• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KYN: ted to zacina bejt dost gulas.

    "Clownstep was famously coined by drum & bass producer Dylan to describe simplistic dnb tracks that would leave the crowd dancing like clowns to their swinging beats. "

    sem našel .. mám za to že to od začátku bylo braný negativně.. atoho Andyho s tím spojuje snad jen to že Bodyrock byl první clownstep :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    KYN: jo presne tak, driv byl jump up normlani subzanr vedle techstepu, liquidu, inteligentu atd. pak nekdo, a Twisted Individual na tom mel asi nejvetsi podil, mavnul kouzelnym proutkem, udelal z nej clownstep, a stal se z toho obskurni subzanr pro 5 mcs a britsky halovky.
    VEX
    VEX --- ---
    KYN: Vím o tom kulový. Ber to jako ukázkovej příklad, kdy ignorace jedince vytváří nesmysly.
    KYN
    KYN --- ---
    VEX: Já myslel, že clownstep použil poprvé v rozhovoru Andy C jako výraz pro tenkrát novej jumpup, co dělal hlavně Twisted Individual. Pochybuju, že on sám to myslel ve špatnym. Jak si to přebrali lidi na nyxu je druhá věc :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    MARIHAI: dyt z tehle mrdek je slozenej komplet Molliin set. :) proto se ptam, jestli ten jump up co se na nas chysta je tenhle srackovitej clownstep, nebo nekde existuje nakej realnej jump up, kterej sem uz skoro 10 let neslysel.
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: Dík, poslechnu doma.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    L4MA: uff to druhý je fakt mrtka nehorázná. Jdu si pustit hudebně a zvukově vyzrálou písničku Dead Limit abych se srovnal :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX:
    jump up:

    Dj Hazard-Human Mind | HD
    https://www.youtube.com/watch?v=v04BdmpSPe0


    clownstep:

    Levela - Gassed (Limited Remix)
    https://www.youtube.com/watch?v=6mVpTitegiI
    VEX
    VEX --- ---
    KYN: Já jsem si myslel, že clownstep je hanlivý označení pro jump up.
    KYN
    KYN --- ---
    L4MA: Djs napříč (sub)žánrama, ne všichni djs. Např. Technimatic v liquidu, Chris.Su v neuru, Marky v čemkoliv, mainstreamový djs samozřejmě všichni... V Noně taky proběh minimálně jeden nenápadnej, ale to byla speciální příležitost, tam sme se drželi :)

    Pro mě je Jumpup a Clownstep stejná věc, ale kdyby člověk hodně chtěl, tak to rozliší.
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: pan buh s nami, a zly pryc. :) uz chybi jen navrat early junglu, a jsme zas na zacatku. :)

    KYN: ty jo, to nevim jaky sety poslouchas a na jaky akce chodis, rocne si poslechnu okolo 300-400 setu, a za poseldnich 7+ let sem veci co hraje Mollie neslysel ani v jednom (s tim ze Mampiho, Levelu ani Mackyho Gee nestahuju :)). ze byste nakym jump upem korenili vas set treba ted na Scene, kde sem vas slysel naposled si taky nepamatuju. :)

    hlavne ve me porad preziva to deleni na jump up a clownstep. fakt existuje nakej "jump up"?
    KYN
    KYN --- ---
    L4MA: Nevim... Jumpup jako koreni setu je ok a pouzivaj to djs skoro napric zanrama. Jako hlavni prisada je to ciry utrpeni a clovek musi bejt trochu magor, aby to zvlad poslouchat. Takze si myslim a doufam, ze k az takovymu comebaku nedojde :)
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: až sem někdo přiveze vomítku, která bude makat na wobly stejně dobře jak na cirkulárky
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    L4MA: Já už čekám 7 let...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: vsak uz to tu je a kor letos to bude fakt videt - Duck Out a Earthquake ve Stormu se orientujou na jump up, Drumstation v Crossu taky parkrat do roka, do toho Drop That halovka, v kvetnu tu bude Rough Tempo Drum & Bass weekender narvanej az po strop jump upovejma DJs... musis to vic sledovat))
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: MARIHAI: pravda boli... :)

    kazdopadne kdy teda muzem ocekavat clownstepovou vlnu u nas? o tom jak jde jump up silene nahoru tu mluvil KEITHHSTER tak pred trema rokama, a porad na to cekam. a pochybuju, ze by zrovna v republice, kde se lidi div neuslapou, kdyz nekdo dropne po osmy za vecer Whip Slap, chteli bejt nejak pozadu. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: co to maj ti páni za zbijecky mezi nohama? to mit, tak si tady s vama nepíšu.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    a co kdyz rodice ty holky sou IC3 a Mampi hmm?!



    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam