• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    PECIK
    PECIK --- ---
    mi se libi, jak jsem uz stary a je mi to vsechno uplne jedno a hlasoval jsem jen pro Elwiru (protoze ja krasna a dobre hraje) a pro Psyeka (protoze dela super pisnicky)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    proste jsou lidi, kteri jsou radi za tech par hlasu, ktery jim poslou opravdovi fanousci bez nejakyho natlaku na socialnich sitich, a pak lidi, co se nestydi pro vitezstvi obepisovat neznamy lidi na facebooku na zaklade toho, ze vedi, ze poslouchaji drum'n'bass nebo byli na nejaky jejich dnb akci))
    PECIK
    PECIK --- ---
    RONDO: treba jako dj v Novem Jicine roku!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: mlady lidi to maj hozeny jinak no. jina doba. nezbyva nez to prijmout
    RONDO
    RONDO --- ---
    VEX: tak si dej hlavně bacha, abys to jednou nevyhrál
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    no, jsou lidi, kteri zasli mnohem dal, co se trapnosti v ramci "sbirani" hlasu tyce))
    RONDO
    RONDO --- ---
    VEX:

    VEX
    VEX --- ---
    Osobně sdílim link na awards, protože chci kolegy zdiskreditovat vítězstvím. Všichni si pak budou myslet, že to dělaj pro fejm a začnou na ně házet špínu. Mezitím slízávám undergroundovou smetanu jednoho hraní za dva měsíce:D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: diky
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Proč nemůžu napsat hlasuj pro mě, když sdílení odkazu teda znamená to samé? Protože dělám že nic. že mě to nezajímá, když to sdílím?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    RONDO: ja vim kam tim miris, co by tamjako mel soutezici psat jineho, nez hlasuj pro me, prece tam nebude psat hlasuj pro konkurenci. ALE, proc by tam vubec mel kdo neco psat jineho, nez "probiha ""nejaka"" soutez" ? :) nebo automaticky pocitas, ze tvuj fanousek je kreten od prirody a nevi co ma v pripade nasdileneho odkazu na dnb awards delat po tom, co ho odkaz odkaze na stranku kde hlasuje? :)
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    SOLDIK: myslím, že to pravidla nezakazovala..
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    RONDO: :D
    RONDO
    RONDO --- ---
    ahoj, tady dole je link na dnbawards, hlasuj pro někoho z mých kolegů?
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: No, píšeš, že není ok psat hlasuj pro mě. Tak já myslim, že je to ok. Respektive jsem zatim nepřišel na to proč by nemělo. Sám bych to asi nedělal, ale každej máme jiný motivace.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: ja v tom taky nevidim problem :) pouze konstatuji skutecnost a ptal jsem se, zda to pravdila umoznuji, nebo zakazuji a ze mi to prijde smesne?
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Já v tom nevidim popravdě nic špatnýho. Stejně jako si spousta lidí nechává dělat promo fotky nebo maj fb fan page, tak vybízí svoje fanoušky aby pro ně zahlasovali.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: to neni spravne. je ok a dokonce vyzadujici psat o soutezi, ale uz neni ok psat, hlasuj pro me. to je oc tu bezi.
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Já si vlastně ani nemyslim, že je to trapné. Myslim že je to ok. K awards, patřej tyhle způsoby, bez toho by se o tom ani nevědělo.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: ty "borce" si uz nepamatuju, pro me sizi jmena. jen beata mi utkvela v pameti, ze jsem se tomu smal, ona to vubec nema zapotrebi. ale co uz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam