• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    + celkove top atmo a mejdan!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AI set v Crossu! 10/10
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOBOTA CROSS!

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    kdyz dropuje horns rmx a highlander mam husi kuzi
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Fabio & SP:MC @ Studio 338, 28th May 2022
    https://www.youtube.com/watch?v=QmCnzvpFMyE
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    SOBOTNÍ OHEŇ! DNES NA STO PROCENT BUDE HORKO!
    Pain & Magenta křest alba Vibes - 16.7.2022 Cross Club Open Air
    Pain & Magenta křest alba Vibes - 16.7.2022 Cross Club Open Air
    https://www.facebook.com/events/2534762576658267
    16.7.2022. Pain x Magenta - Vibes křest před Crossem na venkovní stagi v čase 18:30 - 22:00.

    Poté 22:00 ++ nabitá afterparty uvnitř klubu s mnoha tuzemskými i zahraničními jmény. (DJS+MCS)

    LINE-UP
    ][ CROSS SQUARE STAGE ][
    IDEA DJ SET / STRÝC NORY /
    PAIN x MAGENTA + hosté

    ][ MAINSTAGE-RAP/GRIME/DUBSTEP/BASSLINE/GARAGE/UK BASS ][
    SIRFREE b2b PIREZ / WZ b2b MYCA$H / DRYMAN / DONY DEE x SHARKI / LOGA x BADDABAP x PEPIS / DJ NIKO / MR. BE / CYPER SOUND b2b PEPIS b2b PLAYA / + MCS

    ][ BASEMENT STAGE-DRUM AND BASS ][
    SCOUNDREL (UK) / INFRARED (UK) / MAGENTA / MATZET / CRITICAL J / JUNGER / SKOLASHNIKOV / FOREST ANIMAL / SKLEPNIK / TB / EXECUTION / BREJCHUS PAVIÁN / ROOK / BADDABAP / PLIO / JELEN / KILLFIRST
    předprodej lístků online zde:
    koncert + klub https://goout.net/cs/listky/pain-and-magenta-krest-alba/ymon/

    na místě: koncert + klub 400 czk
    jen klub 200 czk

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    High Contrast - Vintage Vinyl Liquid Funk DJ Set (feat. MC DRS)
    https://www.youtube.com/watch?v=v47RVzqgKpc


    Recorded live at XOYO 16th August 2019 as part of Calibre's DJ residency there. This was a great opportunity for me to dust off the old dubplates and play some classic liquid sounds from around the early 00's era. Weirdly, a few hours before my set the barman at the hotel bar spilt boiling hot water on my left hand which meant I had to dj mostly one handed for this set, not so easy with vinyl! Still, the crowd brought the vibes and got me through it so it was a really memorable gig.


    ooh yeah good old liquid classics, lovin it
    00:00:00 High Contrast Music Is Everything
    00:04:33 Artificial Intelligence Desperado
    00:10:03 High Contrast - Make It Tonight
    00:12:35 Un-Cut - Midnight - Marcus Intalex & ST Files VIP
    00:15:58 Influx Datum Take My
    00:19:10 Carlito & Addiction - Just Wanna Be
    00:22:10 Landslide - It's Not Over (Influx Datum Remix)
    00:24:35 Calibre - Hypnotize
    00:27:49 High Contract Twilight Last Gleaming
    00:33:00 Carlito & Addiction Supergrass
    00:36:30 Marcus Intalex How You Make Me Feel
    00:43:30 Influx Datum Shine
    00:45:30 Peshay You Got Me Burning
    00:49:49 High Contrast Days Go By
    00:52:05 J Majik Love It Not A Game
    01:00:00 Marcus Intalex & ST Files Universe
    01:03:00 Rufige Kru Beachdrifta
    01:05:30 High Contrast & Marcus Intalex - 3 AM
    01:09:15 High Contrast & Calibre - Mr Majestic
    01:15:00 Influx Datum - Back For More
    01:17:06 The Streets - Has It Come To This High Contrast Remix
    01:19:14 High Contrast - Racing Green
    01:25:05 Shy Fx - Feelings - Nu:tone Remix
    01:26:40 Logistics - Together
    01:29:25 Omni Trio - Renegade Snares - High Contrast Remix
    01:36:10 Calibre - Mr Maverick
    01:38:00 Hatiras - Space Invader - J Majik Remix
    01:39:55 D.Kay - It's On The Way
    01:42:00 High Contrast - Passion
    01:45:05 High Contrast - Return of Forever
    01:54:00 4 Hero - 9 x 9 - Marcus Intalex & ST Files Remix
    PSITLAPA
    PSITLAPA --- ---
    AKISAN: Je to zcela otevřené.
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    AKISAN: ,,V dálce slyším bedny, tudy má drahá!"
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PSITLAPA: a kam jdete na ten cundr?
    PSITLAPA
    PSITLAPA --- ---
    Ahoj, minule jste mi dobře poradili, jdu si tedy pro radu znovu. Nevíte o nějaké povedené akci příští víkend, ideálně sobota 9.7.? Jedem se ženou na čundr a cestou se rádi někde zastavíme.
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    TONIGHT TECHNO HYPNO / BASS & DNB
    DnB bass:
    Iphaze (FR) live set in Cross Club
    https://www.facebook.com/events/1894002364131953
    21:00 - 22:00 Layers
    22:00 - 23:00 Futical
    23:00 - 01:00 IPHAZE
    01:00 - 02:00 No Cure
    02:00 - 03:00 Overtasked
    03:00 - END Furious Freaks
    Techno stage:
    IE invites Nior
    https://fb.me/e/2AZjzqOv3
    Insect Elektrika & Nior

    IPHAZE - Live set
    https://www.youtube.com/watch?v=hVVnYtnb-Yk

    https://www.youtube.com/watch?v=OpndPbPwHfE
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SHARNY: hehe venda byl vždycky pankáč :))
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    FALLENGEMINI: Ta část s Vénou mě na chvíli vrátila do Liberce na vysokou. Klasik :D
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    FALLENGEMINI: Tak trochu déja vu z Abatonu :)

    Taky jsem za těch pár let zažil několik zajímavých příběhů. Dodnes si pamatuju na můj rozhovor s Edou, když jsme jeli z mimopražského hraní a o Fiercovi mi vyprávěl a taky proč s ním přetrhal veškeré vazby.

    Jak se říká "Never meet your heroes"
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    zase celkem obdivuhodne ze takto einz-zwei byl ready, ale bohuzel vim, ze alkaci to tak maji.
    a taky neco jinyho je kdyz bys na nej rano nabeh jako velkej AKIRA a nebo jako normie klucina Fallen.

    no kolem a kolem, to mohlo byt mnohem horsi. hehe.
    VEX
    VEX --- ---
    FALLENGEMINI: top večer, rád vzpomínám<3
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: obdivuju vydrz...bych ho na hotelu nechal at si zaplati novou letenku)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SOLDIK:
    VON_GILOTINE: celá noc ve zkratce asi takhle - Fierce hrál nahoře, dole hrál Digital. Digital přilétl z Thajska, protože tam tehdy bydlel (možná tam bydlí pořád, nevím to jistě), takže byl mega jet-lagged a omluvil se z večeře. Fierce na véču šel, cestou z hotelu mi vyprávěl o tom, jak je vyléčenej alkáč a že už přes rok vůbec nepije. na večeři vyprávěl skvělý historky, mimo jiné se v nich objevili Clayton, Ed Rush & Optical nebo Matrix, mezitím do sebe "nepozorovaně" poslal minimálně 8 piv (a to byly jen ty, co jsem stihl spočítat). během hraní odbíhal od gramců a nechal si tam v té úzké uličce, které v Crossu říkáme backstage, od nějaký random slečny lít vodku z flašky přímo do krku...a pokud se nepletu, jedna flaška padla komplet a z druhý moc nezbylo. pak jsem nějak řešil spodek a přiběhli za mnou kluci, že se to nahoře mele, po doběhnutí zpátky nahoru jsem zjistil, že opilej Venca Misology považoval za vhodný ozvláštnění večera říct opilýmu Fiercovi o sparring match, což ale nikdo z přihlížejících netušil, a všichni si mysleli, že se rvou doopravdy. Fierce se mi podařilo přesvědčit, že už je čas jít spát někdy okolo pátý ráno, protože mu v 11 letělo letadlo. šli jsme z Crossu do Absoluta asi 20 minut, přičemž Fierce nemohl už pořádně ani chodit, přesto odmítal moje nabídky, že mu aspoň vezmu bag s deskama, ze kterýho mu každejch 5 metrů vypadávaly vinyly, jak se při chůzi klátil, takže jsem ho střídavě podpíral a střídavě sbíral to, co z něj padalo. ráno jsem nejdřív jel na letiště s Digitalem, kterej odlítal už v 9, cestou z letiště nám v autě začal zvonit mobil a Steve volal z letiště, že si u nás v autě nechal telefon, jestli mu ho ještě před odletem stihneme odvézt...to se povedlo, tak jsme spěchali zpátky na Absolutum pro Dannyho. ten samozřejmě na recepci v danej čas nedošel, z recepce se mu nedalo dovolat na pokoj, protože si vyvěsil telefon, a naštěstí se mě slečně na recepci zželelo, takže mi dala náhradní kartu od pokoje...zkoušel jsem nejdřív tak 20x klepat, nic, tak jsem šel dovnitř, oslovení na několikrát taky nezafungovalo, takže přišlo na řadu lomcování s tím klubíčkem smotaným pod peřinou...po zhruba 5 minutách z pod deky vystřelil Fierce naprosto zmatenej...kde je, co se to děje, kdo jsem...což se mi podařilo relativně rychle vysvětlit, odebral se pak asi na 5 minut na záchod, odkud se ozývali nelidský zvuky, načež Danny vyběhnul ven s úsměvem od ucha k uchu a hláškou "tak jedem chytit to letadlo, ne?"...a podařilo se nám na poslední chvíli stihnout gate...na místě se mi ještě omlouval, že to s tím pitím "trochu" přehnal a že už zase skončil s alkoholem. a jak víme, tak to se nestalo, ale jako historka je to povedená))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam