• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    btw chtelo by to Alibi do Prahy ...maj venku supr album a ten jeden z nich zije v Rakousku--- ano vim, ze tu uz byl ale ted je ten spravnej cas))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: true story.... hlavne ta svoboda, kdyz si vlezes pred lidi a zacnes timhle napr))

    dBridge- Gen 19
    https://www.youtube.com/watch?v=63LdIWLnGOU
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: tak podekuj anakinovi))))
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: ono stačí mít trochu pokory, a nemyslet si že tam všichni přišli protože jsou zvědavý na mě (každý dosadí sebe dle libosti), holt plno lidí nechápe že by párty měla mít nějakej vývoj a ne jen neuro (dosaď cokoli co se nehodí do kontextu daný akce) od začátku do konce. Vesměs mě ty varm up sety baví asi nejvíc, protože si můžeš dovolit zahrát věci který často později během večera prostě zahrát nemůžeš.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: hele určitě nahoď dorazil jsem zrovna když jste dávali lk
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: Ježíš na to jsem chtěl taky zapomenout
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: kolotocarskej jumpup pred patifem dem radsi zapomnel, tak ti dik :oD
    RONDO
    RONDO --- ---
    věřim že to byla parádní akce a support byl na jedničku
    .-)


    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: muzes prosim predpokladat, ze o zaznam je zajem vzdy, aniz by kdokoliv potreboval cokoliv kontrolovat? :)
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: tak ale honem, prosím :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    RONDO:
    KYN: mame zaznam, jestli vas zajima, jak (moc) a co jsme rozvolnovali, muzu ho uploadnout :D
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: nejsem si jistej s tim "už", jak si to tak probírám v paměti :)

    RONDO: stačí chvilku zklidnit, aby vynik introtrack hvězdy, ne? Takže pokud dj nehraje stylově uplně mimo koncept, např. (plácnu) jumpup před Patifem, tak roli plní.
    RONDO
    RONDO --- ---
    KYN:
    AKISAN:
    FALLENGEMINI:
    *rejp alert*
    jako no hate whatsoever ale "rozvolnit v poslední půlhodince" znamená, že do tý doby bylo ego nezkrocený/role supportu naplněná nebyla?
    ,-)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    KYN: jojo, teplárničky pro holky. chcete mě? :D
    KYN
    KYN --- ---
    MEDAN: takovej shadowboxáckej začátek :) A ty C4C na Metru, to bych dodatečně doplnil do all time top10.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Tak konečně je hotový můj záznam z Wormhole. Zítra na oblíbených kanálech, dneska na nyxu! :) Koukat na mě je celkem nuda, ale doufám, že hudebně se to bude líbit. Doporučuji poslech v kuse, nepřeskakovat! ;)

    C.N.B - Wormhole (Vinyl only) [DnBPortal.com]
    https://www.youtube.com/watch?v=cUB0lt6iJXw
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: a o tom by to melo byt
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESKA: prokladani starejma vecma miluju a prijde mi, ze se tyhle srdcarsky novicove vzdycky radi vracej v setech ke svejm oblibenejm trackum do doby, nez se z nich stanou superstars, ktery hrajou jen vlastni veci a tracky lableovejch kamosu... :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESKA: fuu, ja mel pocit, ze uz je vidim jak odchazej... jak dlouho hrali?
    libilo se Montymu vic v krosu, nebo tady? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam