• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    nevite v rychlosti jak oknech 7 oriznu na web strance cast obrazku co chci....me to vypadlo z hlavy a nutne to potrebuji...jako kdyby ji nafotim jen co potrebuji..pouzivaji se k tomu tusim 3 znaky...dikes
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARIAEL: Já tedy ne! A kdo říkal, že ten cylindr nosím na hlavě, ha?!
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISKVOR: A kdo rikal ze myslis hlavou? :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARIAEL: (A panika obvykle vzniká z *vnímané* nebezpečnosti, která málo koreluje s reálným ohrožením)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARIAEL: To teda ne - já mám náhodou velmi slušivý cylindr z aluminia! :D
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISKVOR: Proc panice? Vsechno co napises je preci bud ptakovina a nebo to NSA vi driv nez ty se rozhodnes to napsat.... :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RATTKIN: Zasadni informace: Windows 10 *Technical* *Preview*. Pokud bych se mel dozvedet, ze pri napsani textu "prdel prdel prdel" do prikazoveho radku tento zhavaruje, jiste se bude hodit kompletni dump, aniz bych ho musel ocistovat od potencialne duvernych informaci. Pokud se ten keylogger zachova i do finalni verze, *pak* bude duvod k panice.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN:
    Já to četl :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KOC256: že by clickbait? Pak dole v článku vysvětlujou, že to MS v podmínkách uvádí
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Windows 10 sledují každé uživatelovo kliknutí – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...net-a-pc/software/349936-windows-10-sleduji-kazde-uzivatelovo-kliknuti.html
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    ahoj, nevím, jestli sjem tady správně na win 7 mimo doménu

    řeším export mlgpo a jejich následný import na jinou stanici, jmenovitě je to kiosek-pc a na něm uživatel Kiosek

    používám localgpo.wsf ze Security Compliance Manager a příkaz cscript
    přes mmc konzoli vytvořím postupně troje zásady a pak použiju příkaz cscript pro export

    cscript localgpo.wsf /path:c:\gpo /export /gpopack:kiosek (pro uživatele kiosek
    cscript localgpo.wsf /path:c:\gpo /export /gpopack:Administrators (pro skupinu Administrators
    cscript localgpo.wsf /path:c:\gpo /export (pro počítač

    tyto vyexportované politiky pak přenesu do druhého pc a provedu

    cscript localgpo.wsf /path:c:\gpo /mlgpo:kiosek
    cscript localgpo.wsf /path:c:\gpo /mlgpo:Administrators
    cscript localgpo.wsf /path:c:\gpo /mlgpo:SID

    při přídávání snapinu do mmc konzole vidím že by pravidla měla být aplikována, bohužel nejsou

    věděl by někdo, co s tím,prosím?

    díky za každý kopanec

    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    EXCITE: tu sestavu jsem měl , na tu dobu slušný takovací potenciál
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: pokud ti disk jede v ultra ATA tak ano.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    EXCITE: jo .-)
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    EXCITE: jo
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Má smysl zkoušet instalovat W7 na AMD barton 2600+ na Asus A7N8X-X + 2GB RAM ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MICKK:
    na to bych si asi neco maleho napsal... co mi po vyberu bude umet posilat ty prikazy do CMD... :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    my to v práci budeme instalovat jako MS partneři povinně, tak jsem rád, že tam je nějaká rozumná feature
    MICKK
    MICKK --- ---
    KOC256: já si třeba všechny comandlety a jejich parametry kterejma se spravuje exchange nepamatuju, tak je mam ve wiki a kopiruju když je potřebuju
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MICKK:
    nerypu jen se nevyznam...

    jake?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam