• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    zkusil bych dat userovi plny prava na \Program Files (x86)\Google\Chrome\*
    pripadne chrome ma obcas ve zvyku instalovat se do user slozky do appdata. tak kouknout i na prava u prislusne user slozky - mel by tam mit full user i system
    uz jsem zazil experta, co si poladil svou vlastni user slozku tak, ze do ni mel prava jen lokalni admin, nikdo jinej, ani user, ani system. samozrejme to pak pouzivalo pokazde temp profil.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    To neni nic o prohlizeci, ma poniceny cely system - registry a profily...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    P0CIN: Mě všechny 3 browsery chodí bez admina ok. pokud máš všechny aktualizace, tak nevim. Zkus ještě firefox nebo operu, prostě jiný prohlížeč, jestli to bude dělat taky. mikosoft tam něco vymejšlel s prohlížečema - původně chtěl aby tam šel dát jenom explorer, ale lidi se (pochopitelně) zlobili
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOOMIX: RTFM
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ARIAEL: nějak jsem za ty roky nepřišel na to, k čemu je UAC dobrý
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOOMIX: jeste nezapomen vypnout firewall a antivir at jsou tvy rady dokonaly...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    P0CIN: tak to bych ještě zkusil vypnout UAC, stejně to člověka pořád jenom otravuje ;)
    P0CIN
    P0CIN --- ---
    TOOMIX: To zaškrtnuté mám.
    Ještě to jde spustit když na hlavním panelu kliknu pravým myšidlem a vyberu 'otevřít nové okno/panel'. V tomto případě mi to vyhodí okno "chcete povolit aby program chrome provedl změny v tomto počítači?" Dám ano a spustí se. Zavřu chrome a musím celou proceduru opakovat.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    P0CIN: zkusil bych pravý tlačítko na chrome.exe, kompatibilita, spouštět vždy jako správce
    P0CIN
    P0CIN --- ---
    Zdravím,
    koupil jsem nový NB s W8 (nyní W8.1). Když nainstaluji chrome, tak nejde spustit klasickým kliknutím (nic se nestane), ale pouze přes pravé tlačítko a 'spustit jako správce'. Ani když mi má nějaká app otevřít webovou stránku a chrome je nastavený jako výchozí, tak to nic neudělá.
    Googlil jsem, ale nic jsem nenašel. Nemá někdo tipy?

    PS: restarovat a přeinstalovávat jsem už zkoušel mnohokrát
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONZAK89:
    myslel jsem porad i na jinem PC... pokud na jednom tak proste nejaky reinstal/tovarni nastaveni
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    ARIAEL: nechce se mi instalovat mraky programů a dělat komplet záloha.
    KOC256: právě že problém je dlouhotrvající, tj. děje se to porad.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL:
    klidne... pokud to pomuze...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: Proc reinstal kdyz ve Win 8+ mas vestaveny navrat do tovarniho nastaveni...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONZAK89:
    pokud se ti to nedeje porad tak reinstal je nejefektivnejsi...

    To je jako ve dvou binarne stejnych instalacich zjistovat proc se ti na jednom PC Prohlizec seka a na druhem ne...
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    LBW: Router to určitě nedělá, nezáleží na lokaci připojení.
    KOC256: Rád bych našel původ tohoto chování, reinslal je v tomto případě dost neefektivní řešení.
    LBW
    LBW --- ---
    MICKK: nemam no :) reinstal windows vse vyresil, mocny to nastroj!
    HONZAK89: stejny problemy jsme mel u win7 a vse se spravilo, kdyz jsem nahodne vymenil router
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HONZAK89:
    reinstall?
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    U klienta s Win 8.1 mám dlouhotrvající problém s prohlížeči, jak IE,Chrom tak i Mozilla nezobrazují stránky korektně nějaké pluginy naprosto ignorujou, nezobrazují obrázky a čas od času neběží ani java. Někdo nějaké nápady? Setkal se někdo alespoň s něčím podobným? Už nějak nevím co stim. Díky.
    EDY
    EDY --- ---
    SCHUNA: Ne nemám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam