• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GREGI: Mas tam zachranou partitionu? Pokud jo tak muzes experimentovat. Otazkou je zda z puvodniho systemu dostanes ven cd-key.
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOC256: mam dva roky notas, s origo zasranejma widlema od vyrobce, mam dell. chci si tam hodit cisty... jaka je nejlepsi metoda? mam stahlej obraz w7 primo od microsoftu, neni mi jasny jak je to s driverama kdyz davam novou instalaci...a celkove jak je nejlepsi postupovat
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GREGI: Napis rovnou dotazy...
    GREGI
    GREGI --- ---
    je tady nekdo kdo by mi zodpovedel par otazek na instalci cistych windows 7? nejake veci mi nejsou jasne:) predem dik!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOOMIX: na MSDN je uz ke stazeni jak soubor s updatem, tak i ISO Windows 8.1 vcetne updatu... a to same i pro Windows Server 2012 R2 a Windows 8.1 RT
    GAF
    GAF --- ---
    Aha tak super. Po třech měsících jsem se dozvěděl, že mají ovládání hlasitosti na sluchátku. Bože.
    GAF
    GAF --- ---
    Ahoj lidi, zkuste mi někdo poradit prosim Vás, když přehrávám zvuk do sluchátek, je slabý a tichý. I na uplně nejvíc vytaženýho jezdce v hlasitosti, že bedničky by už otřásaly stolem sluchátka jedou tak tak, že to začíná být nahlas. Ještě nedávno jsem mohl sluchátka tak ohulit, že byly slyšet v pokoji, nenastala žádná změna konfigurace nebo driverů, jediné co jsem změnil jsou sluchátka. Tohle může být sluchátky? Mám normální herní ne-levný headset. Jiná sluchátka teď nemám, že bych to ozkoušel. Zkoušel jsem hýbat vším co šlo jak v Zvukovém centru tak v Ovládacích panelech - Zvuk atp...

    Konfigurace je Win 7 64bit, Realtek HD audio (drivery jsem přeinstaloval), sluchátka: Sennheiser 320

    Sennheiser PC 320 504120 | CZC.cz
    http://www.czc.cz/...-pc-320/120495/produkt?q-c-1-price=r1050-6350&q-c-0-productType=sSluch%C3%A1tka
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PLECH: To se nesmí řikat. Desktop je mrtvej, tablety a cloud rulujou, přece (reality notwithstanding).
    PLECH
    PLECH --- ---
    PISKVOR: Tak především to jde pozpátku, s každým updatem odcouvávají změny na desktopu oproti win7, jak zjišťují, že je to s klasickou myší a velkým monitorem nepoužitelné :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOOMIX: 8.1.1? To bude jako s TeXem, jehož verze se s časem limitně blíží pí? :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ROTTWEILER: 8.4., ale pro Windows 8.1 ;)

    Update 1 pro Windows 8.1 přinese řadu změn. Nabídka Start se vrátí v další aktualizaci
    http://pctuning.tyden.cz/...windows-8-1-prinese-radu-zmen-nabidka-start-se-vrati-v-dalsi-aktualizaci
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Kdy bude dostupný ten nový update pro Windows 8?
    RIVA
    RIVA --- ---
    RATTKIN: Dikec, podivam se na to!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RIVA: taky to muze bejt driver grafiky. zkus event log
    posledni moznost je obnova tovarniho nastaveni a pak reklamace
    RIVA
    RIVA --- ---
    Zdar, muzete nekdo prosim poradit? Znamej mi prinesl novej laptop s W8 na kterym neustale pada a znovu se obnovuje desktop. Nevim co s tim Projel jsem to antivirakem a nic...
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: zatim neozkouseno:

    Steam Mover - traynier.com
    http://www.traynier.com/software/steammover
    SymMover - Free download and software reviews - CNET Download.com
    http://download.cnet.com/SymMover/3000-2248_4-75677418.html
    MATT
    MATT --- ---
    zdravim vespolek. potřeboval bych přesunout Program Files z C:\ na D:\ pokud možno bez reinstalace. win7. jde to nějak, případně jak? předem dík.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    _K5_: tak si mě klidně přihoď do mailové skupiny, či jak to sdílení nápadů řešit :)
    Uvidímě třeba ze mě něco chytrého vypadne..
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    _K5_: Podílet bych se klidně chtěl, ale obávám se že na to nemám zkušenosti.. :(
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    _K5_: Neni na tohle u MS stazitelny uz skoro hotovy kit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam