• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    ESKA
    ESKA --- ---
    LION_DON: reakce jsou skvělé, vypadá to, že by to i fakt mohlo vyjít. Tak snad.
    EZEE
    EZEE --- ---
    Firefox, Glamour Gold - Bass Switch - Serum Remix
    https://youtu.be/Io04jg7Zkjk?is=hJeEr91Q3m7ZUpRM
    LION_DON
    LION_DON --- ---
    Nice, i peknej support. Tak po cca 15ti letech do toxy. )

    MIKEFINDER
    MIKEFINDER --- ---
    KAMCZA: Díky, bylo to super. Vskutku mejdanjakohovado :)
    ZLOMENAVEMENA
    ZLOMENAVEMENA --- ---
    KAMCZA: 😘
    EZEE
    EZEE --- ---
    AKISAN: klasika vsech 2 step klasik 🩷
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    EZEE: obe strany ty desky sou zlatej fond elektronicky hudby🖤
    EZEE
    EZEE --- ---
    Marcus Intalex & ST Files - How You Make Me Feel (Original)
    https://youtu.be/e4imUOY-wZw?is=lPMVBfmR-nQX2iBO
    KYN
    KYN --- ---
    Jé, tady se nic nezměnilo
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KAMCZA: tvl až teď koukám že tam je i Zero Tolerance, jsem si to ho nějak na první dobrou nevšiml ;) dobrá práce hoši!
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Za mě jsem se rozhodl to celé smazat, známe se se Štěpánem přes 20 let a tohle neni to, co chci, aby tu vyselo. Kdo sem chodí pravidelně si to přečetl, příadně udělal screeny :D a to stačí.

    Štěpáne see you soon a můžeme si to říct osobně.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    "a nehlaste se vsichni!" :)

    od mesta Hodonin mame na tri letni denni / vecerni open air akce (techno / dnb / techno) 15 000,-(tzn 5000,- na akci), aparat, plakaty (+nejaka mala konzumacka) k tomu. podminka dotace, akce bez vstupneho :)

    prvni techno mame hotove a zrovna davam dokupy dnb na 24.7. v case konani od 17:00 - 00:00 / all vinyl. kdo by mel zajem hudebne obohanit nase jinak naprosto kulturne mrtve okresni mesto v poctu 4 djs, muze mi napsat do zprav. a jak sami vidite, je to spis charita :) sami tam hrajeme uplne bez honoraru.

    po letech naprosteho ticha se tady druhym rokem od zakladu snazime privest zpet lidi k hudbe a casem delat akce vetsi a nakonec to predat nekomu treba mladsimu.

    na stara kolena zaciname od zacatku.

    jak to tam vypadalo loni po 16. hodine, muzete videt na kratkem zaznamu meho setu. :))

    [SOLDIK @ dnb mp3 - sety, podcasty, mixy, etc..]
    RONDO
    RONDO --- ---
    ESKA: Ve vší úctě, příspěvek ve kteryms tvrdil, že si hejtil akorát Epic je pryč, a stejně tak příspěvky, ve kterym si celkem zbytečně hejtil přímo Akiru. Nevim co máte za issues mezi sebou, ale v tuhle chvíli to tady vypadá tak, že Štěpán jednostranně něco vyeskaloval (no pun intended), a tak to uplně nebylo, ehm.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DABE: souhlasim se vsim.
    RONDO
    RONDO --- ---
    tkrv Zlomená Scéna, ne Nová 🤣 sry
    L4MA
    L4MA --- ---
    teda s tim vysypavanim to je solidne zoufalej kop. dynapep rulezz. :D mrzi me, ze se takhle skorpite, pritom sklonovat Epic jako nejakou konkurenci je uplnej nesmysl, normalni clovek o tom v zivote neslysel a pri pohledu na lineup uz ani neuslysi. kazdopadne mit Akiho na akci je fakt vyhra. ten by zbigupoval a do krve obhajil i party v uranovym lagru. :D
    RONDO
    RONDO --- ---
    Jako nezúčastněnej pozorovatel, co má v úctě Štěpána i Novou Scénu: působí to jako nějaká srpnová horečka.
    Co se děje? Máme duben.

    - Zásluhy Nový Scény sou nezpochybnitelný, osobně bych si přál, aby si team svoje odmakaný hodiny normálně zaplatil. A ideálně by mělo něco zůstat jako polštář na eventuelní budoucí provary a průsery. Většinou nereálný, vim. Ale v principu mi nepřijde uplně OK, že všichni dostanou zaplaceno, až na ty, kdo maj za celou akci zodpovědnost a investujou vyšší desítky hodin do toho, aby to proběhlo a ještě k tomu ručej vlastníma prachama.
    - Štěpán objíždí za pár šupů všechny prdele světa. Kdyby to dělal cíleně pro peníze, vypadalo by to hodně jinak. Fakt se řeší akchually domluvený a podle domluvy zaplacený feečko z párty před pěti rokama? Nechápu.
    - EPIC smrdí úpadkem 🤷‍♂️. Šel bych tam za desítku zahrát? Asi jo. Ale asi bych to tady ani nepostoval.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já vás kluci moc nechápu, tohle hejty si ve "scéně" jedete už tak dvacet let, že si někdo dovolí udělat party jinak než naše bandička, tak hned kurví scénu - tenhle má moc malý vstupný, druhej zas moc drahý, jeden platí DJjům moc, druhej nic.. wtf? V čem je problém - je to konkurence, to je jasný, ale monopol za scénický zásluhy neexistuje..
    U toho Epicu - je tam i kladná věc, že tu existuje místo, kde pustí chlup. Samo že to je komerce, tak tam nechoď a je po problému, ne?
    Druhá věc k zamyšlení je ještě, když už teda děláš někde ze srdce party za párek a rohlík, všechny přemluvíš ať ti tam hrajou za cesťák, kam ale přijde stejný množstí lidí, co utratí stejně peněz jak v tom mafiánským Epicu, tak kde ty prachy teda skončí a kdo je teda ve výsledku za okurku?
    DABE
    DABE --- ---
    AKISAN: no jasně, ale to nejspíš srovnáváme hrušky s jabkama. můj point byl ten, že kvalitní headliner nemusí explicitně znamenat vstupné litr.
    znám dost případů, kdy ani tak nejde o sumu za fee, ale o to sem toho člověka vůbec ukecat, aby přijel např do klubu zahrát pro cca 300 lidí.
    skutečnost, kam se dostaly sumy v rámci mainstream dnb je samo o sobě vypovídající;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    vidim picu na to , tak tam mam chyby...ja po sobe prispevky nikde nemazu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam