• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: no jak si tady slibovala ty velky veci pred pul rokem ze do par tejdnu nam spadne celist... tak sem jen zvedavej.. jestli to bude dal umirat a padne to (rip) a nebo jestli prijde nejaka renesance. datz all... pro me lepsi nez cist ze dillinja byl pro vetsinou poslouchacu synonymem kvakacek a videt ho v jedny vete s aokim....
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Jsem ani nečekal, že Dillinja vzbudí tolik emocí, to se mi nepovedlo ani s Robem a FP dohromady, mi přijde.)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: Nejvetsi absurdita je to, ze vetsina lidi tady neumi cist a prevraci si vyznam slov podle toho jak se jim to hodi aby mohli nekoho setrit :) Pojd se klidne pobavit o setech, co bys rad vedel?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: no nejvetsi absurdity padly opět od tebe.... a od medana... just sayin)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: a nebo o sety.cz )))))
    LKD
    LKD --- ---
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: ten Grimey je dobrej, nebo clownstep? :) zacinam se ztracet...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: Ano, kdyz uz se tu jedou absurdity, tak jednu konecne teda napisu :) jsem zvedava kolik z nich to zase vezne vazne ;)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    no ale fuj teda, nelo :))) srovnavat clipze, nebo jak padlo par dnu zpet od nekoho i twisted individuala s dillinjou? hihi
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: Wau! Bez Dillinjy by nebylo DNB takový jaký je, bůůů... Co se ještě dozvíme? Že bez Aokiho by nebylo EDM? Omg... A mě tu budou prcat za generalizaci názoru :D Monday hard?

    Pojdme se pobavit třeba o tom jaký zásadní pecky udělal Clipz a jak by dnb vypadal bez něj.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA: no prave... to me bylo uplne jedno...ja reagoval na dalsi, totalne zcestnej popis producenta, kterej je pro dnb jeden z nejzasadnejsich....
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESKA: já taky ne, ale někdo si to domyslel a reagoval na to a pak bylo oslim mustkem naznaceno, ze bych si to mohla myslet ja :D Kynovi obecne asi lezim v zaludku, viz tvuj post o komentovani na internetu na fb :)
    FALLENGEMINI > MARIHAI > KYN
    ESKA
    ESKA --- ---
    A ta diskuze byla o tom, jestli ho někdo schvaluje jako hosta na wormhole?? Nevšiml jsem si.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: a z toho se dalo vycist, ze ho neschvaluju jako hosta Wormhole, ze delal samy sracky, ze neuznavam jeho priinos scene a ze (dosad vlastni imaginarni duvod), ze? Ano, pro lidi co zacali poslouchat dnb kolem roku 2000 byl znamejsi diky svym kvakarnam nez diky svym early jungle vecem, ze kterych se (jak jsem take napsala) mi neco libilo... Selektivni slepota a domyslivost jsou vazne problemy, meli byste s tim neco delat ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: ono bohate, bohate stacilo tohle:

    "Dillinja byl synonymem pro kvákárny odjakživa, tím byl mezi drtivou většinou posluchačů nejznámější."

    to je skoro do záhlaví))))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX: mas spatny svedomi, co?
    VEX
    VEX --- ---
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MARIHAI: Dekuju, alespon nekdo umi cist a nema halucinace o tom co nekdo napsal nebo bujnou fantazii ohledne toho jak to myslel :D :D
    ESKA
    ESKA --- ---
    M4Y4: Ano prosím!
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    heh... původně jsem nechtěl nic napsat ale... dilinja udělal plno zásadních dnb tracků hlavně v počátcích jeho tvorby cca do roku 2004 to už mu nikdo neodpáře ale taky udělal plno clownstepovejch prasáren toho nejhrubšího kalibru to už mu taky nikdo neodpáře
    Dillinja - Grimey
    https://www.youtube.com/watch?v=o0HRyF9q7pk


    DJ Fresh & Adam F - When Sun Goes Down (Dillinja Remix) BBK005
    https://www.youtube.com/watch?v=M0nYQt7Hjvo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam