• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DAWEIS: ve win8 gadgety zase zrušily, asi to nedokázali řešit
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DAWEIS: To je prvni vec co vypinam...
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    Zdravim mám takovej problém, mám origo zakoupený Win7 a jde mi o gadgety, moc tomu nerozumim, občas mi ty miniaplikace fungujou normálně, ale teď se mi začlo čím dál tím víc stávat že po restartu PC mi gadgets nefungujou , nezobrazí se mi a ani když chci vlézt do nabídky miniaplikací ( pravý na plochu --- miniaplikace ) nereaguje to a nic se mi nezobrazí. Vim že s tím jsou problémy atp ale nezná někdo nějakej fígl aby byly stabilní ??? protože přece nebudu po nastartování PC ho ještě pak 4x restartovat než naskočí miniaplikace
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    ve win8.1 v taskbaru mam mezi normalnima aplikacema i "show desktop".. netusite jak se toho zbavit?
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    JAFAR:
    pagefile (swap) se da nastavit fixni. system > advanced > advanced > settings > advanced > change > custom size
    zalezi kolik mas pameti a co s pocitacem delas. s 2ma gigama bych si s tim asi nehral (mozna oriznul shora na max 4 treba), se 4ma bych mu vic nez asi 2 nedal, ja jezdim na pul giga.

    hibernace se da taky nastavit PowerCfg.exe /H /SIZE procenta nebo uplne vypnout pokud jsi jeden z tech co v hibernaci neveri ;) vlastne nevim co se stane kdyz bys dal treba 10% a on se do toho nevejde.. treba to nekdo z mistnich zkousel
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JAFAR: pagefile je swap, hyberfil je soubor, kam se ulozi obsah RAM pri hybernaci. Jeho velikost je cca 2/3 RAM v pocitaci
    JAFAR
    JAFAR --- ---
    KLEINZACH: tak se mi zvetsuji pagefile.sys a hiberfil.sys. prvni ma 3,5GB, druhej 3GB. netusim, co to je, ale smazat to nejde :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DRAVON:
    reinstal PC...

    jako pokud by to bylo masove, tak nemyslim ze by v Googlu meli klidne spani :)
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    předěláno = chrome opět padá:(
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    DRAVON: Jestli jsi to jenom přeplácl přes sebe, tak smaž C:\Users\uživjméno\Appdata\Local\Google

    Chrome tam má profil a nejspíš tam je něco špatně. Po spuštění si Chrome natáhne defaultní profil jako po čisté instalaci.
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    Už jsem našel verzi chromu přímo na 8.1
    Sice mi občas načte stranku v HTML znacích - po obnovení načte správně a je v AJ přesto že hlásí jazyk v cz, ale aspon nepadá. Stejně bych ale rád vyřešil - proč se toto děje..
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAVON: na jiném Lenovu jsem takhle upgradoval (z 8 na 8.1) a Chrome bez problému.
    HITOKIRI
    HITOKIRI --- ---
    DRAVON: Těžko říct, já jsem na 8.1 neupgradoval ale ciste instaloval a Chrome fungoval zcela bez problem...
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    chrome odinstalovat - vyčistit pc CCleanerem a znovu nainstalovat jsem zkoušel, ale chrom se chová pořád stejně:(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAVON: Nepomohlo by třetí z windowsích R - Reinstall? (Chromu, prozatím)
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    Ahoj - prosím o radu. Nové Lenovo G500, win 8. CHROME normálně finguje.
    Přeinstalace na Win 8.1 = ztráta exploleru z PC, ale hlavně - Chrome neustále nelze spustit... když už tak padá. Občas ani po restartu se chrome otevřít nepodaří...

    Prosím o radu, jak používat bezproblémově Chrome ve win8.1 tak, jako ve win7 - pokud se už někdo setkal..

    děkuji moc za jakékoli rady
    JAFAR
    JAFAR --- ---
    KLEINZACH: jj, diky. temp ve slozce s oknama mely 8GB. ale asi to nebude to, co se zaplnuje, protoze uz mi zas zmizelo 300MB a ta slozka je ted na 8MB.. zkusim jeste ten process monitor.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    MRAKY: nejaky update o caldav na win8 ? Vite o necem na obzoru?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    KLEINZACH: jo jasny, prikaz ) to uz bych mel zvladnout .) dik
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    tady je to hezky s vobrazkama
    How to Shut Down Your Computer Automatically After a While
    http://www.wikihow.com/Shut-Down-Your-Computer-Automatically-After-a-While
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    HAWLIS: hehe.. to je prikaz msdosu, totiz chtel sem rict windows... otevrit cmd.exe a napsat shutdown /s /t cas
    /s znamena shutdown
    /t cas znamena za jak dlouho (v sekundach, ne v minutach jak sem myslel)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    KLEINZACH: "shutdown /s /t 69 treba" tak.. pls ted prosim trochu pomaleji .))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam