• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BEAUFORT: na ulozto jsou image z msdn, kde jsou vsechny verze ;)
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    ahoj, nemuzu nikde najit spolehlivej link na Win 7 home ( CZ nebo En , officialni verze ) mam seriovy cislo, takze nepotrebuju crack verzi.
    Co jsem tu filtroval, tak fungujou jen Pro edition, ale Home se stahne jen nejakej blank file.
    Chci si udelat bootovaci USB. Mam ted win8 a nic mi tu nefunguje, pac laptop je starsi.
    Tak jestli nekdo vite o softu na kerym se to USB da vytvori, prosim hodte mi link.
    Diky moc.
    DICK85
    DICK85 --- ---
    THX_1138: Ahoj , na tom samém systému se mi dělo úplně to samé. Nakonec to byly paměti.

    Richard
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    THX_1138: mam, usb3 externi disk prenasi usb3 rychlosti.
    SHINAKULE
    SHINAKULE --- ---
    ARIAEL: nato sa nemusíš vsadiť , keby už ani slúchatka neišli normálne asi by som sa dal PN :D
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MUXX: jj, na tohle pomaha zapnout downmixing audio na skutecne pripojeny pocet reproduktoru...
    Vsadil by jsem se ze jakmile tam strci sluchatka tak mu to zacne hrat normalne :)
    SHINAKULE
    SHINAKULE --- ---
    RATTKIN: Ano , ale už som asi zistil problém.. pravdepodobne to bude hw , pretože mi hrá len jeden reprák a neviem si vysvetlit prečo ...

    Vdaka za pomoc , skúsim na msi support ako mi radil muxx
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SHINAKULE: na jiným počítači je mluvení slyšet?
    MUXX
    MUXX --- ---
    SHINAKULE: nehrajou ti vsechny kanaly. serialy jsou vetsinou 2.0 takze nejspis mas problem s 5.1 zvukem. projed si nastaveni zvukovky a dekoderu zvuku. idealne nekde zapnout prevod 5.1 na 2.0
    SHINAKULE
    SHINAKULE --- ---
    zdravím , neviem či som tu správne , alebo či môj problém súvisí s Windowsom ale skúsim...
    Nedávno som kúpil nový ultrabook kde bol už vopred nainštalovaný Win8.1... a hned sa mi začali diať čudné veci ako s nejakého sci-fi... Stiahnem si film , overený , vyskúšaný.. Všetko ok , hudba vo filme hraje , aj všetko okolo okrem jednej veci... rozhovor postáv , respektíve celý dabing zaujímavé natom je , že sa to deje len u EN dabingu.. je to ako v nemom filme .. nechápem tomu , všetky aktualizácie nainštalované.. ale nerobí to vo všetkom , napr nejaké seriály EN idú v pohode.. Nevedel by niekto poradit ?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    nejake napady, proc se v mych win7 x64

    --urcita usb 2.x zarizeni standardne funguji, a jsou napajena pres USB 3 hub
    --urcita usb 2.x zarizeni (mp3 prehravac) standardne dobiji pres USB 3 hub, ale nikdy je windows nenactou jako nove zarizeni mezi ulozisti, pricemz
    --to same usb 2.x zarizeni (mp3 prehravac) se standardne dobiji pres USB 2 hub, a windows ho zaroven pridaji do seznamu 'removable storage' (a jde tak na nej nahravat a mazat z nej soubory)

    ...?

    diky.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISKVOR: No ja myslim ze to nepovoluje hlavne zakonik :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARIAEL: Já netvrdím, že "licence TC ho dovoluje provozovat na libovolném počítači" znamená, že si můžeš na libovolném počítači dělat cokoli - ale ano, TC s osobní licencí můžeš používat i na firemním PC, licence to dovoluje. Jestli to dovoluje i majitel PC, to už je úplně jiný šálek s červy.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISKVOR: A specialne pokud je to firemni pocitac, ze jo...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARIAEL: To by asi dost záleželo na licenci: třeba Total Commander má licenci na jednoho uživatele: specificky dovoluje používat na libovolném počtu počítačů, pokud to tam používá ta osoba, která na to má licenci, a pokud běží v daný moment vždy jen na jednom počítači.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SRNECEK: stará verze lingea se dala normálně kopírovat, celý adresář z program files na flash a spustit jinde, ale už jsem to dlouho nezkoušel
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SRNECEK: S nejvyssi pravdepodobnosti ne. Uz jen proto ze se za nej plati, ne? A ta licence nezahrnuje neomezeny pocet pocitacu ktere obejdes se svou flash....
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SRNECEK: Mozna. Kazdy program si uklada data do nekolika ruznych mist (Program Files, Application Data, registry, etc...); vetsina programu neni timhle "portable" zpusobem schopna fungovat - ale zkus to a uvidis, lepsi radu nemam.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosím vás, je možné na USB flash disk/externí disk nainstalovat program, konkrétně slovník cizích slov (Lingea), aby byl program plně funkční při připojení k PC? Děkuji za radu.
    LACIF
    LACIF --- ---
    Opet zdravim a opet prosim o radu/zkušenost etc...:-)

    Webkamera mi jede v klasických aplikacích - Skype, Chrome atd..
    Ale jakmilespustim metro app - at uz Skype, IE 11 etc, tak nejede....

    Googlim uz peknou dobu... ovladace aktualni...

    Nevite někdo?

    THX4INFo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam