• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    GENERIXX: Né že by mě to nějak moc pálilo, po letošních už vůbec, ale tvoje extrémně přímočarý názory už mažou jakýkoli prostor pro diskuzi, já na to fakt nemám energii.) Jen mi přišlo dost nešťastný sem ty informace nedat, přestože zde byly slibovány. Toť celé.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    M4Y4: Pokud te to skutecne tak pali, ze se k tobe informace nedostaly, mohl jsi mi to osobne napsat hned jakmile te to napadlo, stacilo projevit zajem :) A o zjisteni kolik lidi o to zajem ma (cti kolik lidi ma zajem abychom je obtezovali onou mailovou komunikaci) v tom tehdejsim postu slo. Vzhledem k tomu, ze na to dle ocekavani vsichni ti co meli plnou hubu kecu opet hodili bobek, rikali jsme si, ze je nebudeme spamovat mailem driv, nez se zacnou veci skutecne dit, coz je v planu behem dvou tydnu. To uz pujde mailama.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    pls dont
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN:

    [ MEDAN @ Jungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny ]

    "Dillinja byl vždycky zdrojem toho nejstrašnějšího jump upu... ještě třeba s Distorted Minds a Twisted Individual"

    to cely je tak mimo.... ze...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: vsak se nic nedeje)) btw potvrzuju, ze hral vazne skvele
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: jsem pitomej, facku si dam)
    L4MA
    L4MA --- ---
    M4Y4: vsichni si to bohuzel precist nemuzou, ani po prihlaseni...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jo videl jsem nekde nakej minireport od bifida na fejsbuku, kde se zminovali i naky dalsi jmena.
    mi to jen prekvapilo.
    silny nazor uz na veci nemam.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: Tres:T :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: Akiro, když použiješ moje jméno ve svém komentáři, kde říkáš, že jsem napsal něco absurdního, nebo nesmyslnýho, tak musíš taky napsat co konkrétně máš na mysli a k tomu přidat důvod proč ti to připadá absurdní. Tak probíhá diskuze rozumných lidí. Zatím stále platí, že jsem nic absurdního nenapsal.

    M4Y4: Původně jsem k tomu mýmu kontroverznímu komentáři chtěl pragmaticky připsat něco ve stylu "Dillinja rozdělí fanoušky Wormhole na dva tábory, jako náš prezident. Někdo ho miluje, někdo ho nesnáší" :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: k tomu dj contestu... byl tam nejmladsi kluk, myslim ze si rikal

    NEST.R a zahral jak phan a super super selekce! Hral proti Melifere a opravdu to bylo dost tezky vybrat z nich jednoho....ten jejich spolecnej set byl highlight vecera spolecne Far Horizon (neprekvapive)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    LKD: už jsem tě začínal podezírat, že to vyrábíš ty..nebýt toho data :))
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    GENERIXX: Tak jsem rád, že jsi to dala sem, aby si to mohli všichni přečíst, když tu ty informace byly žádány. Ber taky v potaz, že s kvantama notifikací ve FB se to dá velmi dobře přehlédnout a třeba bych i čekal, že to půjde mailem. Ale co už.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    falešné rádobykauzy.

    jediný co mě zaujalo bylo vítězství fallena a lee meow v soutezi o novy djsky talenty. to mi hlava nepobrala. ale umim si predstavit ze je lepsi mit v takovy soutezi pojistku aby tam nebyli sami tragedi a tragedky.

    sety.cz jsou pro me synonymum icq. dnb awards couldnt care less. dillinja clash, jen si z toho delate klacek navzajem na mlaceni.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    M4Y4: já mám spíš takovej pocit, že se o tom psalo na FB v awards skupině už před několika měsíci a zájem jsi si mohl vylsedovat sám... Další várka infa je v přípravě na vyslání během dvou týdnů. Next...

    https://www.facebook.com/groups/1492546674102516/permalink/1603632066327309/
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    GENERIXX: Jestli třeba taky nemířil na aféru s letošními Awards, kdy slibované informace doteď nebyly dodány, pokud si dobře pamatuju. A to neber jako nějaký osobní výpad, jen konstatování skutečnosti.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    a nemůžou za všechno drogy?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KYN: Vsak v pohode, na nyxu je to bezne ;)
    KYN
    KYN --- ---
    GENERIXX: Neležíš, to byl vtip. Já sem si po poslední výměně názorů o Babišovi řekl, že nebudu na tebe reagovat, když se pohádáme i v případě, že jsme na stejný lodi. Ale mam slabou vůli a tady s Dillijou to bylo moc :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: whaaa?
    GENERIXX: nepoucis...furt stejná)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam