• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARIAEL: Ale jo, vono existuje hromada užitečnejch věcí, který jsou někde zastrčený, a málokdo o nich ví; říkáš, že tohle je pro NTFS vážná konkurence, jo? To je dobrý vědět, dík za tip.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISKVOR: No na serverech uz nejaky ten rok existuje, na stanicich taky uz tak rok dva...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARIAEL: Robust File System? Říkáš, že se dočkáme masovějšího rozšíření? No dobrá tedy - z povrchního pogooglení mi to přišlo jako zajímavé-leč-marginální.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISKVOR: No RFS by te melo zajimat:) Jeho vlastnosti jsou dost zajimavy a za chvili posle do pekel NTFS....
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARIAEL: Ne, to mi nějak k ničemu není. Ale zrovna tahle věc mě u cmd srala (a byl to původní důvod, proč jsem se začal zaobírat PowerShellem).
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISKVOR: Uz mas prozkoumany RFS?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KLEINZACH: stejne jako u linuxu... Nic k vymysleni tam neni a nikdy nebylo.
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    ARIAEL: nah, ty jejich plochy sou hrozny na pouzivani (uz od xp ;)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    hele ja jsem taky linuxar. jen mne proste sere neschopnost linuxaru si priznat, ze linuxovej desktop je zabugovanej jako hovado. a uz mlcim
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    COLBEN: Mno, nebudeme trollit,že? :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ARIAEL: mne se nejvic libi jak linuxari budou dycky rejt a pak to vidis realne a typek si kvuli pridani programu do start menu edituje xml soubor :)
    MUXX
    MUXX --- ---
    Windows 10 (Threshold) Changes To The Windows Command Prompt - Windows SDK Support Team Blog - Site Home - MSDN Blogs
    http://blogs.msdn.com/.../2014/10/02/windows-10-threshold-changes-to-the-windows-command-prompt.aspx
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    A to az objevite ze to nemusi pouzivat ntfs.... to teprve bude objev. Mozna i vetsi nez to ze Windows meli virtualni plochy nekdy od XP? Stacilo si pokud to nekdo chtel stahnout driver...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISKVOR: Zkus pouzit nejakou virtualizaci a ne ten neschopny bazmek...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RATTKIN: A trvalo to jenom, moment, patnact let. Kde se to zastavi, tenhle pokrok?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    zatím vám asi unikla nejlepší funkce W10: cmd.exe má kopírování a vkládání jako v notepadu ctrl+c a ctrl+v!
    linux style to také jde.
    také je volitelná šířka okna, i když většina příkazů to zatím nevyužije
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Tak ruku na srdce, Virtuální plochy používám v linuxu už od nepaměti a co se toho předělanýho Startu týče, tak si myslím, že to zatím nechali takhle, aby prostě nemuseli uznat, že Metro bylo úplně na hovno..
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    ve vmplayeru to jede taky v pohode. nicmene revoluci jsem necekal a ani se nedostavila. proste win 8.2
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Hodil jsem to na ostro, ale kvůli tomu, co jsem napsal v předchozích postech jsem to dal zase pryč.. A vůbec se mi nelíbí ty stíny ala OSX. Na Macu jsem na to zvyklej, ale tady je to s odpuštěním jasnej plagiát..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    tady si stáhni iso

    Download Windows Technical Preview ISO - Microsoft Windows
    http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview-iso
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam