• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    L4MA
    L4MA --- ---
    smim prosit line up zitrejsiho crossu?
    VEX
    VEX --- ---
    INK_FLO: Neni prdel vměstnat nový nápady do základní kostry taneční muziky aby neztratila síly, kvůli kterejm se těla hejbou.
    LKD
    LKD --- ---
    Behind Outer Edges - Episode 03: Thomas Glas (Tour Manager)
    https://www.youtube.com/watch?v=r2FVtTQovvs
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Simon Reynolds ted ve Wire recenzoval nějakou kompilaci od Hospital a závěr přesně sedí i na ty Blocks And Escher (a většinu čehokoliv dalšího :-)...nejde o nápady, ale o leštění

    But in the 21st century, for the most part it feels like development in electronic dance became lateral not linear - sideways journeys across the genrescape, combined with a deepening of sound design and a textural thickness afforded by recurrent upgrades in digital technology. Structurally, in terms of what the beats and riffs are doing, the music has not really advanced. But the sound has a high definition gloss and dimension to it that´s 21st century. The architecture is 90s, but the interior decor and exterior paint job are totally now.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    INK_FLO: jj, skvělá deska, asi si nepamatuju lepší dnb album za posledních x let.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    a je to venku, na jejich album jsem čekal od doby, kdy jsem je poprvé uslyšel...btw. stejně se jmenuje i album od Deadbeat z r. 2004

    Something Blue by Blocks & Escher
    https://metalheadz.lnk.to/somethingblue
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    BICA: ???
    BICA
    BICA --- ---
    SLovensko-světová kolaborace.. Jak mi Rado psal - český a slovenský producenti se veskrze ani neozvali, tak to vyřešil mimo Československy

    Crime1Minister & DAR-KO-mIN - Blamash
    https://soundcloud.com/dar-ko-min/c1m
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    mno, tak tohle je kompilace minimalne tohoto roku

    The Fifth Column LP @ Rupture LDN

    The Fifth Column from Rupture LDN on Beatport
    https://www.beatport.com/release/the-fifth-column/2232621
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    JOHNEYSVK: to rad slysim))
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    FALLENGEMINI: minimalne posledne tri roky davaju tie casove lineupy na net, neni problem si to vytlacit/ulozit do fonu. nejaku appku (nahovno) maju tiez
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SYXAO: jinak pravda že to nikde moc vidět nebylo, ale v pátek snad prej hráli ještě v jihlavě...
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: řekl bych že dneska se reklama na akce snad jede už jenom přes fb a insta...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: nice...ale reklama asi bad nebo jen fb.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: jo bylo
    PAUL SG (Jazzsticks|Shogun Audio|V|Tru Thoughts//AT)
    CON*NATURAL (DJ Set/Connatural Music//UK)
    CARTER (Jazzsticks|Liquid V|Soul Deep//AT)
    TUFF GEE (Jazzsticks//AT)
    KOOGI (Shadowbox//CZ)
    BLOFELD (Liquid Dnb|Bassdrive//CZ)
    BRAVE (Myslo Crue//CZ)
    JUKIN (Myslo Crue//CZ)
    MC CONRAD (Jazzsticks|V|C.I.A//UK)




    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: ani nevim...ze tam neco takovyho bylo)))
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    teď trochu z jinýho soudku v sobotu chapeau rouge Conrad a Paul SG super, a koogi zahrál taky moc pěkně, prostě Conrad je nej Mc ale hrát by raději neměl, nevím co měl za problém, ale tolik brambor jsem na akci snad nikdy neslyšel... :-/
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: ja byl prave zhejckanej tim, ze na cz festivalech (i nondnb) lineup visel na kazdym rohu, pripadne byl ve zdarma rozdavanejch brozurkach, no :( od ty doby jsem si kreslil vlastni :D
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Já se vždycky vyndám a pak následuju volání divočiny, kde se mi líbí, tam zrovna sem :D
    KYN
    KYN --- ---
    Já si to teda vždycky vytisknu, než vyrazim na festival, ale zase si pak nemůžu stěžovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam