• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: naprosto rozumim. Ja sem si řikal, že to nějak blbě vypadá:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: reggae ... promin, sem na to haklivej jako na vetu "ja ted taky hraju ten bassline" :OD
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ESKA: To je prašť jak uhoď :)
    VEX
    VEX --- ---
    LOPIK: u reggea je uplně jedno na jakym bude nosiči a v jaký kvalitě.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LOPIK: hraju i z desek jiny styly nez dnb a ani za tech 20 let sem si nezvykl na desky na 33 a dva tracky na jedny strane. nemam to proste rad jako stat frontu, mlikovou polivku a kondomy....
    ESKA
    ESKA --- ---
    LOPIK: Junglovym nebo drum & bassovým? Jen aby bylo jasno.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    AKISAN: 33/45 je pro DJje o zvyku.. S tím zvukem máš samosebou pravdu, ale od čeho jsou korekce na mixu.
    Jako já osobně nepochopím reggeačkáře a obecně releasy na 7'', LPčka jsou už na hraně, resp. na piču, ale 4 trackový EP už stačí obecně každýmu, kromě junglových DJs
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LOPIK: napicu michani... uplne jinak se hrabe na ty desky co sou 33 a zni to taky hur nez krasne nabusena pres celou stranu skladba. truestory
    ESKA
    ESKA --- ---
    MARIHAI: zlatej digytal.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ESKA: už si vyzkoušel dvě kombinace i/y a ani jedna z nich to neni :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ESKA: Tohle je ale spíš ale jen takovej D'n'B fetiš ty vaše šestideskový kompilačky kde je osm tracků.. :-)
    ESKA
    ESKA --- ---
    MEDAN: no tak to aby zase prestali delat vinily ciste do sbírky a domácí poslech. Bavil jsem se o tom s Junglingem a některý releasy mají prostě až tři tracky na jedný straně a to prostě nechceš.
    ESKA
    ESKA --- ---
    PECIK: taky jsem před měsícem dával čistě vynil set a taky mě to strašně bavilo a usmíval jsem se u toho, neříkám že ne :D
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ESKA: davam tomu rok, maximalne dva ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: pic or it didnt happen...
    PECIK
    PECIK --- ---
    ja byl pred vanocema hrat vinyl set a kurva uzil jsem si to jak dlouho zadne hrani...bylo to bozi (dokocne jsem se i usmival u nekterych mixu)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA:presne) a nejvtipnejsi na tom je ze vinyly vic frcej v techno music a house music vic nez v reggae a junglu)))))))))))))))))))
    ESKA
    ESKA --- ---
    MEDAN: tojo, ale ne v drum & bassu ;)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    digital je historie, dneska jsou zase in desky a gramofony! :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Playery hrajou sami o sobě. U controlleru si moc neumím představit, jak by to fungovalo na místě, kde se točí za večer X lidí, každej se svým kompem. Každýmu pátýmu se to posere, protože má špatný windows/drivery/traktor whatever.., každej třetí pak zas bude zvyklej na jinej kontroler, navíc to rychleji "stárne". Playery můžeš mít v podniku než se ti rozbijou, kontroler je chvíli potom, co vyjde novej model, mrtvá věc bez podpory výrobce, která ti může, ale taky nemusí fungovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam