• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: jenze my mame hlavu v roce 2005, ma pravdu. :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: tvl to mě sere že už na ten víkend zrovna něco mám
    MARIHAI: to není relevantní, hlavně když tam jdou všici

    VON_GILOTINE: já třeba jo ;)
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Dnes
    SOBOTA UKG & DNB V CROSSU!
    Funk'd Up #43 🪩 10th BDAY
    Funk'd Up #43 10th BDAY w/ KILLA P, MPH, WE ARE NUTS
    https://www.facebook.com/events/776234847059349

    Killa P /uk/
    MPH /uk/
    We Are Nuts /deu/
    Dryman & Denoir
    Merak
    Sir Free
    Mr.BE
    Claviq
    Wyck
    Dollo
    Cosmos

    dnb stage:
    Volume Plus
    Popelka
    HamHam
    Soulparts
    Chombo & R-flyer
    Deafpon
    Kayla

    na místě: do 22:00 200 czk / po 22:00 250 czk
    https://goout.net/cs/listky/funk-d-up-killa-p+slick-don+dalsi/wgls/
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VON_GILOTINE: Ale jak zjistej jestli jdou na techno nebo na rap?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MARIHAI: 9/10 neposloucha alba nebo singly ale playlisty na spotify.
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    DABE: Opium je rezident F2 a je spis kuratorem nez organizatorem. Hyper real je kazdopadne "jeho" mejdan, ktery se orientuje na alternativni subzanry bass music a nedela ho jen v Praze
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VON_GILOTINE: Jak jako playlist :) nevaham se ztrapnit dotazem ✌️
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Trosku zpatecku přátelé, vy si myslite ze nekdo tuka na naky promolinky soundcloud nebo cte kdo přijede a zajima se zda to zni dobre a podle toho zda pujde?

    Vytahnete hlavu z roku 05 a zkuste stáhnout update na současnost, tj vsechny zajímá jen playlist a zda tam dou kamosi.

    Wwweb is gone. Kids couldnt care less
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: měl jsem o promu fuchsu asi lepší představy než je skutečnost, když to sleduju.
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX: no ja teda poradateli preposlal Akirovy podle me relevantni pripominky, protoze na jeho strane panuje obava, ze to bude prodel jak hovado. :)

    cenu za Thijse maj pratelskou, ale trochu vetsi promo a nedat Soundcloud hlavni megastar na posledni misto by bylo to nejmensi.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: nikdo to netvrdil a netvrdí, tak jsem napsal, že nebude aby to bylo v dnb auditku jasný. To je doufám
    Taky OK.
    „klasicky fuchs promo“ jsem myslel, že to mám ve feedu stejně jako jejich ostatní akce. Ve Fuchsu jsem zažil vždycky plno, myslím, že máš zbytečný obavy. To že se tvoji fans museli ptát jestli je to on, vypovídá o tom, že nejsou cílovka fuchsu, ne že má fuchs špatný promo.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: ja sem jen poznamenal, proc to tady je a ze sem netvrdil, nikdo netvrdil, ze se bude hrat dnb a zaroven ze clovek kterej neporada akce a nestoji ho to mraky penez a nevim jestli se vubec chodit "bavit", asi bude mit promo vic nahaku nez nekdo, kdo zakonite ty lidi v tom klubu potrebuje a kor v tehle casech...nic vic a nic min. easy.

    ale treba sem kokot a vidim to tak jen ja.
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: tak nějak ses tady nevím proč vyhrotil, tak mě to zajímá.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: kdyz se mne takhle zeptas, tak nema smysl pokracovat v debate. Tak popreju peknej vikend.
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: seš v dnb auditku, tak jenom aby nedošlo k omylu a někdo nešel na dnb:)
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: 1. 4. Jak to s tím souvisí?:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DJ Storm | HÖR London Takeover - Apr 27 / 2023
    https://www.youtube.com/watch?v=o1Hrpk_PzVk
    ESKA
    ESKA --- ---
    AKISAN: :D
    M4Y4: nvm no, nemůžu si pamatovat všechno, žejo :))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DABE: ja naprosto chapu co pises, a urcite mas pravdu ze Opium Hum to kuratoruje ale Fuchs to urcite plati a kdyz si pridam kolik si asi tak Thijs rekne penez, tak bych to tak udelal. Ale to je ciste muj nazor.

    Pro mne je stale Kahn a Neek ve Fuchsu klubovka minulyho roku a to chodim na koncerty i djs vsude mozne kdyz mam volno nebo logisticky stiham... na ty Bandulu sem v podstate jel rovnou ze Stormu od mixu))))) Nekdy se zadari koncert v Nemecku ve ctvrtek, rano v patek do prace v KV a pak trojacek o vikendu ,)

    nicmene long story short, je supr ze se furt neco deje a ze je na co chodit at uz Cross, Fuchs, Roxy, Storm.... sem ostuda a nebyl sem jeste v Ankali, moc rad bych nekdy.
    DABE
    DABE --- ---
    AKISAN: já teda extra často ven nechodím. Nicméně všude, kde jsem za poslední cca dva měsíce byl bylo tak narváno, že jsem chtěl jít domů:)
    PS: Hyper Real tuším organizuje přímo Opium Hum. Fuchs funguje organizačně trochu jinak.
    vypichovat jména na flyeru je přeci už dávno out.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam