• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    KYN
    KYN --- ---
    L4MA: Nevim... Jumpup jako koreni setu je ok a pouzivaj to djs skoro napric zanrama. Jako hlavni prisada je to ciry utrpeni a clovek musi bejt trochu magor, aby to zvlad poslouchat. Takze si myslim a doufam, ze k az takovymu comebaku nedojde :)
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: až sem někdo přiveze vomítku, která bude makat na wobly stejně dobře jak na cirkulárky
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    L4MA: Já už čekám 7 let...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: vsak uz to tu je a kor letos to bude fakt videt - Duck Out a Earthquake ve Stormu se orientujou na jump up, Drumstation v Crossu taky parkrat do roka, do toho Drop That halovka, v kvetnu tu bude Rough Tempo Drum & Bass weekender narvanej az po strop jump upovejma DJs... musis to vic sledovat))
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: MARIHAI: pravda boli... :)

    kazdopadne kdy teda muzem ocekavat clownstepovou vlnu u nas? o tom jak jde jump up silene nahoru tu mluvil KEITHHSTER tak pred trema rokama, a porad na to cekam. a pochybuju, ze by zrovna v republice, kde se lidi div neuslapou, kdyz nekdo dropne po osmy za vecer Whip Slap, chteli bejt nejak pozadu. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: co to maj ti páni za zbijecky mezi nohama? to mit, tak si tady s vama nepíšu.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    a co kdyz rodice ty holky sou IC3 a Mampi hmm?!



    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SOLDIK: ja se nevztekam, jen mi to prijde jako komentar uplne mimo misu)) jestli jsem teda poslednich par let neprospal
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    FALLENGEMINI: proc se vztekas? :D
    VEX
    VEX --- ---
    KYN: že Nele tyhle rychlokvasky nesahaj ani po kotníky a proto nestojí za řeč.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SOLDIK: a kdy probehla v drambejzu tahle era? asi jsem ji nejak prosvihl, nenapada me zadnej priklad...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: sou zákeřnejší no))) a hlavně když jde o párek.....
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    takze to teda muzu chapat tak, ze je to next level po tom dlouhem obdobi, "tati, ja chci byt slavnej, dej mi prachy". z rodicu se financni stranka prelila na vrub pr agentur.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KYN
    KYN --- ---
    VEX: Vůbec nechápu výáznam tý věty. Překlad do češtiny by byl?)
    VEX
    VEX --- ---
    Mě nejvíc baví jak ty holky do sebe jdou vždycky úplný bomby ať už jde o hadry nebo třeba o párky.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    GENERIXX: amen
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    FALLENGEMINI: jo no, je tu spousta tech co na otazku "chces byt slavnej" odpovedi "radsi si to budu delat po svym a nebudu mit pocit prodejny kurvy"... Nekteri to neudelaji a zaprodaji se cemukoliv pokud too prinese money/fame/likes :) Ale tihle si vetsinou nestezuji ze nejsou nikde na spici ;)

    Oba v podstate mluvime o tom samym. Proste to vzala tou "fame" cestou, ktera spouste z nas nic nerika, ale to neznamena ze je by defaultr spatna. Pro nas to prakticky znamena, ze je dobry ekonom, nikoli dj. Fair enough. Proste nenaskocime na hypetrain, nebudeme ji nijak zvlast portezovat, podporovat a life goes on... ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam