• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MEDAN: moc skvely
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: Jeste bych chtel doplnit, ze na akci je to ok, tam to nikdo pomalu nepostrehne a mozna je to nekdy zadouci. Mel jsem na mysli studio mixy.
    VEX
    VEX --- ---
    TOOMUCH: re-pitch, kurva!:))
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    VEX: v pořádku. tohle má rušit :)) a udržovat ve střehu!
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    FALLENGEMINI: ten problém vznikl při neumětelským používání abletonu, kdy se rozmohly strojově přesný mixy. občas to po sobě i tak nějak šmatlalo jako by.. a takovej mix když slyším, tak skřípu zubama a mám sto chutí jít k tomu člověku a zařvat mu z co možná nejmenší vzdálenosti do ucha: "complex pro, kurva fix!" :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VON_GILOTINE: mě zase stačí zlomek vteřiny v celým setu na to, abych ho chtěl hned smazat... :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX: jsem na tom stejne, proste to chci mit vzdycky stoprocentni, then again souhlasim s gilotinem, ze ta moderni bezchybnost je na strojovejch setech annoying.
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: Ja to rad nemam. Vzdycky sem nasranej kdyz mi to ujizdi. Rusi me to.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    sety bez chybbjsou passe. nelidskost nechyb vetsinou implikuje predrovnanej smejd rekl bych. staci mi slyset zlomek vteriny dotahovani pitche a jsem šťastněj ze to mixuje clovek
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN:
    L4MA:
    SYXAO: tak tady to je...vcera uz jsem na to po radiu nemel moral :D a predem se omlouvam za nejaky ty chyby included))

    [ FALLENGEMINI @ dnb mp3 - sety, podcasty, mixy, etc.. ]
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: nebo tak)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: tak třeba přijede dj chap jako alibi ;-)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: dj CHAP jo ale jako Alibi jen jednou
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: no už asi 3x
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    btw chtelo by to Alibi do Prahy ...maj venku supr album a ten jeden z nich zije v Rakousku--- ano vim, ze tu uz byl ale ted je ten spravnej cas))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: true story.... hlavne ta svoboda, kdyz si vlezes pred lidi a zacnes timhle napr))

    dBridge- Gen 19
    https://www.youtube.com/watch?v=63LdIWLnGOU
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: tak podekuj anakinovi))))
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: ono stačí mít trochu pokory, a nemyslet si že tam všichni přišli protože jsou zvědavý na mě (každý dosadí sebe dle libosti), holt plno lidí nechápe že by párty měla mít nějakej vývoj a ne jen neuro (dosaď cokoli co se nehodí do kontextu daný akce) od začátku do konce. Vesměs mě ty varm up sety baví asi nejvíc, protože si můžeš dovolit zahrát věci který často později během večera prostě zahrát nemůžeš.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: hele určitě nahoď dorazil jsem zrovna když jste dávali lk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam