• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: Dík, poslechnu doma.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    L4MA: uff to druhý je fakt mrtka nehorázná. Jdu si pustit hudebně a zvukově vyzrálou písničku Dead Limit abych se srovnal :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX:
    jump up:

    Dj Hazard-Human Mind | HD
    https://www.youtube.com/watch?v=v04BdmpSPe0


    clownstep:

    Levela - Gassed (Limited Remix)
    https://www.youtube.com/watch?v=6mVpTitegiI
    VEX
    VEX --- ---
    KYN: Já jsem si myslel, že clownstep je hanlivý označení pro jump up.
    KYN
    KYN --- ---
    L4MA: Djs napříč (sub)žánrama, ne všichni djs. Např. Technimatic v liquidu, Chris.Su v neuru, Marky v čemkoliv, mainstreamový djs samozřejmě všichni... V Noně taky proběh minimálně jeden nenápadnej, ale to byla speciální příležitost, tam sme se drželi :)

    Pro mě je Jumpup a Clownstep stejná věc, ale kdyby člověk hodně chtěl, tak to rozliší.
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: pan buh s nami, a zly pryc. :) uz chybi jen navrat early junglu, a jsme zas na zacatku. :)

    KYN: ty jo, to nevim jaky sety poslouchas a na jaky akce chodis, rocne si poslechnu okolo 300-400 setu, a za poseldnich 7+ let sem veci co hraje Mollie neslysel ani v jednom (s tim ze Mampiho, Levelu ani Mackyho Gee nestahuju :)). ze byste nakym jump upem korenili vas set treba ted na Scene, kde sem vas slysel naposled si taky nepamatuju. :)

    hlavne ve me porad preziva to deleni na jump up a clownstep. fakt existuje nakej "jump up"?
    KYN
    KYN --- ---
    L4MA: Nevim... Jumpup jako koreni setu je ok a pouzivaj to djs skoro napric zanrama. Jako hlavni prisada je to ciry utrpeni a clovek musi bejt trochu magor, aby to zvlad poslouchat. Takze si myslim a doufam, ze k az takovymu comebaku nedojde :)
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: až sem někdo přiveze vomítku, která bude makat na wobly stejně dobře jak na cirkulárky
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    L4MA: Já už čekám 7 let...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: vsak uz to tu je a kor letos to bude fakt videt - Duck Out a Earthquake ve Stormu se orientujou na jump up, Drumstation v Crossu taky parkrat do roka, do toho Drop That halovka, v kvetnu tu bude Rough Tempo Drum & Bass weekender narvanej az po strop jump upovejma DJs... musis to vic sledovat))
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: MARIHAI: pravda boli... :)

    kazdopadne kdy teda muzem ocekavat clownstepovou vlnu u nas? o tom jak jde jump up silene nahoru tu mluvil KEITHHSTER tak pred trema rokama, a porad na to cekam. a pochybuju, ze by zrovna v republice, kde se lidi div neuslapou, kdyz nekdo dropne po osmy za vecer Whip Slap, chteli bejt nejak pozadu. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: co to maj ti páni za zbijecky mezi nohama? to mit, tak si tady s vama nepíšu.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    a co kdyz rodice ty holky sou IC3 a Mampi hmm?!



    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SOLDIK: ja se nevztekam, jen mi to prijde jako komentar uplne mimo misu)) jestli jsem teda poslednich par let neprospal
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    FALLENGEMINI: proc se vztekas? :D
    VEX
    VEX --- ---
    KYN: že Nele tyhle rychlokvasky nesahaj ani po kotníky a proto nestojí za řeč.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SOLDIK: a kdy probehla v drambejzu tahle era? asi jsem ji nejak prosvihl, nenapada me zadnej priklad...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: sou zákeřnejší no))) a hlavně když jde o párek.....
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    takze to teda muzu chapat tak, ze je to next level po tom dlouhem obdobi, "tati, ja chci byt slavnej, dej mi prachy". z rodicu se financni stranka prelila na vrub pr agentur.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam