• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LACIF:
    ja zkusim trial a pak to koupim, za 200 mi komfort k práci stojí. Ostatně já v práci taky nemakam zadara takze s koupi nemam problem.
    Jinak to co jsi poslal prve je zajimavy v tom ze organizuje i plochu coz je uz v defaultu komfortnejsi standard.

    rocket dock neumi vic panelu. nebo aby byl vetsi a vyskakoval ze strany ale na notasu si ho asi nahodim tam by mi pomohl;

    GIBON_FIODOR: zkusim taky.
    LACIF
    LACIF --- ---
    RAINBOF: hele, tako myl, ja pouzival rocket dock (kdo se ma v tech docích vyznat zejo) http://www.stahuj.centrum.cz/...ochy/ikony_kurzory_a_ostatni/rocketdock/?g[hledano]=dock&g[oz]=1.3.5
    GIBON_FIODOR
    GIBON_FIODOR --- ---
    LACIF
    LACIF --- ---
    RAINBOF: hele ja mslim, ze jsm to mel bud free nebo warez...mmnt
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LACIF: Supr! to je ono. Cena snesitelná; tak zkusim trial.
    LACIF
    LACIF --- ---
    RAINBOF: http://www.stardock.com/

    Nevim, jestli je to to, co ches, ale ja to kdysi pouzival a byl jsem spokojenej..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    aha tak koukám tady se ničeho nedoberu. Tak dík.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAINBOF: No to bylo reseni...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ARIAEL: windows 7
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAINBOF: Windows 8?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    ikony na plochu?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: to je v listě ne ? to nechci. chci si to dat na druhej monitor.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: QuickLaunch, co je přímo ve Windows ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prosím poraďte mi nějaký vyskakovací panel do Windows na často užívané aplikace. Něco jako maji dole os x nemusí to být designovka jde mi o funkci ne o frajeřinku.
    PETRWEB
    PETRWEB --- ---
    Ahoj. Resil jste někdo synchronizaci cestovního profilu pres vpn (sstp)? Nastavil jsem uživatelům prihlaseni do vpn jeste před zalogovanim do domény, jenže ovsem při odhlaseni se neprovede ulozeni změn na domenovy radic, zrejme se vpn odpoji drive než proběhne tato událost. Na primem Připojení ok. Server je Win2008 r2. Klienti sedmicky. Neexistuje nejaky příkaz co bych treba hodil do planovace uloh? Diky.
    MATT
    MATT --- ---
    dik za info, jsem si mezitim precet ten princip, ze to je vlastne druha cache, asi ty prachy raci vrazim do temer dvojnasobny kapacity za stejnou cenu..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RATTKIN: Ona ta SSD cache není až takhle naivní, má optimalizace na _často čtená_ data, ne nutně _nejnovější_.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MATT: jo ty hybridy používají ssd interně jako cache. Pokud budeš používat hlavně věci, které se do 8gb vejdou (windows+office+browser) tak po pojede pěkně.
    Pokud budeš pouštět office a pak jednu nebo druhou 20gb hru, tak to nic nepřinese, protože se obsah cache bude pořád měnit
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SSD v hybridnim disku neni dostupne pro uzivatele a je pouzivano pro interni funkce disku.
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    MATT: ne, na nic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam