• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Znamka nejsmutnejsich er typu 70s a 10s..

    Nikomu nevycitam nic a chapu ze narodit se abys zazil grunge na vrcholu hitparad de jen jednou za pulstoleti..

    Jen me to mrzi, fakt nechci aby hudba od mladyxh pro mlady byla "soulfull deep", tedy esenci false sebeklamu pro ty, co uz strasne vyrostli z "telecich" let.

    Sad panda
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: mladý se chtěj bavit, proto tu teď místo Lifted a Therapy Sessions máme Invicta Audio nebo DnB Allstars))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Sem vcera poslouchal spora a chrise renegada z portugalska nevim 06-07.
    A doslo mi ze nechapu..dycky prisel nekdo mladej nasranej a dal strane dnb , kde je kopak nezakazanej, novej dech na kterej se reagovalo.

    Mlady uz asi nejsou nasrani
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    FALLENGEMINI: Taky jsem , koukal, hustý, akože za mě zaslouženě, tak snad ho navnímá i CZ publikum, na LIRu si ho oblíbí a příjemně si ho vychutná na PDF :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: cetl sem na insta, nice!
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: tady Kamión z Vídně bude letos dělat i část hudebního doprovodu k opening show na Let It Rollu))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    The Godfathers of DnB, Fabio & Grooverider are joined by SP:MC for Super Sunday | April 22 | Kool FM
    https://www.youtube.com/watch?v=amA4Rxf_QP4
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    PDF v barvách :)

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: dekujeme uctive.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: Submotive skvělej a chirugicky přesnej set, bohužel pro některý lidi too nerdy, ale poslední půlhodina to myslím vynahradila. Skvělý zase slyšet poctivej a super fresh drum and bass.
    L4MA
    L4MA --- ---
    M4Y4: Koogi, Viperz i ty excelentni, diky. bal jsem se, ze to budes chtit rozpustit driv, ale my a tech par drzaku dostalo kompletni menu! :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: tvl, další! Říkalo mi to x lidí, lol.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: byl to velkej sympos! vypadali ste na tom baru jako brachove))
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: Bylo to fajne!

    Jinak, Submotive dokončuje album Goldieho (70% hotovo) a pak se vrhne na album vlastní! Ma vyjít spousta skvělý hudby, dropnul jeden collab s DLRem, ze kterýho jsem šel do vývrtky a prý mají hotových 12! tracků, takže opět asi další album. Těším se a Jamese kdykoli znovu, fajn člověk.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: Dobre si to posefil, moc fajn. Dekuju!
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SOLDIK: ten Nookie remix je skvelej.. na prvni poslech se mi uplne nelibil, prisel mi takovej moc komorni, nemastnej / neslanej.. ale cim vic to poslouchám, tim vic me to bavi a přesně se mi líbí, jak to opatrně zachází s originálem, ctí to atmosféru a vyzdvihuje to nejpodstatnější
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Goldie – Timeless (The Remixes)
    https://www.youtube.com/watch?v=lhe_5Cyic9M
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: Bude to maga cool, uvnitř budou navíc Technimatic.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: bomba!! 😍🫡 mit free tak jedu hned i z KV, bude to cool.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: 19.8. venku na Cross square.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam