• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    P0CIN: Mě všechny 3 browsery chodí bez admina ok. pokud máš všechny aktualizace, tak nevim. Zkus ještě firefox nebo operu, prostě jiný prohlížeč, jestli to bude dělat taky. mikosoft tam něco vymejšlel s prohlížečema - původně chtěl aby tam šel dát jenom explorer, ale lidi se (pochopitelně) zlobili
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    P0CIN: zkusil bych pravý tlačítko na chrome.exe, kompatibilita, spouštět vždy jako správce
    P0CIN
    P0CIN --- ---
    Zdravím,
    koupil jsem nový NB s W8 (nyní W8.1). Když nainstaluji chrome, tak nejde spustit klasickým kliknutím (nic se nestane), ale pouze přes pravé tlačítko a 'spustit jako správce'. Ani když mi má nějaká app otevřít webovou stránku a chrome je nastavený jako výchozí, tak to nic neudělá.
    Googlil jsem, ale nic jsem nenašel. Nemá někdo tipy?

    PS: restarovat a přeinstalovávat jsem už zkoušel mnohokrát
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONZAK89:
    myslel jsem porad i na jinem PC... pokud na jednom tak proste nejaky reinstal/tovarni nastaveni
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    ARIAEL: nechce se mi instalovat mraky programů a dělat komplet záloha.
    KOC256: právě že problém je dlouhotrvající, tj. děje se to porad.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL:
    klidne... pokud to pomuze...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: Proc reinstal kdyz ve Win 8+ mas vestaveny navrat do tovarniho nastaveni...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONZAK89:
    pokud se ti to nedeje porad tak reinstal je nejefektivnejsi...

    To je jako ve dvou binarne stejnych instalacich zjistovat proc se ti na jednom PC Prohlizec seka a na druhem ne...
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    LBW: Router to určitě nedělá, nezáleží na lokaci připojení.
    KOC256: Rád bych našel původ tohoto chování, reinslal je v tomto případě dost neefektivní řešení.
    LBW
    LBW --- ---
    MICKK: nemam no :) reinstal windows vse vyresil, mocny to nastroj!
    HONZAK89: stejny problemy jsme mel u win7 a vse se spravilo, kdyz jsem nahodne vymenil router
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONZAK89:
    reinstall?
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    U klienta s Win 8.1 mám dlouhotrvající problém s prohlížeči, jak IE,Chrom tak i Mozilla nezobrazují stránky korektně nějaké pluginy naprosto ignorujou, nezobrazují obrázky a čas od času neběží ani java. Někdo nějaké nápady? Setkal se někdo alespoň s něčím podobným? Už nějak nevím co stim. Díky.
    EDY
    EDY --- ---
    SCHUNA: Ne nemám.
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    EDY: Nebudes mat niekde nastavenu proxy?
    EDY
    EDY --- ---
    Po zaktualizování z Windows 8 na Windows 8.1 mi při otevření internetového prohlížeče píše stránku nelze zobrazit, Skype také nelze načíst tento problém mi dělá při spuštění aplikací z plochy. Na internet se dostanu pouze IE z metra. Na internet jsem připojený a běží. Nevěděl by někdo co s tím ? Předem děkuji .
    MICKK
    MICKK --- ---
    LBW: máš 64bit operu?
    LBW
    LBW --- ---
    KOC256: jo
    GURBON: pres Browser Choice jsme tu Operu vybral a nainstaloval prave...

    Napada me neistalovat do slozky Program files (x86), ale do Program files?
    GURBON
    GURBON --- ---
    LBW: je tam takova volovina nazvana volba prohlizece, tim by to jit melo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LBW: Zkusil jsi to pod adminem?
    LBW
    LBW --- ---
    Cau, nedari se mi ve win8 nastavit operu jako default browser
    Kdyz primo v Opere kliknu na "make opera default browser" tak na me vyskoci menu "to open HTTP use IE/go to Store"
    Kdyz pak jdu do default programes tak tam v seznamu Opera vubec neni
    Dale jsem zkusil priradit pripony .HTM a .HTML k Opere, coz teda jde, ale efekt nulovy

    reinstal opery nezabral, co mi unika?
    diky
    B3DA
    B3DA --- ---
    ED_EDDIE: mám zkušenost naprosto stejnou. nevyřešilo to nic ze systémem nabízených opravných nástrojů (ani ten jakoby factory reset co je ve win nově). Apka vyhodí načítací screen a spadne.. funguje jenom apka ovládacího panelu... Pomůže až čistá reinstalace.
    U mě to na w8 preview, w8 a posléze i na 8.1 (různá zařízení) bylo způsobeno vždycky instalací corelu x3. Od vyšší verze to corel nedělá, nižší nevím. Nevím co přesně se tam tluče. Vše ostatní funguje v poho.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ED_EDDIE: někdy ivysilani na androidu nefunguje, jako kdyby spadnul server. možná se to na w8 chová takhle?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam