• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DJ Storm | HÖR London Takeover - Apr 27 / 2023
    https://www.youtube.com/watch?v=o1Hrpk_PzVk
    ESKA
    ESKA --- ---
    AKISAN: :D
    M4Y4: nvm no, nemůžu si pamatovat všechno, žejo :))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DABE: ja naprosto chapu co pises, a urcite mas pravdu ze Opium Hum to kuratoruje ale Fuchs to urcite plati a kdyz si pridam kolik si asi tak Thijs rekne penez, tak bych to tak udelal. Ale to je ciste muj nazor.

    Pro mne je stale Kahn a Neek ve Fuchsu klubovka minulyho roku a to chodim na koncerty i djs vsude mozne kdyz mam volno nebo logisticky stiham... na ty Bandulu sem v podstate jel rovnou ze Stormu od mixu))))) Nekdy se zadari koncert v Nemecku ve ctvrtek, rano v patek do prace v KV a pak trojacek o vikendu ,)

    nicmene long story short, je supr ze se furt neco deje a ze je na co chodit at uz Cross, Fuchs, Roxy, Storm.... sem ostuda a nebyl sem jeste v Ankali, moc rad bych nekdy.
    DABE
    DABE --- ---
    AKISAN: já teda extra často ven nechodím. Nicméně všude, kde jsem za poslední cca dva měsíce byl bylo tak narváno, že jsem chtěl jít domů:)
    PS: Hyper Real tuším organizuje přímo Opium Hum. Fuchs funguje organizačně trochu jinak.
    vypichovat jména na flyeru je přeci už dávno out.)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    KAMCZA: šipku si hodím, až tam zahraje, tohle bude strašnej funk!
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: jsi mě předběhl, tak sem pak nahodím updates artwork :)

    ESKA: rly?
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: ty šipky jsou cool a stará parta je cute
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX:
    AKISAN: a vsadim se, ze urcite i nejakej jungle nebo footwork/juke probehne ,)

    Brand New Drop (Thys Remix)
    https://www.youtube.com/watch?v=a5fxwFO2nFo
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA: Jakube, tys byl vzdycky bystrej kluk ,)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: kdo tady mluvi o dnb setu?

    Davam to sem, ze se na to Mari tady ptal a taky proto, ze spousty lidi z dnb "sceny" , co treba nikdy ve Fuchsu nebyli, by radi sli. Kdyz sem to dal na insta do stories vecer, tak sem mel do rana xx zprav jestli je to fakt thijs a jestli vazne prijede.

    Urcite stoji dost penez, takze vypichnout to THYS krapet vic na flayer a klide opect /ex Noisia/ nikomu neublizi a pritahne to vic lidi = vetsi trzba = vic kapitalu na dalsi takovyhle supr jmena, ktery Fuchs vozi (DJRUM, Neffa T, Kahn a Neek atd,) Navic je to cim dal tim tezsi dostat lidi do klubu a kor v kvetnu.

    Kdy si byl treba naposledy v klubu nebo na koncertu?
    ESKA
    ESKA --- ---
    AKISAN: aha, tak proto má tak výbornej sound, on je to Ulterior Motive, rozumim, chápu.
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: klasický fuchs promo ne? Navíc to budou určitě thysovy houstky, uk bass nebo co to teď dělá za zvláštní club music. Opium hum s ním nebude hrát dnb set
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    a btw tohle taky SUBMOTIVE aka. 1/2 ex Ulterior Motive aka. clovek, co sedi ve studiu s Goldiem posledni roky:



    SHADOWBOX@Cross w SUBMOTIVE (UK) + Hard to Frame (Live)
    https://www.facebook.com/events/784858469723843/?active_tab=discussion
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOLDIK: ok nak to nafotim.

    jj o womrhole bylo 10yrs pak 15.. o creeps nikdy nic. jak rikas. nebude nic.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE:
    jakube, nafot to pls. ja se nestacil ani pomazlit a vsechny prodal.
    the creeps si myslim repres nebude, to spis vymysli dalsi edici pacmana. tady se vsazi na jistotu.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VON_GILOTINE: To Wormhole anniversary taky potřebuju.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Interdasting. Fuchs2 jede!

    Anyways prislo mi dnes (Buh zehnej panu Soldik) Wormhole 25
    A teda takle ma vypadat poradna special edition. Nadherna krabice material obri buklet desky pomazleny..

    Kez by stejny treatment dostalo i The Creeps
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: nebejt v prdeli tak to je dalsi akce na kterou bych jel protancit boty jako minulej rok na Kahn a Neek!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Co se tyka proma, tak je tam ten THIJS aka THYS totalne tragicky zabitej, ALE JE TO VAZNE ON! :)

    HYPER REAL: Thys b2b Opium Hum, White Prata, SIM, Kaa Glo, mʊdʌki, Domizako
    https://www.facebook.com/events/1176358566383346?active_tab=about
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    dekuji!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam