• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    LBW
    LBW --- ---
    KOC256: jo
    GURBON: pres Browser Choice jsme tu Operu vybral a nainstaloval prave...

    Napada me neistalovat do slozky Program files (x86), ale do Program files?
    GURBON
    GURBON --- ---
    LBW: je tam takova volovina nazvana volba prohlizece, tim by to jit melo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LBW: Zkusil jsi to pod adminem?
    LBW
    LBW --- ---
    Cau, nedari se mi ve win8 nastavit operu jako default browser
    Kdyz primo v Opere kliknu na "make opera default browser" tak na me vyskoci menu "to open HTTP use IE/go to Store"
    Kdyz pak jdu do default programes tak tam v seznamu Opera vubec neni
    Dale jsem zkusil priradit pripony .HTM a .HTML k Opere, coz teda jde, ale efekt nulovy

    reinstal opery nezabral, co mi unika?
    diky
    B3DA
    B3DA --- ---
    ED_EDDIE: mám zkušenost naprosto stejnou. nevyřešilo to nic ze systémem nabízených opravných nástrojů (ani ten jakoby factory reset co je ve win nově). Apka vyhodí načítací screen a spadne.. funguje jenom apka ovládacího panelu... Pomůže až čistá reinstalace.
    U mě to na w8 preview, w8 a posléze i na 8.1 (různá zařízení) bylo způsobeno vždycky instalací corelu x3. Od vyšší verze to corel nedělá, nižší nevím. Nevím co přesně se tam tluče. Vše ostatní funguje v poho.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ED_EDDIE: někdy ivysilani na androidu nefunguje, jako kdyby spadnul server. možná se to na w8 chová takhle?
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Přestaly mi náhle fungovat aplikace ČTSport, iVysílání a ČT24 na win 8. Po spuštění ihned spadnou. Nemá někdo podobnou zkušenost?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    PISKVOR: Nebo s vyssim. Tady byl problem ze nebyl zadnej IE.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PETER_PAN: Moment, takže s vyšším IE to nejde?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    PETER_PAN: Tak to bylo tim ze Skype potrebuje mit nainstalovany IE 8 / 9 :-( dmnc
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Myslim ze se jedna o dotaz do auditka o WIN7, i kdyz treba nekdo nebude souhlasit. Mam problem se SKYPE na jednom z nekolika pocitacu, kde je +/- podobny HW a hlavne stejne WINDOWS 7 Ultimate.
    - Po instalaci se objevi okno skype a cela jeho plocha je bila a v prostoru tohoto okna je animovany kurzor mysi "na neco se ceka".
    - Na jinych PC tohle dela max. 1 sec. a pak se animaci zobrazi skype prihlasovaci obrazovka.
    - Tedy dotaz bude asi. Jake aplikacni, nebo vizualizacni prostredi Skype pouziva ? (myslim jako .NET, silverlight apod.) ?
    - Kde by mohla bejt chyba.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    PISKVOR: pokud bys pouzil krabicovy Win, tak by to, ciste teoreticky, melo byt OK ...
    Ale to je jen moje spekulace ;)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MUXX: No konečně je ten portable install tak uživatelsky přívětivý jako Linux, [sarkasmus]a trvalo to pouhých deset let![/sarkasmus]

    Ale srsly: tohle mi hodně chybělo, díky za link. Bohužel nějak nenacházím info, jak je to s legalitou takový instalace...to není úplně dobrý znamení pro ofiko použití.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MUXX:
    pekny to se muze nekdy hodit radsi bych ale sedmiwidle
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    On je především ten tablet v aktuální době stahovaný z prodeje, páč byl distribuovaný s vadnýma nabíječkama. Takže bych momentálně o Lumii 2520 nepřemýšlel.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Myslite, ze ma cenu koupit tablet Lumia 2520? Snazim se vygooglit, jestli se ten system (windows RT) bude dal vyvijet, ale informace jsou smisene. Mel jsem ho v ruce a vypada krasne, na druhou stranu spousta lidi rika, ze na to neni dost aplikaci.

    Co se tyce dalsich alternativ, tak zas neexistuje tablet s klasickejma win, kterej by mel slot na sim kartu.
    HOUMER
    HOUMER --- ---
    KOC256: ano, vypne se notas, protoze v nem nemam baterku :)
    RATTKIN: zkousel jsem zatim dva a zadna zmena, aktualne je ve spravci toto:

    MUXX
    MUXX --- ---
    Kdysi tu nekdo touzil po portable windows

    How to Run a Portable Version of Windows from a USB Drive
    http://lifehacker.com/how-to-run-a-portable-version-of-windows-from-a-usb-dri-1565509124
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HOUMER zkus jiné drivery
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOUMER:
    odpojeni od napajeni neco zmeni?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NEHEHEHEHE: Je to fuk. Odzaskrtnuti to presune nekam jinam (zneaktivni); smazani to uplne vymaze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam