• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    TOOMUCH: tak to to tady muzem na mesic zavrit :)

    zrovna ted pustil skvelou vec
    Shy FX - Chocolate (Audio) ft. Breakage, Roses Gabor, Ghetts
    https://www.youtube.com/watch?v=5kt8BJR2oGA
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    SOLDIK: nominuju Shye :))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    to je skoro na anketu. nejvic shitty producent stare ery :)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    GENERIXX: od Clipze je nejlepší když je Redlight
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    VON_GILOTINE: Fair enough...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GENERIXX: jj. ale ono je to mozna dobre, nekteri starsi djs tem mladym djs tipuji nerozumeji moc. kolem a kolem v poradku
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VON_GILOTINE: asi ne no. nema to smysl...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    VON_GILOTINE: 12 mejdanu s lineupem zdarma ma za vysledek 8 djs co naplnej support sloty na sezonu a pak ppet pres leto dalsi contest. Pro Storm jednoznacne win win a vitezove si maji co napsat do biografie. Zamer ziskat hodne za malo splnen. Me spis udivilo, ze porotci jednotlivych dilu byli v nekterych pripadech djs co jsou aktivni malem stejnou dobu nebo jeste mene, nez soutezici...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    M4Y4: Pokud te to skutecne tak pali, ze se k tobe informace nedostaly, mohl jsi mi to osobne napsat hned jakmile te to napadlo, stacilo projevit zajem :) A o zjisteni kolik lidi o to zajem ma (cti kolik lidi ma zajem abychom je obtezovali onou mailovou komunikaci) v tom tehdejsim postu slo. Vzhledem k tomu, ze na to dle ocekavani vsichni ti co meli plnou hubu kecu opet hodili bobek, rikali jsme si, ze je nebudeme spamovat mailem driv, nez se zacnou veci skutecne dit, coz je v planu behem dvou tydnu. To uz pujde mailama.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    pls dont
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN:

    [ MEDAN @ Jungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny ]

    "Dillinja byl vždycky zdrojem toho nejstrašnějšího jump upu... ještě třeba s Distorted Minds a Twisted Individual"

    to cely je tak mimo.... ze...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: vsak se nic nedeje)) btw potvrzuju, ze hral vazne skvele
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: jsem pitomej, facku si dam)
    L4MA
    L4MA --- ---
    M4Y4: vsichni si to bohuzel precist nemuzou, ani po prihlaseni...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jo videl jsem nekde nakej minireport od bifida na fejsbuku, kde se zminovali i naky dalsi jmena.
    mi to jen prekvapilo.
    silny nazor uz na veci nemam.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: Tres:T :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: Akiro, když použiješ moje jméno ve svém komentáři, kde říkáš, že jsem napsal něco absurdního, nebo nesmyslnýho, tak musíš taky napsat co konkrétně máš na mysli a k tomu přidat důvod proč ti to připadá absurdní. Tak probíhá diskuze rozumných lidí. Zatím stále platí, že jsem nic absurdního nenapsal.

    M4Y4: Původně jsem k tomu mýmu kontroverznímu komentáři chtěl pragmaticky připsat něco ve stylu "Dillinja rozdělí fanoušky Wormhole na dva tábory, jako náš prezident. Někdo ho miluje, někdo ho nesnáší" :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: k tomu dj contestu... byl tam nejmladsi kluk, myslim ze si rikal

    NEST.R a zahral jak phan a super super selekce! Hral proti Melifere a opravdu to bylo dost tezky vybrat z nich jednoho....ten jejich spolecnej set byl highlight vecera spolecne Far Horizon (neprekvapive)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    LKD: už jsem tě začínal podezírat, že to vyrábíš ty..nebýt toho data :))
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    GENERIXX: Tak jsem rád, že jsi to dala sem, aby si to mohli všichni přečíst, když tu ty informace byly žádány. Ber taky v potaz, že s kvantama notifikací ve FB se to dá velmi dobře přehlédnout a třeba bych i čekal, že to půjde mailem. Ale co už.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    falešné rádobykauzy.

    jediný co mě zaujalo bylo vítězství fallena a lee meow v soutezi o novy djsky talenty. to mi hlava nepobrala. ale umim si predstavit ze je lepsi mit v takovy soutezi pojistku aby tam nebyli sami tragedi a tragedky.

    sety.cz jsou pro me synonymum icq. dnb awards couldnt care less. dillinja clash, jen si z toho delate klacek navzajem na mlaceni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam