu jejiho teamu. Takze ano, prakticky se lisi jen tim ze hraje hitparadu a neni jinak nicim zvlaste vybocujici. V tom mas recht, az na to, ze uspechu by se dockala mnohem pozdeji, nez za par mesicu. To ze by k tomu dosla nerozporuju, holka je to sikovna, jen ze by to bylo pomaleji nez si myslite, blya dost konzervativni, nez ji to zakazali ;)

    AKISAN: ano, ale ne na main stage nejvetsich festaku behem dvou let. Za sedum osum mozna. Rozhodne to neni tak, ze by se tam bez pomoci dostala "o par mesicu pozdeji"... Nicmene nikde jsem netvrdila, ze by k uspechu nedosla, precijen za to narozdil od jinych "pr senzaci" umi aspon poradne vzit..
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: ale ale.. .. ma pravdu...trvalo by ji to jen o trochu dyl...kdyz investujes svoji energii tam kam ses a vis presne co chces a delas proto max tak celkem jasnej uspech
    FALLENGEMINI: ten plusicek je za vsechno ale ne za ten dead limit ...F U :oP
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    GENERIXX: ale prosimte. jedinej rozdil mezi ni a dalsima holkama je jen v tom, ze ona je schopna se prodat tim, ze hraje to, co se libi. nic vic, nic min. jen pro upresneni, mne nijak ta holka neimponuje a nadale ji budu vesele ignorovat, protoze znam stovky DJs, co hrajou lip nez ona a radovej navstevnik mistnich open airu o nich v zivote neuslysi (nebo mu jsou/budou ukradeny, protoze nedropujou Dead Limit).
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: muj kamarad se hlasi! ,)
    L4MA: mygosh.....
    SOLDIK: ma v tom setu i par nejumpup veci a evidentne vi, co dela))
    L4MA:
    L4MA: jak pise Fallen.... nejen ze preziva ale slavi "comeback" mimo uk jako krava...v uk to nikdy neprestalo a diky tem jejich pure science, raveology, innovations atd to tam stale slusne velkou fanbase.
    GENERIXX: asi tak no)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    FALLENGEMINI: o par let dele a buhvi jestli vubec. Promoterek co makali v klubech, radiich a prakticky maji identickej start jejich biografie jako Mollie znam po svete vic nez by sis byl ochoten pripustit. Holt mit za prdeli matadory sceny a hromadu penez celkem pomaha...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: castecne mas pravdu v tom nastupnictvi, ale ne, UK porad valcuje clownstep, neuro se tam nikdy nechytilo tak, jako tady na kontinentu. Mefjus je pro ne porad spis "underground" :D

    GENERIXX: mela stesti na lidi, co ji protahli do povedomi. pred tim, nez zacala hrat, byla promoter, pracovala v klubu a delal street promo - ocividne vi co delat a co nedelat sama + ma kontakty. bez Mampiho a IC3 by ji to trvalo o par mesicu dyl, porad je gro jejiho uspechu v tom, ze hraje popularni hudbu a je to holka.

    L4MA: je to tak. at se u toho mistni osazentsvo osiva jak chce :) Noisia dela normalni klauni poslednich par let, nic to nemeni na tom, ze konkretne Dead Limit nebo Tentacles me fakt bavi.

    jinak teda obecne - jump up DJs se vzdycky vyznacovali tim, ze hrajou mismas sypacek, at tomu rikame/rikate jump up nebo ne, to fakt neni zadna novinka a urcite se to netyka zrovna jen ji. staci si poslechnout cokoliv od Mampiho, Hazarda a dalsich, ktery by tady asi kazdej oznacil za 100% jump up DJs. ta aktualni tvorba tomu odpovida.
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: hele vopatrne
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: still not jumpup ;)
    L4MA
    L4MA --- ---
    GENERIXX: no ale dyt "neuro" typu Dead Limit je v podstate clownstep, s jinou zvukovou bankou.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: jako jo, 100% jump a promo video zacina Dead Limitem... Seems legit :D :D Uprimne mi jeji booking Imaginationem prijde jako zcela logicky. Vrana k vrane... Jestli vona nakonec taky nebrejkuje boundaries ;)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ta holka o sobe pise, ze hraje 100% pure jump up. to mi duveru v ni moc nedava, ze by aspon vedela co vubec dela. no, macka cudliky a mava rukama. pro nekho jak tady vidim cil blazenosti.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    FALLENGEMINI: mela stesti na lidi co ji zcela organizujou veskery pr a djskej zivot. Vybiraji ji projekty na kterych smi a nesmi delat a prezentujou ji jako totalne nevidanou senzaci (coz je hodne daleko od reality). Nacpali do ni par desitek tisic liber, tak ted musej makat aby se jim to vratilo.... Hudebni zanr co ona prezentuje je mismas toho co vsude ted nejvic leti, nedivim se tomu nic, i kdyz pro vetsinu z nas je to neposlouchatelny. Neeext...
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    tak z cd by po dvou letech hrani i mohla nejaky mixy davat ne? :) to bude stejne jen dalsi takova ta prechodna pr hvezdicka, nez ji nekdo zbouchne...
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: ja si prave myslel, ze moderni neuro je samozvanej nastupce clownstepu. a ze ty britsky megaakce s 3-4 mcs na set ted valcuje prave neuro. kde se hrajou tyhle klaunsky hovna? prijde mi, ze treba na letnim LIRu nikdo kdo by odehral set jako Mollie ani nebyl.. nebo jo a jenom proste vubec neznam ty jmena?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam