• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: Wau! Bez Dillinjy by nebylo DNB takový jaký je, bůůů... Co se ještě dozvíme? Že bez Aokiho by nebylo EDM? Omg... A mě tu budou prcat za generalizaci názoru :D Monday hard?

    Pojdme se pobavit třeba o tom jaký zásadní pecky udělal Clipz a jak by dnb vypadal bez něj.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA: no prave... to me bylo uplne jedno...ja reagoval na dalsi, totalne zcestnej popis producenta, kterej je pro dnb jeden z nejzasadnejsich....
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESKA: já taky ne, ale někdo si to domyslel a reagoval na to a pak bylo oslim mustkem naznaceno, ze bych si to mohla myslet ja :D Kynovi obecne asi lezim v zaludku, viz tvuj post o komentovani na internetu na fb :)
    FALLENGEMINI > MARIHAI > KYN
    ESKA
    ESKA --- ---
    A ta diskuze byla o tom, jestli ho někdo schvaluje jako hosta na wormhole?? Nevšiml jsem si.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: a z toho se dalo vycist, ze ho neschvaluju jako hosta Wormhole, ze delal samy sracky, ze neuznavam jeho priinos scene a ze (dosad vlastni imaginarni duvod), ze? Ano, pro lidi co zacali poslouchat dnb kolem roku 2000 byl znamejsi diky svym kvakarnam nez diky svym early jungle vecem, ze kterych se (jak jsem take napsala) mi neco libilo... Selektivni slepota a domyslivost jsou vazne problemy, meli byste s tim neco delat ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: ono bohate, bohate stacilo tohle:

    "Dillinja byl synonymem pro kvákárny odjakživa, tím byl mezi drtivou většinou posluchačů nejznámější."

    to je skoro do záhlaví))))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX: mas spatny svedomi, co?
    VEX
    VEX --- ---
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MARIHAI: Dekuju, alespon nekdo umi cist a nema halucinace o tom co nekdo napsal nebo bujnou fantazii ohledne toho jak to myslel :D :D
    ESKA
    ESKA --- ---
    M4Y4: Ano prosím!
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    heh... původně jsem nechtěl nic napsat ale... dilinja udělal plno zásadních dnb tracků hlavně v počátcích jeho tvorby cca do roku 2004 to už mu nikdo neodpáře ale taky udělal plno clownstepovejch prasáren toho nejhrubšího kalibru to už mu taky nikdo neodpáře
    Dillinja - Grimey
    https://www.youtube.com/watch?v=o0HRyF9q7pk


    DJ Fresh & Adam F - When Sun Goes Down (Dillinja Remix) BBK005
    https://www.youtube.com/watch?v=M0nYQt7Hjvo
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    M4Y4: naprosto souhlasim
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SOLDIK: Tak pořád je tu řada mnohem zajímavějších projektů, ze kterých se dá vybírat. Žabáky a klauni tu nechám jumup crews, až je omrzí nuskoolovej GUV a budou chtít něco staršího.)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    M4Y4: No sory, ale i ten taxman ma supr jungly. Par ale ma
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    M4Y4: tak s Hypem to prej neni jednoduchy ani po nehudebni strance :D
    MARIHAI: hyperbola)) a jak rika KYN: ;)
    KYN
    KYN --- ---
    MARIHAI: Tvl rekli "synonymum pro kvakarny". Tady konci rozumna debata :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Ja myslim ze nikdo nerek ze by na Wormhole Dillinja nesedel. To jen tak pro poradek :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    KYN: Clipz, Taxman a vůbec celej ten cirkus, ikdyž Twisted Individual je jedinej, koho bych si, mlhavě, dokázal v rámci toho představit, tak prostě ne. Jako já mám docela dost velkej (hudební) problém i s Hypem.))
    KYN
    KYN --- ---
    M4Y4: Jen pro zajmavost - koho nikdy nepozveš? :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Já se vám divim.

    Ikdyž pro mě jednu dobu dělal Dillinja špatný tracky, jeho přínos scéně mu prostě upřít nejde. Jeho 90s věci jsem fakt miloval a stějně tak i některé pozdější. Wormhole je sice projekt, kterej značně zrcadlí mojí hudební vizi, ale stejně tak musím brát v potaz "big picture", který by ta noc měla nějakým způsobem reflektovat. Ano, jsou producenti, které nikdy nebudu chtít pozvat (ach to ego), ale s Dillinjou žádný problém nemám, naopak. Věřte mi, že v hlavě nosím velmi zajímavý koncepty a doufám, že se nám je, spolu s Crossem, podaří realizovat, rozhodně je na co se těšit.)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    hele kolik tracku od Dillinjy jsem musel v zivote zahrat na to, abych o nem mohl rict, ze je to legenda hodna Wormhole?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam