• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    M4Y4: Zrovna od tebe mi tahle diskuze nedava smysl. Nebyls to ty, kdo se velice primocare posledne odmitl na awards podilet? Nebyls to ty, kdo vzdy vedel jak to udelat lepe? Jaky jiny nez primocary reakce na tohle tema ode me tedy cekas? Posledne jste tady pomerne jasne dokazali, ze davat sem info s ocekavanim vecne diskuze je holej nesmysl. Prihlednu-li k faktu, ze v te skupine na fb jsou pravdepodobne vsichni ci vetsina tech co jsou tady + desitky dalsich co na nyxu nejsou, nevidim duvod to masochisticky cpat i sem. Slibeny bylo moje vyjadreni k beefu, pokud to hodlas vnimat jakoze awards neco slibili a neudelali, pak je chyba na strane tve percepce, nikoli me primocarosti.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    GENERIXX: Né že by mě to nějak moc pálilo, po letošních už vůbec, ale tvoje extrémně přímočarý názory už mažou jakýkoli prostor pro diskuzi, já na to fakt nemám energii.) Jen mi přišlo dost nešťastný sem ty informace nedat, přestože zde byly slibovány. Toť celé.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FREEDA: aha, my bad. ja myslel ze to je pro novacky a ted kdyz to googlim tak je to fakt jen soutez o rezidenturu ve stormu. shrug
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    VON_GILOTINE: Já ti rozumím kam míříš, ale nikde nebylo psáno, pokud si dobře pamatuji, že je to contest pro nováčky. Neviděla/li jsem/jsme žádný důvod, proč se nepřihlásit. A neberu to jako hate, neboj. :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jinak storm nam byl vsem cert dluzen.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FREEDA: ale rozumis. ses zavedeny jmeno, hrajes po cely republice. dtto vasek. nejak mi chybi background k vasi ucast v soutezi pro novy talenty.
    ale treba jen nevim ze to nemely bejt novy jmena, ale jen soutez o sloty.
    no hate.
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    VON_GILOTINE: Storm mi byl čert dlužen. Před necelými třemi lety jsem nebyla dostatečně dobrá, abych tam hrála a teď už jsem zase až moc stará? :)) Já už tomu nerozumím...
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    se teda přiznám, že nemám rád ragga, no. jestli to má být o early rls.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI:dat bass! to je brutal...ale spis tam slysim toho Breakage nez SHYe))) ale je to supr
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    MARIHAI: :)))))))
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    TOOMUCH: tak to to tady muzem na mesic zavrit :)

    zrovna ted pustil skvelou vec
    Shy FX - Chocolate (Audio) ft. Breakage, Roses Gabor, Ghetts
    https://www.youtube.com/watch?v=5kt8BJR2oGA
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    SOLDIK: nominuju Shye :))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    to je skoro na anketu. nejvic shitty producent stare ery :)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    GENERIXX: od Clipze je nejlepší když je Redlight
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    VON_GILOTINE: Fair enough...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GENERIXX: jj. ale ono je to mozna dobre, nekteri starsi djs tem mladym djs tipuji nerozumeji moc. kolem a kolem v poradku
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VON_GILOTINE: asi ne no. nema to smysl...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    VON_GILOTINE: 12 mejdanu s lineupem zdarma ma za vysledek 8 djs co naplnej support sloty na sezonu a pak ppet pres leto dalsi contest. Pro Storm jednoznacne win win a vitezove si maji co napsat do biografie. Zamer ziskat hodne za malo splnen. Me spis udivilo, ze porotci jednotlivych dilu byli v nekterych pripadech djs co jsou aktivni malem stejnou dobu nebo jeste mene, nez soutezici...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    M4Y4: Pokud te to skutecne tak pali, ze se k tobe informace nedostaly, mohl jsi mi to osobne napsat hned jakmile te to napadlo, stacilo projevit zajem :) A o zjisteni kolik lidi o to zajem ma (cti kolik lidi ma zajem abychom je obtezovali onou mailovou komunikaci) v tom tehdejsim postu slo. Vzhledem k tomu, ze na to dle ocekavani vsichni ti co meli plnou hubu kecu opet hodili bobek, rikali jsme si, ze je nebudeme spamovat mailem driv, nez se zacnou veci skutecne dit, coz je v planu behem dvou tydnu. To uz pujde mailama.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    pls dont
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN:

    [ MEDAN @ Jungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny ]

    "Dillinja byl vždycky zdrojem toho nejstrašnějšího jump upu... ještě třeba s Distorted Minds a Twisted Individual"

    to cely je tak mimo.... ze...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam