• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: v slusnych mestech, s metrem, se dostane i 3 dj roku diplom))))))))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: protoze si byl az treti))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: ja ani klicenku.... :,(
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MADUBSTEPGUY: a ty to vis urcite jen proto, zes dostal za vitezstvi klicenku, zejo?!))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: jako google pouzil,mam to, ale jako KDE MAM KURVA NEJAKEJ DIPLOM?

    Výsledky Drumup.cz D’n’B AWARDS 2012 | DrumUp.cz - Drum & Bass Music Info Website
    http://www.drumup.cz/clanky/705-vysledky-drumup-cz-d-n-b-awards-2012


    chci ho dat k predeslym)))))))))))))))))))))))))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MADUBSTEPGUY: tvl....to je fakt....sou jeste nekde vysledky?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    pristi rok to vidim na V4 dnb awards. #tpc
    MADUBSTEPGUY
    MADUBSTEPGUY --- ---
    KYN: To už tady taky bylo, jeden rok dělali vlastní awards DrumUp crew. Já jsem pro, aby každá crew měla vlastní awards, jedině tak to bude vyvážené.
    L4MA
    L4MA --- ---
    stejne je to legracni, o ankete jsem se dozvedel vcera od vas, 10 minut jsem se ji snazil bezuspesne vygooglit, uzuz jsem se bal ze to nedokazu, az me tam nakonec odkazal tenhle clanek. :)

    Pre Slovákov vítaná zmena, pre Čechov stará známa. Zoznámte sa s československými Drum & Bass Awards 2017 - dnb.zone
    https://www.dnb.zone/...pre-cechov-stara-znama-zoznamte-sa-s-ceskoslovenskymi-drum-bass-awards-2017/
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---

    ja vubec nepochopil o co v ty kauze slo, ale bezbrehost bezvyznamnosti mi zabranil v tom jakkoliv investigovat.

    nekdo tl dr?
    //abych se usvedcil v tom jak jde o naproste nic?
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: já se těšim, až to dopadne jako s Miss a budou 2 soutěže, Zapletalova a Bakalova :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: hele tak ted bylo slibeno, ze vyjadreni bude po letosnich awards, ale uz je to zas v ty diskuzi na facebooku smazany, tak nevim :(
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: prosim te.... v mym veku? :oD
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: sex?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: ja vyhral... 20 let delam to, co miluju a pravidelne.... blessed ;)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    FREEDA: to je pravděpodobně tím, co kdo na facebooku sleduje a jaká je tím pádem pro roboty cílová skupina... z čehož plyne, že se asi málo zajímám o dnb :D
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    MEDAN: Já zase viděla stížnosti na to, že některým nejede po zdi na FB nic jinýho než DNB Awards :D Asi je to kus od kusu :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    vyhraje X.Morph :)
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: nesdílels, nevyhraješ!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    + sem se ted dozvedel ze vyhlaseni nebude, dikybohu, v ty mrtvy Lucerne.... takze za me dobry)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam