• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    LKD
    LKD --- ---
    Let It Roll documentary: How we made it!
    https://www.youtube.com/watch?v=dI450REjcHc&feature=share
    LKD
    LKD --- ---
    ​The Marcus Intalex Music Foundation has been established - News - Mixmag
    https://mixmag.net/read/the-marcus-intalex-music-foundation-has-been-established-news

    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: nice, diky!
    btw .wmv dobrej zavan minulosti, 74MB na 3/4 hodinovy video. cekal jsem nejakej subminutovej klip. :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: to bylo kolem roku 2006/2007 kdy jeli live tour k Chameleonovi, melo to asi jen deset zastavek, z toho tak 8 v UK.
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    KYN:
    Zřejmě to frčí v Letnanech kam je IMHO vyhostil napálenej nájem od kolotočářů,Googlil jsem to tuhle a pěkná sračka obojí.To už by byl lepší ten Angerfist Revival s kozama z minula
    ,nebejt tam můj oblíbenej popíkář Maduk asi se na to vyseru
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LKD: frajer a ma supr sety...v OVE ve Fabricu zahral jak phan.
    L4MA
    L4MA --- ---
    btw nezazili jste nekdo? :)

    Jakou akci si budeš pamatovat do konce života?

    Misanthrop: Určitě když Ed Rush s Opticalem hráli v Mannheimu. Přivezli si všechny svoje mašinky, na kterých produkují a zahráli live set. To bylo neskutečné.
    L4MA
    L4MA --- ---
    LKD: naprosto paradni rozhovor.
    LKD
    LKD --- ---
    Misanthrop: Dělám hudbu, protože ji miluji, ne protože bych chtěl být nejlepší, nebo nejslavnější. – Hoofbeats
    http://www.hoofbeats.cz/...u-protoze-ji-miluji-ne-protoze-bych-chtel-byt-nejlepsi-nebo-nejslavnejsi/


    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Surgeons warned playing drum and bass during operations puts patients at greater risk | The Independent
    https://www.independent.co.uk/...arned-to-stop-playing-drum-and-bass-during-procedures-10439163.html
    L4MA
    L4MA --- ---
    GENERIXX: a kor mezi tebou a klukama co hrali pred. na naky volume plusove veselici by se to dalo pochopit snaz...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ILL_EEL: Vsak jo :) Spis me prekvapilo proc jsou teda jako duo bookly na dnb eventy :)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    GENERIXX: to, ze tam Vlada nehalekal do dnb by se asi spis melo brat jako pozitivum, i vzhledem k tomu co tam Komplexova hrala (na zaklade toho, co pises)
    VEX
    VEX --- ---
    GENERIXX: "Druhou polovinu setu Vlada chodil na podium jen mavat fandum, fotit a dávat rozhovory."
    L4MA
    L4MA --- ---
    GENERIXX: fuj... ja jsem prave s kamczou nechtel polemizovat, ale kdyz jsem sel zhruba po 3/4 hodine okolo horni stage domu, tak jeli porad stejny hovna...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: sry, uz sem chodim vazne jen sporadicky. Bylo to fakt docela hrozny. Kamcza byl v hodnoceni az prilis hodnej. Ja bych dobrovolne utekla, kdybych nehrala po nich. Mrzelo me, ze si to naslo fanousky, ponevadz ja bych za takovouhle performance vesela za koule do pruvanu. Nebyla jsem tam na uplnej zacatek, ale z dvou hodin co meli pro sebe se Vlada na podiu vyskytoval jen tu prvni hodinu a nezaznamenala jsem jedinej pokus o jeho halekani do dnb, vzdycky tam pod tim hral kysi hiphop/halfstep/grime. Druhou polovinu setu Vlada chodil na podium jen mavat fandum a fotit. No a Complexe uz nechci v zivote slyset ani na pet minut. Zcela me to vylecilo z poslednich zbytku respektu k tomuhle kdysi dobrymu producentovi. Takovej maglajz nahazenych hitovek paty pres devaty jsem dlouho neslysela. Nemelo to hlavu ani patu a dokonce se mu tam primotala i Nirvana a jine pecky. Ne v remixech, ale originaly, uprostred setu, treba do Noisie. Bez konceptu, bez provazani, jedna facka za druhou - pejsek a kocicka varili mix. Nevermore. Klicenka by byla malo, fakt.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    L4MA: na začátek byl cistej rap, pak hrála Complexka vorvanej střední proud hitovyho dnb a Vláda do toho halekal. Nebylo to trapný, svoje fanoušky si to našlo (přišlo i do Crossu hodně ksiltovek). Na druhou stranu, dějiny žánru se tu noc taky podle mě nepsaly :)
    NEIGHBOUR
    NEIGHBOUR --- ---
    Feint + Madface v sobotu v Roxy
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KYN: Treba :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam